Kız Kardeşimle Kavgamız

Size göre desteğe ihtiyacım var

Konuya direkt "çocuğunu tedavi ettir" diye girdiyseniz kızkardeşinizi haklı buldum açıkçası.
Benim çocuğumun da böyle bi durumu var ve görümcemin köpeği var. Gitmiyoruz evine, bitti gitti.
Gelmesinler.

Gelen kişi kardeşim dahi olsa umrumda değil kendini sahiplendir diyemez. Kardeş çokta umrumda değil zaten

E yukarıdaki düşüncede iseniz neden konu açtınız…

İnşallah ileride kardeşinizin, yeğenlerinizin eline düşmezsiniz.

Onların yerinde olsam bir karınca sahiplenirim; evde gül gibi karıncaya krallar gibi bakarım.

Sizin onlara işiniz düştüğünde kardeşim / teyzem umrumuzda değil karıncamız herşeyden önce geliyor umrumuzda değilsin desinler.

Evet kızgınlıkta olabilir ama benim kardeşim kedimi ilk sahiplendirmek istediğim zamandan beri bu tavrı gösteriyor. Ara sıra annemde buluşuruz ama sürekli bana gelmek istiyor
ben kedileri pek sevmem dokunmayı falan kedili evlere gitmiyorum .disarda bulusmayı yada bizim evde bulusmayı teklif ediyorum . gittiğin evin kurallarına uyacaksın .ev sahibi anlayisliysa zaten salonun kapısını kapar kedi diğer odalarda gezer , ben kediyi odaya kapat demem oturduğumuz odayı kapat hayvan gezsin diyorum .ablanız bencil geldi bana .

Ben kedi için kardeşime vede ablama bu kadar ağir konuşmazdim

Zaten onun bencil tavrı yüzünden uzlaşamıyoruz bir türlü

Birincisi iç dökmek için açtım. Karınca ve kedi ne alaka. Üstelik ev benim düzen benim kedi benim her gelişinde kedini sahiplendir evden gönder derse tavrım sert olur. Siz muhtemelen evde hayvan beslemiyorsunuz. Eğer sizde bir can sahiplenseydiniz ne demek istediğimi anlardınız

Konuya direkt "çocuğunu tedavi ettir" diye girdiyseniz kızkardeşinizi haklı buldum açıkçası.
Benim çocuğumun da böyle bi durumu var ve görümcemin köpeği var. Gitmiyoruz evine, bitti gitti.
Gelmesinler.
Ama beni bu raddeye getirdi iki senedir hep aynı şeyi tartışıyoruz

Bu ne ego bu ne büyük burunluluk.
İlle kedi mi beslicem sizin gibi.
Karınca besliyorum.
Karıncanın da aynı kediniz gibi canı var ve sizin oluşturduğunuz konfor alanına ihtiyacı var.
Karıncamı beğenmiyor….

Kedi besleyenler gerçekten değişik ya.
Çok dikkat ettim, özellikle dikkatimi çeken bir grup var hiç evlenmemiş kadınlar kedi besliyor.
Çok enteresanlar.

Hatta burda bana kedimin tüyü olamazsın diyen bir üye vardı.
Ben o üyeye sen benim ve cocuklarımın … olamazsın diyebilirdim.
Demedim, çünkü deli gözüyle bakıyorum.
Bu tarz abartı durumlara.

Sitede bir kadın var hiç evlenmemiş, blokta 3 dairesi var. Bir evini kedisine tahsis etmiş kedisi yaşıyor. 150 metrekre 3+1 daire de. Tamamen akıl tutulması.

Belki haklı oldugunuz yanlar vardır. Direk size ceza kesmeyeyim ama kedim bir yana diğerleri umrumda değil sağlıklı bir düşünce yapısı değil.

karıncamı beğenmiyor kısmına koptum

karıncamı beğenmiyor kısmına koptum
İlle tüylü bişey bakacaksın evde özellikle kedi olduğunda bu akıllılar değişik bi tuh haline bürünüyor.
Karıncamı beğenmedi ama

Yazları da sivri sinek bakıyorum kendi kanımla besliyorum. Her yaz bi tane mutlaka besler büyütürüm. Sonra Bill Gates sinek fabrikasına hibe ederim… Türk gen haritasına benim kanımla çalıştılar.

Kadiri mutlak, yüce yaradan, tek olduran bütünün hayrına, pozitif alana hizmet için değişik ruh haliyle kedi sevenlere insan dehleyenlere akıl fikir oldur, şimdi şu an oldu oldu oldu.

Son düzenleme:
Yazdıklarımın neresinde ego var. Size kedi besleyin dedim mi. Karıncanın canlı olduğunu inkar ettim mi

Kedi besleyenler gerçekten değişik ya.
Çok dikkat ettim, özellikle dikkatimi çeken bir grup var hiç evlenmemiş kadınlar kedi besliyor.
Çok enteresanlar.
Kedi besleyenler neden değişikmiş . Ne güzel işte evlenip dert çekmektense can sahiplenmek daha iyi

Sitede bir kadın var hiç evlenmemiş, blokta 3 dairesi var. Bir evini kedisine tahsis etmiş kedisi yaşıyor. 150 metrekre 3+1 daire de. Tamamen akıl tutulması.
Bunun neresi akıl tutulması nankör insanlara evini açacağına sokakta canlara tahsis etsin daha iyi.

Kadiri mutlak, yüce yaradan, tek olduran bütünün hayrına, pozitif alana hizmet için değişik ruh haliyle kedi sevenlere insan dehleyenlere akıl fikir oldur, şimdi şu an oldu oldu oldu.
Biz insan dehlemiyoruz sadece hayvanlara güvenli bir ortam sunmaya çalışıyoruz.

Alerji keşke tedaviyle şıp diye gececek bir şey olsa. Kimse alerjisi nuksetsin veya cocugu alerjik reaksiyon geçirsin istemez. Oğlum da alerjik bunyeli bir çocuk. Çekmeyen anlamaz. Sizi çok sabırsız ve sevgisiz buldum. Cocugu diye tabir ettiğiniz kişi sizin yeğeniniz. Hiç mi vicdanınız sızlamadı kediniz yüzünden alerji krizine girince yegeniniz? Madem ilk defa olmuyor niye ısrarla evinizde görüsuyorsunuz? Ablanız da siz de degisiksiniz

Ben iki sene sabrettim çocuğu diye tabir edince yeğenimi inkar mı etmiş oldum. Bunun vicdanla ne alakası var yeğenim rahatsız diye kediyi mi atayım. Ayrıca durumu bile bile evime gelen yeğenimi getiren kardeşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…