Kız mı doğru söyler, Sevgilim mi?

öpmeye teşebbüs hadisesinin iftira olduğunu ve illa bu olay diil ama şüphe uyandıran bir olay karşısında ona en azından bi parça bile nasıl inanmadığımı anlamadığını söledi.. bu tarz bişey senin de başına gelmişti ama ben başka bişeyi asla aklıma getirmedim, sana inandım dedi..
bi defa akşam 9dan sabaha kadar bana ulaşamamıştı, evde tek başıma kaldığım bir dönemdi, yaz ayıydı.. böle bi olay yaşamıştık da.. ama tabi ki benim durumumla onun durumu kıyas kabul etmez, çok farklı..

Kıza inanmıyorum ama SANA
DA İNANMIYORUM
ifadesi incitici . . .

Zaten feci olan kısım bu . . .
Yani Olaydan sonra bu güven sınama turları ve o turlar atılırken sarf edilen bu biçimde ( SANA
DA İNANMIYORUM ) ifadeler . . . neticesinde alınan yaralar . . . Bunu ilişkinize yapmayın . . .

Nacizane fikrim tabii . . .

:kahve:

valla yapacak bişey yok.. kafamdaki neyse ona da söylemek durumundayım.. zaten günlerdir konuşmadığımdan dolayı artık o da benden bi cevap bekliyordu.. o ifadeyi duyunca sarsıldığını ben de hissettim.. tekrar tekrar sordu zaten, şaşırmıştı.. ama dediğim gibi elimden gelen bişey yok.. samimi olmak durumundayım.. böylece artık kendi hareketlerini de benim bu düşüncelerimiz referans alarak oluşturur..

lucita bi gelişme var mı???

konuştuk kendi aramızda, kendisine de kıza da inanmadığımı söledim.. varılacak bi sonuç olmadığından konuyu rafa kaldırmaya karar verdim (tabii kapatmadan)..
bi haftaya kadar temelli dönüş yapıcak bi aksaklık olmassa, belki o zmn daha detaylı konuşuruz yüzyüze.. belki de hiç konuşmayıs.. gerçi illa ki konu açıllır gibime geliyo ama görücez..

kesınlkle onun buraya gelmesını bkle..o gelene kdr mesafelı davran..ve gelsn yuzyuze kons..kalbn ne dıosa onu yap cnm

bi gelisme var mi tatlim??

konuştuk kendi aramızda, kendisine de kıza da inanmadığımı söledim.. varılacak bi sonuç olmadığından konuyu rafa kaldırmaya karar verdim (tabii kapatmadan)..
bi haftaya kadar temelli dönüş yapıcak bi aksaklık olmassa, belki o zmn daha detaylı konuşuruz yüzyüze.. belki de hiç konuşmayıs.. gerçi illa ki konu açıllır gibime geliyo ama görücez..

ama maşallah sevgilinin olduğu yerde de erkeklerin köküne kıran mı girmiş nedir hepsi gelmiş seninkini buluyor.
yani bahsettiğiniz kadar küçük bir yerde çapkınlık yapmayı göze almak da biraz zor.
duyulma ihtimali çok fazla.

okurken ben de tam olarak aynısını düşündüm. Ben de doktorum evet biliyorum bu saçma doktor sevdasını, ama acaba senin sevgilinde de biraz rahatlık mı var ki??mirmirmirmir

okurken ben de tam olarak aynısını düşündüm. Ben de doktorum evet biliyorum bu saçma doktor sevdasını, ama acaba senin sevgilinde de biraz rahatlık mı var ki??mirmirmirmir

geniş olma anlamındaki rahatlıksa pek yoktur aslında.. ne yandan geçen bi kıza bakar, ne güzelmiş gibi yorumlar yapar.. her zaman aklımda bi soru işareti oluşmasın diye çok özenli ve hassas davranmıştır hakkını yiyemem.. hatta benden bile dikkatlidir bu konuda..

o memlekette de artık erkeklerin soyuna kıran mı girdi, yoksa erkek sayısı az da ondan mı kıymete biniyolar veya dışardan gelenlere karşı mı ayrı bi ilgi var bilemiyorum açıkçası.. neyse zaten mecburisi bitti dönüyo sonunda..

Konu sahibinin isteği üzerine,yorumlara kapatılmıştır..

X