Kız Kardeşimle Kavgamız

Ablanızıda silemezsiniz yani sadexe ıkımlı şekilde kedinizi sevdiğinizi ablanızjnda çocuğunu uzak tutması söyleseydinşz yada ablanız geldiğinde kedileri başka bşr odaya bırakın
Aslında bu durumda gelmesi doğru değil çocuğu için bu kezde sen bizi istemiyorsun oluyor.

Aslında kardeşim evime gelerek farkında olmadan kendi çocuğuna zarar veriyor. Üstelik o da kedim konusunda bana karşı hiç anlayışlı değil

Maalesef her gelişinde aynı sorunu yaşıyorum artık tak etti

Üç tane kedim var sizlere ömür hepsi benim evladım. Milletin çocuğu ne kadar kıymetliyse kedilerim de benim için o kadar kıymetli. Ama evime gelen misafirin alerjisi varsa( fark etmez yeğen olur arkadaş olur el oğlu olur) kedimi misafir gidene dek odamda tutarım mamasını kumunu da oraya götürüp yani dünyanın sonu değil misafir benle yaşayacak değil. Ha benim bunu yapmama rağmen dert kedi besleyen bir insan olmamsa gelmesin evime dışarda görüşelim yani kedişlerimi sokağa falan atamam sahiplendiremem onlar benim evlatlarım

Maalesef kardeşim sadece kendi doğurduklarını evlattan sayıyor. Benim kedime çöp muamelesi yapıyor

Ay bu yuzsuzluk cok fena ya, arada sirada misafir gelecek diye kedini mi sahiplendirecekmissin
Bencillige bak. Iyi demissin bosver. Aynisini derdim

Hshsgsgsgsgs hayatımda daha saçma bir şey okumadım.sokaklar aç hayvanlardan geçilmiyor hergün onlarca hayvan işkenceyle öldürülüyor ve bu ülkede hastalıklı bir hal mi almaya başladı ?
Aynen kocası olan kadınlar çok sevgi görüyor ya kocalarından.
Bu ülkenin kadınlarının çoğu iğrenç adamlarla evli hangisi o boşluğunu kediyle dolduruyor ?
Bu ne saçma bir bakış açısı

Koca dediğin nedir ya boşluğunu dolduralım. Yazmak için yazmış

Nerde yazıyor o kanun ?
Ne saçma tezler bunlar pitbullun parçaladığı çocuk için üzülmemek ile hayvanseverliğin ne alakası var ?
Maddi durumum çok iyi çok çok iyi. Ama yaptığım yardımların çoğu hayvanlara. Kimseyi de ilgilendirmez.

Siz hayvansever değilsiniz. İyi akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…