Kız kardeşim ile aldatıldım

En çok şeye takıldım eşimi seviyorum yazmış Allah korusun ben böyle bir şeyin hayalinden bile kocamdan buz gibi soğurum nefret ederim hatta Allah korusun insan cinayet bile işler hala eşimi çok seviyorum yazmış neyin sevgisi bu adam sana yapabileceği en büyük kötülüklerden birini yapmış keza kardeşin de öyle

Yazdığımın muhatabının siz olduğunu neden sandınız anlayamadım. Ben direk olarak konu sahibesi için yazmıştım.
Konunun örgüsü ve soruyu soran hanımın tavrı bir gerçeküstü gelmişti. Bir de baktım ki yepyeni bir heap
Yazmıştınız ve dikkatimi çekti… ben de diğer kullanıcılara baktım içlerinde en yenisi benden soruyu soran hanım olarak…
Neyse sesimizi çıkarıp soru sormayalım iğrençliklere… madem yeni üyeyiz ağırdan alalım biraz 😅

Konunun örgüsü ve soruyu soran hanımın tavrı bir gerçeküstü gelmişti. Bir de baktım ki yepyeni bir heap
Yazmıştınız ve dikkatimi çekti… ben de diğer kullanıcılara baktım içlerinde en yenisi benden soruyu soran hanım olarak…
Neyse sesimizi çıkarıp soru sormayalım iğrençliklere… madem yeni üyeyiz ağırdan alalım biraz 😅

Hanımefendi size birşey diyen yok ki. Sizin mantığınıza yatmayan nokta varsa elbette ki sorgulayabilirsiniz.

Karısının kız kardeşine yan gözle bakan, bakmakla kalmayıp cinsel muhabbete giren bir adam... Bundan daha iğrenç bir şey olabilir mi? Bu bile ayrılmanız için yeterli olmuyorsa kendinizi sorgulayın. Siz hem eşiniz hem kardeşiniz tarafından ihanete uğramışsınız ve hâlâ affetme derdindesiniz. Kendinize bu kadar mı değer vermiyorsunuz? Gerçekten çocuğunuzun büyüyeceği ortama çok üzülüyorum.

Bir yerde 8-5 çalışıyor eminim gitmez yazmışsın 😂😂😂 neyse ben de 8-5 çalışıyorum kamu personeliyim. Ne zaman izin istesem verir amirim. İstediğimde de izin kullanırım. Kardeşin isterse başka ülkede yaşasın! Bindi uçağa gitti 2 saat! Zaten bu kadar iğrenç midesiz namussuz birileri her şeyi yapar. Ulan aldatmanın bile şereflisi şerefsizi varmış. Onu da gördük. (Belki kız kardeşte küçüktür reşit değildir. Adam da ondan kalp spazmı geçirmiş olabilir. Netice de işinden atılmaya kadar gider zaten sapık ve sapık damgası ile gezer)

Hani başka biri aldatmış olsa bir şekilde oluru olur da. Gözünüz gormez falan filan. Ama bunun hiç mi hiç oluru yok kardesinizle barismasaniz bile anneniz hayatta olduğu sürece bir şekilde temasiniz olacak. Olmaz yani..hem de çok mide bulandırıcı. Kızınız da büyüyünce size kızar bence neden affettin diye.

İşten izin olur ortak bir şehirde buluşurlar aynı gün geri dönerler, veya kız kardeşiniz eşinizin şehrine gelir. Eşiniz izin alır ogledne sonra bile izin alsa yeter. Tensel kisimdan emin olamazsiniz.

İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞
Kızınız üzgün çünkü o serefsizligi anlayacak yaşta değil , kızınızı bahane etmeyin lütfen bu durumun görmezden gelinmesi size daha büyük zarar verir

Sizin aileniz toksik olabilir, ama esiniz de onlara uymus. Cocugunuzu düsünmek istediginizi anliyorum, ama bu ahlaksizlik ömür boyu gizli kalmaz. Kardesiniz bunu kullanacaktir. Asıl soru şu: Bu ahlaksizligi Signeye cekseniz bunu cocugunuz icin normallestirecekseniz. Ve bunun asıl kiziniz icin ne demek onu bir düsünün. Allah sabir versin. Zor bir durum icindesiniz, ama esiniz bunlari yaptigi gibi uzun zaman devam ettirdigini de unutmayin

İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞
Belliki aile ahlak kavramı yok kocanda baldızına kardeş gözüyle bakmalıydı kız çocuğumu güvenip emanet etmezdim

Böyle kadınlar yüzünden erkekler çok rahat aldatıyor. Geçende başka sitede bir içerik gördüm, erkekler şeyi tartışıyordu: Aldatılan kadın öldürülmeli mi :)

Kadınlar ise en mide bulandırıcı şeylerde bile Konya ovası gibi davranıyor. Tanımadığı erkekle aldatılınca affeden bir erkeği bile nadir bulursun, bir de şuna bak!

Son düzenleme:
Beni dinle sana inanıyorum şok degilmi bu kimseye anlatamadigin şok. Daha kötüsü karşına geçip beni tercih etti o yazdı ben naptim yüzsüzlügü.Lutfen beni dinle anlat herkese anlat içinde tutma o lanet kardesinlede kocavdedigin heriflede bir daha asla konuşma ölene dek Bak bu seni hasta edecek seneler sonra bile çok hasta edecek Lütfen anneni onu bunu dinleme ve sen belki utanarak eşim beni kuzenimle yakın akrabamla aldattı canim kardeşimle diyemeyeceksin Utanma rezil et onları tüm öfkeni kus eşin canı cehenneme asıl kardeş nasıl yapar bunu bu kadarmi kin bu kadarmi karindaş bir kalleşmîş.Beni iyi dinle affetme unutma o lanet kardesinin de Allah belasını verecek bak biliyorum .Lütfen bunu tüm akrabalara duyur herkese anlat yapabilirsen ikisinin suratına da tükür.Aldatmayi anlarım sevmemeyi anlarim behey köpek dışarda bu kadar kadın varken ....Ben size inanıyorum mutlaka terapi alın kendi kendinize dert yara olur yaşadıkça ve lütfen asla ve asla ikisinide bir daha görmeyin .Çocukluk travmaniz varmı bilmem işte böyle lanet kardeşler var hayatın içinde bozuk tohumlar can düşmanları adamı defedersin defolur ya kardeşin bu ihaneti nasıl yok olur.Kardesinizde inşallah bunun bedelini bir sekilde gözünüzün önünde çeker öylede oldu.İnanin bana sizin utanacaginiz hicbirsey yok .Bu kadar bozuk israf birini siz kardeş diye secmediniz.Lutfen asla affetmeyin agfedilmiyor asla unutmayın unutulmuyor asla aynı kardeşlik bir daha olmuyor

X