Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım fake konudur. Ama eğer değilse ben adamı da kardeşimi de bırakırım yani bir bayanın darkettiği ilgiliyi bir erkek zaten farkeder bence belki o duruma yormamıştır. Yani ben olsam o uniforma olayı biraz abartı geldi ama oyle gordugum an kapı dışarı ederdim. Siz eşinizle konuşmayıp kardeşinize öyle davranınca eşinizden çok tepki çekmişsiniz. Keşke onunla konuşsaydınız ben böyle bir şey farkediyorum diye o da dikkat ederdi ve çözüm yolu bulurdunuz. Ama ikisi arasında cinsel ilişki olabilecegini düsünüyorsanız bence evliligi de bitirin paranoyaksınız galiba biraz birde kıskanç. Eşinizi öyle anlatmanız birde güveniyorum demişsiniz ama bence güvenmiyorsunuz. Eşinizle konuşun daha fazla tepki almadan açik acık

Evde antidepresanın ne işi var? bakkaldan 'seçilip' alınan bir şey değil sonuçta. İlginç. Genelde insanların ağrısı vs. olduğu zaman kullandığı belli bir ilaç vardır ve şeklini,rengini bilir. İçerken farklı hap olduğunu nasıl fark etmediniz?

Kız kardeşiniz kocanızın üniformasını almış koklaya koklaya koyniş koyniş yatıyor ve siz böyle tepkisiz kalıyorsunuz he? Kusura bakmayın ama hiçbir kadın böyle bir durumda tepkisiz kalmaz :)

Üçgen vücut diyince konu sahibi, konu benim için inandırıcılığını yitirdi

Bi inandırıcılıkta böyle bitsin yahu ne var sanki

Bazen ciddi ciddi merak ediyorum sahte konu açmak nasıl bir zevk veriyor diye. Bu aralar depresif moddayım zaten gardınızı alın hatunlar heran sahte bir konuyla karşınıza gelebilirim :)))

bacım hiç mi erinmedin yazdın yani okul tatil olunca çıkıyor genelde böyle şeyler...

bir erkek tarafından yazılmış fake bir yazı izlenimi var

194 boy, masmavi gözler, hele o üçKen vücut...
Kıskanmayın demişsin ama mümkün değil şekerim. Zaten kknin kadınları da küçüklükten beĞri hep böyle birinin hayali peşindeler. Biz de isterdik facebooktan lise arkadaşlarımızdan sorulalim, elalemin lafı ile değerimiz biçilsin, biz de isterdik boncuk gibi dizilelim; elma gibi seçilelim. Bir üçken yunus almadı bizi, oysam balinaya bile razı genç kizlardik

Yaaa iste boyle ucken ficutlu, mavi gozlu, sokakta kizlarin fotograf cektirdigi seksi bir adamla evlenirsen birak kardesini baban bile hallenir adama
Bak biz evlendik at hirsizi tipli adamlarla, mis gibi hayatimiz var

Bu arada, beni secti ne ya, karpuz sergisindeki gibi kizlari dizip seciyor mu adam, seni sectim pikacuuuu diyor siz de ucarak simsek mi saciyorsunuz nasil oluyor anlatsana biraz

başta yarısını okumadığınız yazı var ya hah ben onu okudum sizde kör olmayın diye özetledim
eşi yakışıklı bir polismiş (ama manyaklık ya çocukluğundan beri içine kapanık kız alacam diyormuş), kardeşi ablasının neşeli versiyonuymuş (o da başka manyak o da doğduğundan beri eniştesi gibi bir eş istiyormuş)... üniversite kazanıp gelmiş kardeş ablasının evine...sonra ablayla enişte kayışı koparıp kızın önünde bir şaapmadıkları kalmış galiba onunda canı istemiş şimdi de enişteye kur yapıyormuş

nasıl bir fantezidir bu ben anlayamadım anlayan varsa beri gelsin

Konu fake bence oyle dusunsemde aklimdan geceni yazmadan duramadim yahu bikere evde misafir varken onun yaninda ortunun altina girip opup koklasip film izlemek nedir azicik edep olmali bu bir iki kiz kardesin kocanin unisine sarilip uyudugunu görünce nasil onu yolmadin bu iki baldizla anime izlerken basini omzuma koy ne demek vs... eger bu konu gercekse olayin kahramanlarinin hepsi cooook tuhaflar bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…