Kız kardeşim ile aldatıldım

İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞
Niye yalnızsınız ki? Kızınız var. Bu dünyada bundan ala yoldaş, kalp dolduran mı var? Çocuklar ne kadar sevgi verirseniz o kadar alıyorlar. Verin tüm sevginizi emeğinizi çok fazla şımartmadan karşılığını büyüdükçe görürsünüz. Bu nankör ahlaksızlardan hainlik dışında hiçbir şey göremeyeceksiniz çünkü.

Affederseniz olmadigina emin olduğunuz cinsel ilişki gercege donusur.

Calisiyor musunuz?

Bence mesajlari alin ve ailenize gösterin kiz kardesiniz enisteye yan gozle bakmanin bedelini ufak ufak odemeye baslasin, sizin yuvaniz dağılacaksa onunda hayati dağılsın

Migdem bulandı. Düşüncesi bile silmeme yeter birde kanıt var. Sana birşey diyeyimmi bir kere yapan hep yapar. Hatta daha öncede yapmıştır yine yapmış bide kardeşinle yapmış offf salla bu adamdan b...k olmaz.

Olayın aslı şöyle benim kız kardeşim hastalık derecesinde. Tam bi ruh hastası. Annemi dövüyor sinirlenince halı yakıyor. Eşimle ilk konuşmaları eşya aldırma ile başlamış. Eşime demiş ki enişte bana eşofman takımı alırmısın enişte bana kıyafet alır mısın diye diye hep linkler göndermeye başlamış uzun bi süre böyle devam etmiş eşim reddedince cinsel yaklaşmaya başlamış. Eşim olacsk pislikte dayanamamış konuşmaya başlamış. Şimdi eşim köprk gibi pişman geçen üzüntüden kalp spazmı geçirdi ama kardeşim olacak kişi hala sen nasıl insansın nasıl bana inanmazsın diyo pişmanlığı yok. Benim suçum neydi ben nasıl kalkacağım bu durumun altından 😞
Gebersin kalp spazmi gecirmismis

Malesef bazı aileler de bu durum olağan karşılanıyor sizde oyle bir aile den geliyorsunuz galiba yoksa şimdiye kadar burda konu açacağınıza boşanma davasını acmistin bile...
Neyse tavsiyem olayı saklamaz ikisinide rezil ederdim adamin donuna kadar alır o kardeşe de sonsuza kadar selam bile vermezdim..çocuğumun böyle bir babası olduğunu bilmek bile iğrenç gelirdi..

Olayın aslı şöyle benim kız kardeşim hastalık derecesinde. Tam bi ruh hastası. Annemi dövüyor sinirlenince halı yakıyor. Eşimle ilk konuşmaları eşya aldırma ile başlamış. Eşime demiş ki enişte bana eşofman takımı alırmısın enişte bana kıyafet alır mısın diye diye hep linkler göndermeye başlamış uzun bi süre böyle devam etmiş eşim reddedince cinsel yaklaşmaya başlamış. Eşim olacsk pislikte dayanamamış konuşmaya başlamış. Şimdi eşim köprk gibi pişman geçen üzüntüden kalp spazmı geçirdi ama kardeşim olacak kişi hala sen nasıl insansın nasıl bana inanmazsın diyo pişmanlığı yok. Benim suçum neydi ben nasıl kalkacağım bu durumun altından 😞
Aklıyosunuz tamamen

İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞
Boşanın, boşanmayın ama asla tekrar çocuk sahibi olmayın. Siz, baba, kardeş ortadasınız. Sanmayın ki çocuklarınız büyütünce bu hayattan soyutlanabilecek, doğru düzgün mutlu hayatları olacak. Babasiyla annesinin ilişkilerinden yaşadıkları travmaları hep taşıyacaklar. Annesini aldatan babasını bilinç altına işleyip kendi değerini bilemeyecek. Sizler ziyan olmuşsunuz bari başka çocuklar, hayatlar olmasın.

Sevginiz yerin dibine batsın. Hiç gurur yok tamam da mideniz de mi yok?
Aldatılmanın bile bir yolu yordamı olmalı ya. Kız kardeşle ne demek ? Dışarıda kadın mi yokmuş? Kardeşin ruh hastası da eşin daha da ruh hastası sapık! Her çağırana da koşacak. Bu iş sadece kardeşinle kalmayacak. Affedeceksin daha beterini yapacak.
Yazık kızınıza. Böyle bir baba utanç kaynağı, böyle şeylere susan bir anne ile de gurur duyulmaz sanırım , ne bileyim !

Bu daha da iğrenç eşiniz berbat bir kişiliği olan birini sırf cinsellik için sizin kanınızdan biriyle birlikte olmuş. Valla affedecekseniz kardeşinizi de edin birbirlerinden bir farkı yok nasılsa. İkisininde karakteri berbat öyle bir baba verecekseniz kızınıza öyle teyze de kalsın yani pek bi fark yok aralarında. Eşiniz zaten aldatmak için fırsat bekliyormuş karşınıza kardeşiniz çıkmış. Kalp spazmını nasıl yakalandık diye geçiriyordur

Kendisi 8-5 çalışıyor kamu personeli. Gündüz işte kız kardeşim ile arası 8 saat uzaklıkta
Nereden biliyorsunuz kız kardeşinizin sizden habersiz yaşadığınız şehre gelmediğini? Ya da uçakla iki saatliğine de olsa adamın işten izin, rapor vs. alıp gitmediğini? Kendinizi nasılsa tensel temas yok diye kandıracaksınız belli. Gerek var mı cinsel ilişkiye? Dümdüz aldatmış işte sizi. Midesizliğinize böyle kılıflar hazırlamayın. 😐

Bu konuyu açtın.Aslında amacın eşini affetmek.
‘Kız kardeşini sil,eşinle de kapıyı kapatıp evliliğine ve mutluluğuna bak’ denilmesini umdun ama bu çok farklı bir boyut.
Şimdi de buradaki arkadaşların demesiyle boşanmaya karar verdiğini yazıyorsun .Boşanma davası açacağına inanmıyorum.

İnsan kimyası bazı şeyleri kaldıramaz,evladına üzülüyorum.Umarım en az hasarla atlatır.

Evet eminim uzak şehirlerde yaşıyoruz eşim evden işe gelir benden ayrı tek gecesi olmadı
Emin misiniz?
Muhtemelen birkaç hafta önce size aldatılıyorsunuz deseydi birisi ‘kocam asla yapmaz,eminim’ de derdiniz.

X