Kız kardeşim nişanlı bir adamla beraber.. Nolur yardım edin.. Ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam kardeşimle görüşüyor ama. Adam reddetmiş değil. Ve kardeşim sürekli inkar ediyor.
Artık her şeyi açık açık konuşup doktor için ikna etmekten başka çareniz kalmadı.
Kardeşiniz o adamla her şeyi yaşayacak bu çok açık.

Artık her şeyi açık açık konuşup doktor için ikna etmekten başka çareniz kalmadı.
Kardeşiniz o adamla her şeyi yaşayacak bu çok açık.
Zaten yaşıyor. 2 gün önce görüşmüşler.opusmus sarılmış. Bir yere gidip bira içmişler. Anlamıyorum ne yapmaya çalışıyor..

Zaten yaşıyor. 2 gün önce görüşmüşler.opusmus sarılmış. Bir yere gidip bira içmişler. Anlamıyorum ne yapmaya çalışıyor..
Hayır anlıyorsunuz ama kabullenemiyorsunuz.
Ben yazayım. Bu buluşup içip öpüşmelerin sonu er geç yatakta bitecek. Kardeşiniz gebe kalsa mutlu olacak ve metresliğe razı olacak.
O yüzden beklemenizin bir anlamı yok.

Babasına gidersem iş kan davasına döner mazallah.
Benim evliliğim de biter. Bunu riske atamam. Şu an zaten baş ağrıları ile uyanıyorum. Adamın numarası var. Belki en son çare onunla konuşurum.

Çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemedim anneniz keşke arabulucu davransaymış bu anneler hemen olayı büyütüyor. Kardeşin umarım o adamın ne kadar karaktersiz bir pislik olduğunu kabul edip yoluna bakar. Neden bilmiyorum çok sürmez gibi hissettim çünkü adamdan bir halt olmayacağını anlamış gibi geldi. Kim böyle ezik bir adama uzun süre aşık kalabilir ki? Dallas gibi hayatı var sanırım adamın kim kimin neyi belli değil. Umarım kardeşiniz zarar görmeden uzaklaşır.

Reactions: 000
Ikide bir evlilik umrumda değil. Evlenmek istemiyorum zaten deyip duruyordu. Ben hiç kondurmadım normaldir diye. Ama artık her cümle altında anlam arıyorum. Ikıncı eş olmaz gibi geliyor.
ev tutmaktan bahsediyor. Belki adam gelir ama o da çok kötü..

Ben adamin düğününe kadar sessiz kalacaktım.
Düğünden sonra bile devam ederse müdahale etmeyi düşünüyordum. Eşim de cok supheleniyor. Onlar mersinli. Asla bu durumu hoş görmezler. Bir de eşimin babası asker emeklisi. Evliligim de biter mazallah. Çok çıkmazdayim

Sır tutmayı bilen tanıdığınız bir erkek varsa babanız gibi arasın. Kızımla bir daha görüşme desin. Belki bir işe yarayabilir.

Evliliğiniz niye bitsin? Bu sadece sizin ailenizi ilgilendirir. Eşinizin size daha çok destek olması gerekir hatta.

O zaman yapacak bişey yok şu noktadan sonra. Kardeşimiz konuşmuyor. Vazgeçmiyor adama ve ailesine ulaşmıyorsunuz. Ortada bir çözüm yolu yok.

Su akar yolunu bulur olacak bu saatten sonra..

Zaten günlükte adam sinüzit ağrım var demiş. O da masaj yapıp sırtına seni keşke uyutsam demiş.
Adamda cinselligi tercih ederim demiş.
Bu ne demek..bunlar beraber oldu mu yoksa..
Dün uyuyamadım sinirden.

Annem olayı mahvetti. Ben ona 1 ay bekleyelim adam evlensin dedim. O sırada günlüğü takip edeyim. Baktım devam ediyor ilişkileri o zaman herşey konuşulsun dedim. Tamam dedi. Sonra gidip milletten bilgi almaya çalışmış. Haliyle kuzen de kardeşime haber uçurmuş. Şu an durum o yüzden çıkmazda.Ben artık anneme hiç güvenmiyorum.

Sır tutmayı bilen tanıdığınız bir erkek varsa babanız gibi arasın. Kızımla bir daha görüşme desin. Belki bir işe yarayabilir.
Yok iki kardeşiz. Sadece kız kardeşim var.

Zaten günlükte adam sinüzit ağrım var demiş. O da masaj yapıp sırtına seni keşke uyutsam demiş.
Dün uyuyamadım sinirden.
Bakın o bu şu mu derken sadece zaman kaybediyorsunuz.
Anne ve teyzeleriniz zaten ortalığı karıştıracak.
Kardeşinizle açık açık konuşun ve psikolojik desteğe ikna edin.

Yok iki kardeşiz. Sadece kız kardeşim var.
Adamı aradınız ve tamam görüşmem dese bile kardeşiniz vazgeçmez ki.
Vazgeçen şimdiye kadar vazgeçerdi.
Ve adam ailen beni aradı diyecek.
Kardeşiniz size düşman olacak.
Bu mu istediğiniz?

Dün uyuyamadım sinirden.
Kardesinzi acaba neden noktası noktasına yazıyor günlüğe ben anlamadm valah. :))))

Adamı aradınız ve tamam görüşmem dese bile kardeşiniz vazgeçmez ki.
Vazgeçen şimdiye kadar vazgeçerdi.
Ve adam ailen beni aradı diyecek.
Kardeşiniz size düşman olacak.
Bu mu istediğiniz?
Değil tabi ki. Yoksa çoktan derdim adama. Coktan numarasi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…