Kız kardeşim ile aldatıldım

Tensel temas kimin umrunda? Bu anca kadın yabancıysa belki bi ihtimal avunma nedeni olurdu. Ama kadın kardeşiniz. İlk adımı onun atmış olması, işini yaptırmak için kadınlığını kullanması, eşinizin narin kalbinin üzüntüden teklemesi kardeşinizi şeytanlaştırıp eşinizi aklamanıza yeterli olmuyor, o da kocişimi ayartmasaymış diyemiyorsunuz, olmuyor olmuyor, ah keşke olsa değil mi?

Olayın aslı şöyle benim kız kardeşim hastalık derecesinde. Tam bi ruh hastası. Annemi dövüyor sinirlenince halı yakıyor. Eşimle ilk konuşmaları eşya aldırma ile başlamış. Eşime demiş ki enişte bana eşofman takımı alırmısın enişte bana kıyafet alır mısın diye diye hep linkler göndermeye başlamış uzun bi süre böyle devam etmiş eşim reddedince cinsel yaklaşmaya başlamış. Eşim olacsk pislikte dayanamamış konuşmaya başlamış. Şimdi eşim köprk gibi pişman geçen üzüntüden kalp spazmı geçirdi ama kardeşim olacak kişi hala sen nasıl insansın nasıl bana inanmazsın diyo pişmanlığı yok. Benim suçum neydi ben nasıl kalkacağım bu durumun altından 😞
Bu aralar moda oldu sıkısan herkes kalp spazmı krizi fılan gecırıyor
Bı uyenın yakını da tartısırken kalp krizi gecırmıstı.
Kımseye bısey soylemeye gelmıyor ama bı haltlar karıstırırken de herkesın kalbi kaldırıyor, gayet saglamlar
Hayret

kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. ......................… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. . Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞
Eşiniz sizi öyle güzel sevmiş ki başka insan kalmamış gibi gidip kardeşinizle aldatmış.
Tensal temas olmadığına eminsiniz ama muhtemelen uygun ortamı bulamadıkları için olmamıştır.
Yoksa o konuşmaların nereye gideceği belli. Hoş hiç olmasa ne olacak, aldatma aldatmadır.
Burada yedi kat yabancıyla aldatılana bile "boşan" diyoruz. Ama siz kızınız babasına çok düşkün olduğu için (!) boşanmayı düşünmüyorsunuz. Aferin, bunun da sorumluluğunu çocuğunuza yükleyin.
Biri gelir uyuşturucu bağımlısı kocasından ayrılmamak için "amaaaa çocuklarım babasına çok düşkün" der, diğer kızkardeşiyle aldatılır "kızım babasını çok seviyoooo" der. Madem, mideniz alıyor devam edin hanımefendi, burada sormayın.
"Beterin beteri var" deyin, devam edin. En azından erkek kardeşinizle aldatmamış, o da olabilirdi yani. Geçmiş olsun.

Evet eminim uzak şehirlerde yaşıyoruz eşim evden işe gelir benden ayrı tek gecesi olmadı
Sadece geceleri sevısılmıyor bu arada
Gunduz de sevısebılır aldatabılır iş saati boyunca hersey mumkun, kemalim yapmaz modunu kapatalım mı?

Kendisi 8-5 çalışıyor kamu personeli. Gündüz işte kız kardeşim ile arası 8 saat uzaklıkta
Kız kardesınızle yapması gerekmiyor Baska kadınlarda var haber edeyim ıstedım
Hem ruh hastası da degıller
Bi de taş gibiler

Olayın aslı şöyle benim kız kardeşim hastalık derecesinde. Tam bi ruh hastası. Annemi dövüyor sinirlenince halı yakıyor. Eşimle ilk konuşmaları eşya aldırma ile başlamış. Eşime demiş ki enişte bana eşofman takımı alırmısın enişte bana kıyafet alır mısın diye diye hep linkler göndermeye başlamış uzun bi süre böyle devam etmiş eşim reddedince cinsel yaklaşmaya başlamış. Eşim olacsk pislikte dayanamamış konuşmaya başlamış. Şimdi eşim köprk gibi pişman geçen üzüntüden kalp spazmı geçirdi ama kardeşim olacak kişi hala sen nasıl insansın nasıl bana inanmazsın diyo pişmanlığı yok. Benim suçum neydi ben nasıl kalkacağım bu durumun altından 😞
Ne olursa olsun bu saatten sonra ikisinide affedemezsiniz. Eğer affetmek istiyorsanız hiç sormayın bize. Bu midesizliği burdaki kadınlar kaldırmayız. Hangimiz olsa boşardık.

Tensel temas hiç olmadı bundan eminim.
nereden eminsin buna? daha dune kadar boyle birsey yapmayacagina da emindin. demek ki kocan sandığın biri degil. ayrica birisiyle sevismesj bjr bos ev- bir apart bulup yirmi dakikada girip cikacagi bir sey. esin kardeşine gelesiye daha kimlerle aldatmistir seni - sonra cesaret edebilmistir kardesine
tabii ki ayril. seni sevdigi falan yok sevse bunu yapamazdi. sadece o kadar hic sevilmemisin ki adamin iki ilgisini sefkatini buyuk sevgi sanmışsın
Kendisi 8-5 çalışıyor kamu personeli. Gündüz işte kız kardeşim ile arası 8 saat uzaklıkta
Evet eminim uzak şehirlerde yaşıyoruz eşim evden işe gelir benden ayrı tek gecesi olmadı
e kiz kardesin hic mi senin sehrine gelmedi? hic mi siz onun sehrine gitmediniz. ayni sehirde plan yapıp birlikte olmak imkansiz mi? yapacak insanin ardinda dag olsa duramaz. bak benim aile baskisi cok olan bir arkadasim var. kizi aynj mahallede yasiyoruz bir bana gönderiyorlar bir kuzenlerine. 6da isten cikiyor, 7yi ceyrek gece gelmediyse ariyorlar. o derece bir evden ise isten eve yasayan birisi. ama uzak mesafe iliskisi var. cocuk ne zaman gelse isten ya izin aliyor ya hasta gibi davranıp eve gonderiliyor sonra bir sekilde rapor aliyor falan cocukla bulusuyor. birine denk gelirim korkusuna çok dışarı da cikamiyorlar otelde takiliyorlar.
ailesine sorsan "cok eminiz kizimizdan isten eve evden ise . bazen kahve icmeye cikar onda da 9 olmadan evde olur" derler.
ama isin asli oyle mi?
bir insan yeter ki istesin herkesi ayakta uyutur yine yapar yapacagini

İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞
Bunu size yapan !!! Hemde kardeşinizle yapan adamın ‘’beni çok seviyordu’’ diye nasıl düşünürsünüz nasıl bir akıl tutulması içindesiniz, kızınız bence o babanın yanında büyümemrli bile, dünyayı başlarına yıkacağınıza affetsem mi diyorsunuz, bir adama bağlı yaşamı kusura bakmayın kabul dahi edemiyorum.
Bugün kardeşinizle cinsel içerikli konuşan yarın da tensel yapar, yok yapmadılar diye halen aklama çabasındasınız.
Kendinize gelin o yavrunuzu o babanın yanından kurtarın

Bi de kocayı affedecek ya hemen kardeşi gömmeler, yok annemi dövüyo yok halıları yıkıyo. 😐
Kardeşte iğrenç biri orasi ayrida
Karşıdaki adam açık kapi birakmasa eniste şunu bunu al diyebilir miydi?
Ne münasebet kizim git anan baban ablan alsin der konuyu kapatırdı.
Fırsat bu fırsat yavsamazdi mikrop

Burada sürekli erkek kardeşinin karısıyla kocasindan şüphelenen bir kadın vardı.
Ki yüksek ihtimalle şüpheleri doğruydu.
Adam onlara ev veriyor,tatile karısıyla basbasa çıkmıyor illa başında kocası bile olmasa o kadınıda tatilde istiyordu.
Sürekli bir hediyeler flortlesme vardı.
Defalarca ve yıllarca konu açıp durdu bizi sinir hastasi etti.
Yok şu şöyle mi böyle mi diye ahlaksızlığa göz yumdu.
Yapması gereken şey kardeşine karin böyle davraniyor diye o ikisini rezil edip boşanmalarıydi.
Konu sahibininden o modu alıyorum.
Ki açık açık yakalamis sadece şüphede yok

Kardeşte iğrenç biri orasi ayrida
Karşıdaki adam açık kapi birakmasa eniste şunu bunu al diyebilir miydi?
Ne münasebet kizim git anan baban ablan alsin der konuyu kapatırdı.
Fırsat bu fırsat yavsamazdi mikrop

Burada sürekli erkek kardeşinin karısıyla kocasindan şüphelenen bir kadın vardı.
Ki yüksek ihtimalle şüpheleri doğruydu.
Adam onlara ev veriyor,tatile karısıyla basbasa çıkmıyor illa başında kocası bile olmasa o kadınıda tatilde istiyordu.
Sürekli bir hediyeler flortlesme vardı.
Defalarca ve yıllarca konu açıp durdu bizi sinir hastasi etti.
Yok şu şöyle mi böyle mi diye ahlaksızlığa göz yumdu.
Yapması gereken şey kardeşine karin böyle davraniyor diye o ikisini rezil edip boşanmalarıydi.
Konu sahibininden o modu alıyorum.
Ki açık açık yakalamis sadece şüphede yok
Ay noldu acaba onların son durum

Sevgi bu değil. İnsan güzel, sağlıklı, içinin aldığı şeyi sever.
Pis, leş, b.k sevilmez.
Sizinkisi sevgi değil, leş bir adama bağımlısınız.
Bağımlılık tedavi gerektiren bir hastalıktır.
Önce hastalığınızı tedavi ettirin, sonra zaten otomatik olarak boşanırsınız.
Ama bu halde sağlıklı bir boşanma gerçekleştirebileceğinizi düşünmüyorum.
Hatta pişman olup geri adım atacak bir kumaş gördüm sizde.
Acil uzman desteği alın, yolunuza bakmayı öğretsin size.

X