Kız kardeşimle kaynım

Kardesinize kisa ve net neden olumsuz baktiginizi anlatin. Karari kendi versin.

Simdi sizden etkilenip bitirirse ve karsisina anlasacagi baskasi cikmazsa ömür boyu "ablam bozdu hayirli isi" diye sizi yorar

Canım sal gitsin, sal sal sal sal. Bana Diyor Nau Nau un dediği gibi, görsün ebesinin örekesini. 30 yaşında kadın 20 lik taze gibi cici gelinlik yapınca sevileceğine inanıyor ise, sal gitsin. Akıllanmaz o. Ama kaynana akıllandırır.

Tabiki herşeyi detaylıca anlattım ben ona yaşadığım herşeye şahit zaten kendisi bizim aramızda 1 yaş var herşeyimi biliyor benim hem kardeşim hem arkadaşımdı. Bana söylediğinde olmaz şunlardan şunlardan dolayı dedim kalkıp bana kvdemi aslında iyi biri senle olmamış demesine üzüldüm. Yoksa ben kaynimla olmuş olmamış kısmında da değilim kadını koruyor bana deseki onunla bende görüsmem bizde kendi evliliğimize bakariz amenna

Yuh. Kizkardeş böyle düşünürse, insan kime güvenecek hayatta..

Benim beynimde sıkıntı var aklım karışıyor ben zeka olarak altta kaldım

ama sana göre de hareket edemez ki kardeşin, artık onun da kayınvalidesi olacak. yaşasın görsün. belki iyi olur, belki kötü olur konuşmaz. onun bileceği iş.

Nedenleriniz insanların verdiği tepkilere göre değişiyor bence size iyi forumlar dilerim

Bırakın evlensin de bulsun belasını

Kardeşinin evliliği çok şenlikli geçecek

Koca evi gormus kaynana bilir kisiler kahkaha atiyor suan tabii canim cici gelin olucak ablasi becerememis gelin olmayi yaranamamis gelsin bi gorsun puhahahah

Ahahaha allah askina birakin bir tasla iki kuş. Hem kardesiniz dersini alir hem de siz tamaaaameeenn kurtulursunuz kv den kardesiniz bela ariyor.

Tabii canim ben cok inandim kiz kardesinizin kaynananizi mutlu edicegine… siz bi kv ile gecinememissiniz. Tuu size 3 torun yapmissiniz bi de… bi de kayniniza yan bakmissiniz… kiz kardesiniz agir vaka olmasa cahil olmasa boyle soylemezdi emin olun.
umarim kv sizin esinizle kiz kardesinizi de yakistirmaz, insanin katil olasi gelir yaparsa… ama yapmaz diye bisey yok kv nin agzi afedersiniz ama don lastigi kivaminda.
Karismayin en rahati siz olursunuz. Olmaz deseniz ablam kismetimi bozdu der hic girmeyin o topa

eceli gelen kedi cami duvarına işermiş ,

bırak ne hali varsa görsün kızkardeşin kendi kaşınmış

Farklı bi bakış açısından yaklasicam. Kardeşin kayninla evlenirse elin güçlenir kaynana karşı . Ama kardeşin yok o esikdendi pişman olmuş demeye başladığına göre kaynana.bir olup seni bı köşeye itebilirler. Çok alengirli işler. Hayırlısı diyorum

Yuh. Kizkardeş böyle düşünürse, insan kime güvenecek hayatta..
Aynen öyle, benim kız kardeşimi eşim sürekli kaynima yakıştırırdı baktım kaynım da hevesli ama böyle bir evlilikte kız kardeşimin mutlu olamayacağını bildiğim için baştan yok dedim ( kayın aile sorunlarından) , kız kardeşim de duyunca aman benden uzak olsunlar ailesi önce seni memnun etsin sonra gelip bana böyle bir şeyi teklif etsinler dedi, bu arada kaynım da tıp okuyor, dışardan bakınca hicbir kızın hayır demeyeceği cinsten, demek istediğim kız kardeşim daha 23 yaşında ama konu sahibinin kız kardeşinden baya olgun davranmış, şuan anladım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…