Kız kardeşim nişanlı bir adamla beraber.. Nolur yardım edin.. Ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
geçen yıl yakın bir arkadaşım ben kürtaj olucam, kimsem yok hastaneye gelir misin dedi...ben şok....yakınız ama sevgilisi olduğunu saklamış adam evli diye, tepkimden korkmus....neyse gittim , allah affetsin vazifemi yaptım, ablasına hiiiiç söylemedi tabi, biliyor başına geleceği,adam da karısına geri dönmüş, neyse bi zaman sonra bu sudan bi bahaneyle bana küstü ama biliyorum ki asıl sebep utancını hatırlatıyor olmamdı...şu anda benimle küs, ablasıyla ve eniştesiyle dünyayi geziyor fit fit, hala bilmiyorlar olanı biteni gayet de mutlular..yani demem o ki yardım istemezse karışma, her türlü sen kötü olursun, kocan senden soğur,kardesin olanlardan seni sorumlu tutar, ömür boyu utancını hatırlatırsın bırak kendi hatalarını kendisi düzeltsin

Dogulular ve muhafazakarlar bununla gurur duyar, abisi öğrenirse sırtını sıvazlar, aferin koçum der...üst düzey eğitimli doğulu muhafazakar çevremden biliyorum

Ama ben artık biliyorum.
Bu gerçekle birşey yapmadan nasıl yaşayacağım ki.

Arkadaşınıza da üzüldüm.ama evli erkekle olunmaz.
Bunu bilmeliydi. Işte kardeşimin ileride böyle olmasını istemiyorum.

Hiç bir şekilde kardeşiniz ve o kişiyle konuşmadan gizli bir hesaptan adamın nişanlısına yazın ki kimse sizden şüphelenmesin
Telefonuna şifre koymuş. Bir de kızın adresini bulabilir miyim bilmiyorum. Ama adamı buldum instagram adresini.

En güzeli adamın nişanlısının bulup, aldatıldığını bir şekilde o kişiye duyurmak. Hatta kız kardeşiniz ile aldatıldığını duyurmak. Ondan sonra o adam zaten kardeşinizi bırakır,merak etmeyin nişanlısının peşine düşecek yalvaracak. Kaybetme korkusu nedeniyle kız kardeşinizle iletişimini kesecek. Bu iş iyilikle çözülmez benden söylemesi. Suyun durulmasını istiyorsan, önce o suyu bir bulandıracaksın.

Hep bunlari filmlerden ogreniyorlar.

Ama su da var, kardesiniz bu kadar asiksa adam en azindan evlenmeden hislerini soylemesi ve sansini denemesi iyi olmus.
Artik cilesini de cekecek, yapacak bir sey yok.
Sizin yapacaginiz bence daha sosyallestirmeye kafasini dagitmaya calismak olmali. Ablasi olarak biraz daha kiz kiza aktiviteler planlayabilir, ve kendinize cekebilirsiniz diye dusunuyorum

Reactions: 000
Bu mesajın alnı olsa da öpsem. Kız istemediği için, sizden destek alması kolay olmuş. Güvenmiş. İnşallah bu konu sahibinin kardeşi de aynı şekilde ablasına sığınır da o pisliği istemez.
Şu an kardeşim inkar modunda.
Malesef annemle paylaştım..
Güvendim. Olaylar farklı bir boyut aldı.
Meğer kardeşim eski erkek arkadaşı ile evlenmeden başkasına aşık olduğunu teyzemler biliyormuş.
Nedeni de bu adam bir kuzenimin arkadaşı. Tanıdığı daha doğrusu. Ilk orada görmüş tanışmış kardeşim.
Teyzemler biliyormuş. Anneme kızın baskasina âşıkmis demişler. Tabi annem bunu bana demedi.
Sonra kardeşimin yastığının altında 2 ay önce adamın fotoğrafını bulmuş. Bunu da demedi.
Hepsini yeni öğreniyorum.
Adamın instagram adresini yazdığım kağıdı kardeşim buldu. Bu ne dedi. Bende artık sen uyurken odana geldim. Telefonunda bu kişinin fotoğrafı vardı. Merak ettim dedim.

Is buradan sonra gariplesiyor. Inkar etti..
O nişanlı. Evlenecek. Hem ben ile o nasıl olalım ciddi kültür farkı var dedi. Olur mu öyle şey dedi.
Resmen inkar etti.
Ne yapmaya çalışıyor bu?

Nealakasivarya son durum bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet okudum pişman degilim.
Gene olsa gene okurum.
Hatta kardeşim evde yok iken bir daha okumayı planlıyorum.
Evet nereden tutsak elde kalır.

Otuurp konusun yaptığı yanlış
Konuştum üstü kapalı.
Inkar modunda.
Olur mu öyle şey diyor günlüğü söyleyemedim.
Bekleme modundayiz annemle.

Bunlar aşiret.
Birbirine çok bağlılar.
Nişanlisi amca kizi imiş zaten.
Kız köyde yaşıyor. Instagram yok diye biliyorum.
Tabi bir daha araştıracağım.
Kardeşim inkar moduna geçti.
Anlamıyorum ne yapmaya çalışıyor.

Maalesef.

Adamın instagram adresi bende. Telefon numarasını da buldum. Ama kardeşimle üstü kapalı yüzleştik. Inkar etti. Şimdi ne yapmalıyım bilmiyorum beklemeli miyim. Günlüğü takip etsem çaktırmadan?
Belki yeni şeyler yazar.

Ilk isim adamın nişanlısını bulup kıza anlatrdim fake hesaptan gizli numaradan falan sonra ortalık karışır zaten
Kızın yok ama adamın instagram adresi var bende.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…