Kız kardeşimle kaynım

Evet, gerçekten olgun davranmış. Aferin kiza.. konu sahibinin bu kadar belirgin sorunları var iken, kız kardeşten de destek beklersin, darbe değil..

Fikrim değişmedi, bırak görsün nasıl oluyormuş o işler.

Ya bırak allah aşkına gitsin o kadının işini gücünü yapsın
3 gün veriyorum 3 günde birbirlerine girerler. Sen eşinle bu muhabbetlerden uzak durmaya çalış yeter. Bence karışma.

E sizin sadece kardeşinizde kaynınızda değil, eşinizde de iş yokmuş
Karısı ile kardeşi birbirine yakıştırılıyor
Eş normal karşılıyor
Hepsi aynı kumaş
Siz evliliği devam ettirebildiyseniz bırakın kardeşiniz de evlensin.

30 yaşındaki insan size bunu düşünüp dile getirdiyse, bu saatten sonra ne halin varsa gör ama sonrasında gelip bana ağlama deyin ve artık olaya müdahil olmayın.

kv kaynın ve seni nasıl yakıştırmış ?
Çok aşkı memnu izlemiş herhalde

Kardeşinle eşinin kardeşi birbirini seviyorsa ve samimi iseler kimseye söz düşmez

He he eminim iş güç tutar göz göre göre yanlışa gitmek istiyo.Ne yapabilirsiniz ki ?ha bide başka adam mı kalmadi

Hani marjinal bizdik:)
Kızkardes niye gelip kalıyor,kvde kayınla yakıstırıyor,kayınla baldız evlencez diyor.
Sonunda herkes usaga herhlde töbe töbe.
Aile iliskilerinizin cılkı cıkmıs fark ettiniz mi?
Sever evlenir tabi kimse karısamaz da ,ailecek herseyi uclarda yasıyorsunuz sanırım?

kv kaynın ve seni nasıl yakıştırmış ?
Çok aşkı memnu izlemiş herhalde

Kardeşinle eşinin kardeşi birbirini seviyorsa ve samimi iseler kimseye söz düşmez
Sorun orada zaten samimi bulmuyorum kaynımi bir kaç ay önce ölüyorum bitiyorum dediği birini istemeye gittik kız kvdemi tanıyınca olmaz demiş. Ne ara dere onu sevmeyi bırakıp kız kardeşime aşık oluyor

Hayır kız kardeşim değil kvdem gelip kalıyordu. Dediğim gibi başlarda biz iyiydik kvdemle hatta kardeşini de diğer oğluma mi alsak çok hamarat diyordu. Kardeşimin o zaman ciddi bir ilişkisi vardı kaynım zaten kardeşim der dururdu kız kardeşime.

Sorun orada zaten samimi bulmuyorum kaynımi bir kaç ay önce ölüyorum bitiyorum dediği birini istemeye gittik kız kvdemi tanıyınca olmaz demiş. Ne ara dere onu sevmeyi bırakıp kız kardeşime aşık oluyor
onların bileceği iş
Fikrinizi söyleyin çekilin kenara
Yoksa hep siz suçlu olursunuz

ya yanlıs anlamayın ama bilmiyorum konu bana tuhaf geldi..
iki kişi birbirini seviyor kardesiniz size kafa tutmus evlencem diye e evlensin?
yani lütfen yanlıs anlamasın kimse cok ciddi kv sorunu bende yasıyorum ama acaba bu denli iftira cok cok agır değil mi simdi sizin verdiğiniz kocaman bir tepki ile kv nin kaynınız icin söyledikleri
ates olmayan yerden duman cıkmaz deyimini anımsatıyor.
hareketleriniz yanlıs anlasılmıs olabilir onu da belirteyim..
haşa kv haklı asla demiyorum iftiradır ama sizin hareketlerinizi yanlıs anlamıs olabilir mi

Ben boyle bir kvdesi olmasini istemezdim sadece zira kaynin ve kiz kardesin birbirini sevmislerse suçu yok. Ama boyle cirkin bir yakistirma asla affedilesi değil ve boyle bi kadinin kiz kardesimin kv olmasini istemezdim.
Kızkardeşimin kayınvalidesi olmasını istememekten önce eğer ciddi ciddi bunu söylediyse artık Benim kayınvalidem olamazdı .

Konu sahibi Siz af edip evliliğe devam ettiğiniz için kız kardeşiniz bu olayı önemsememiştir. Siz söyleyeceğinizi söylemişsiniz daha fazla karışmayın çok istiyorsa evlensinler , daha fazla engel olmaya çalışırsanız Kv haklı gibi gözükür .

Gerçekten canım dediğiniz kız kardeşiniz böyle bir kadının gelini olmasını ister miydiniz. Hadi diyeceksiniz siz neden evli kaldınız ben onunla bağımı kestim konuşmuyorum görüşmüyorum ayrıca ima ettiğiniz şeyde hiç hoş değil öyle gözükmedigimden de adım gibi eminim kaynim ve eşim öyle görmüyor en azından. Annesi terbiyesiz biri bu olaylar olmadan öncede öyleydi çocukları onun nasıl biri olduğunu biliyor ama annemizdir deyip babalarının hatrina görüsuyorlar. Ben kaynimla olmasından da rahatsız değilim sadece o kadını koruması onun iyi gelini olurum demesini üzülüp kırıldım .

Cidden zor bir durumdasiniz. Umarim kardesiniz bir an once aklini basina alir. Ben en çok kayninizin bu kadar kisa surede bir baskasini sevmekten vazgecmesini ve kardesinize gelmesini hos bulmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…