Kız kardeşimle kaynım

Bacim yasi 30 ve sana bunlari dediyse sana da dügünde abiye alip en guzelinden sac bas yaptirip bi guzel oynayip dugun sonrasida cekirdegini alip izlemek duser sal gitsin bosver

Yaşanılan olaylar hic hoş değil ama kardeşinizin ve kayninizin hic sucu yok. Bence mani olmayın. Birbirlerini sevmişler sadece empati kurun lutfen. Hani bu olay cok buyur siz bu yuzden bosanirsiniz o zaman anlarım, asla derim. Bu olayda sizin gibi onlarda cok masumlar. Ayrica eltiniz kardesiniz olacak ne guzel.

K.validenizin densizliğinden kaynınız niye sorumlu onu anlayamadım ben. Si bence kızkardeşinizi birkaç aydır görüşülen kişilerle hemen evlenme kararı almaması konusunda uyarın kim olduğu mühim değil kişinin

Kardeşinizi Kv konusunda bak bu kadın böyle boyle bir insan diye uyarsanız ve karşı ciksaniz anlarım da beni yakistirdi diye karşı çıkmak ne alaka? Yakistirdiysa o onun terbiyesizliği. Kardeşini ve kaynini bağlayan bir durum yok bence

Kıskanıyosunmu dedi. Kardeslikten eltilige gecis yapmis simdiden

Şaka gibi yahu ama nasıl Engel olacaksinizki aileler ortak hep bir araya gelinir. Bence karismayin

Uzatmamak adına yazmadım. Arkadaş olarak iyi biridir ama ama evkenecek biri değil her gördüğünü isteyecek bı tıp 10 senedir tanıyorum kendisini
Bana mantıksız geldi kv nin sizi kaynınızla yakıştırması da mantıksız
2 oğlunun da arasını bozabilirdi
Ayrıca kendi oğlunu o duruma düşürdü yani?

Ki keza kv nin sizi yakıştırmasını yazmak yerin direkt bu çocuk şıpsevdidir diye de yazabilirdiniz

böylece uzatmış olmazdınız
Zira konu yazarken öncelik verdiğimiz şeyler öncelikli olarak bizi rahatsız eden durumlardır

genel olarak günlük hayatta konuştuğumuzda kötü bir olay olduğunda da bizi en çok rahatsız eden durumu önce söyleriz

Kv size iftira atmış ayrıca kaynınızla yakıştırmış. Buna rağmen eşiniz görüşmeye devam ediyormuş, asıl sorun bu bence.

Kaynınızın bu olayda suçu yok. Kayınvalideniz kardeşinizi de üzecek diye endişeleniyorsanız haklısınız, ama uyarınızı yapmışsınız. Dinlemiyorsa gerisi kardeşinizin bileceği şey.

Uzatmamak adına yazmadım. Arkadaş olarak iyi biridir ama ama evkenecek biri değil her gördüğünü isteyecek bı tıp 10 senedir tanıyorum kendisini
Buna karar verecek olan kardesiniz, siz ona butun tedirginliklerinizi nedenleriyle birlikte söylersiniz, oda ya dogru ya yanlis karar verir. Bedelindede belki cok mutlu olur belki mutsuz. Bu isler kumar gibi sonucta

Birakin evlensinler, iyi gelin olucakmis baciniz zaten 30 yasinda size yanitlarindan meslek sahibi olmadigini dusunuyorum, kayninizda ayran gonullu kim olsa he dicek tipten. Ben cok yakistirdim ikisini bi yastikta kocasinlar. Kv denizde hamarat geliniyle mutlu olsun.
Siz zaten zamaninda kusmus barismissiniz hic girmeyin eski konulara. Kv ile mesafeli iliskinize devam edin. Dugunde de bol bol gobek atin

kayınvalideniz iğrenç bir yakıştırma yapmış ama bunda kaynınız suçlu değil, onu bilin. siz kardeşinizi uyarmışsınız ama uyarma konuşmanızı da saçma buldum. yani sonradan her kıza bakar öyledir böyledir diyorsunuz kardeşinize yapacağınız uyarı "saçmalama onun annesi beni onla yakıştırdı" değil de "sen benim kardeşimsin, bak defalarca ona kız istedik biliyorsun, biraz şıpsevdi. ailesi de ortada iyi düşün taşın" olmalıydı. böyle deseydiniz sizi haklı bulurdum. ama aradan yıllar geçmiş. kardeşiniz istiyorsa "beni onla yakıştırdılar" demek mantıksız olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…