Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bence esini cok abartmissin.Kocani nasol begeniyorsun oyle .3paragraf kocanla ilgili resmen.Neyse sessiz sedasiz kardesini yurda koyacaktin.Haftasonu alirdin arada.Esini de bu kadar ovme yuzune yer birazda adam havaya girer

Hadi canım hadii kafa mı buluyorsun Allah aşkına yaa. Yok kıskanacaklar yorum yapmasın yok üçgen vücutlu mavi gözlü tüm kızların gözü üzerinde. Ne hayal gücü varmış sende..

Zaten ayy kimseyle olmamış kendini evleneceği kıza saklamış kısmında zaten koptum gitti.. müzelik Maşallah hem o kadar yakışıklı hem eline kız eli değmemiş he canım heee.
Bir de face de okul arkadaşlarına seni sorması nedir yahu bu kadar saçma bir şey var mı ? elalemin insanlarını ekleyip seni soracak.

Ayrıca bu kızkardeşin antidepresanız nereden buluyor da sana veriyor bunlar eczaneden öyle elini kolunu sallayarak alınmaz. ok üniformayı kokluyormuş falan ayrıca siz nasıl şüphelendiniz bu kadar ki telimin şarjı yok birşeye bakıcam diye teli aldınız demiyor mu tal şarja telini diye. Neymiş sana benziyormuş kardeşinde ilgisi olabilirmiş. Kafasında maden senin gibi biri vardı eşinin sen açıldığında niye kabul etmedi. Ayy nasıl kıskandık senin üçgen vücutluyu sormaa hadi canımm az ötede oyna seen. Dikkat et kapı dışarı çıkarma üçgen vücutlunu da kapmasınlar..
:rolleyes::rolleyes:

başta yarısını okumadığınız yazı var ya hah ben onu okudum sizde kör olmayın diye özetledim
eşi yakışıklı bir polismiş (ama manyaklık ya çocukluğundan beri içine kapanık kız alacam diyormuş), kardeşi ablasının neşeli versiyonuymuş (o da başka manyak o da doğduğundan beri eniştesi gibi bir eş istiyormuş)... üniversite kazanıp gelmiş kardeş ablasının evine...sonra ablayla enişte kayışı koparıp kızın önünde bir şaapmadıkları kalmış galiba onunda canı istemiş şimdi de enişteye kur yapıyormuş :KK53:

nasıl bir fantezidir bu ben anlayamadım anlayan varsa beri gelsin :işsiz:
Özet hikayeden daha güzel olmuş... Hatta daha bile inandırıcı...:KK48::KK48::KK48:

Konuyu şuan 54 ziyaretçi okuyor. Muhtemelen konu sahibi arkadaş bir yerlerde link paylaşıp dalga geçiyor.

Mune Mune sahte konu şüphesi...

Kardeşinizi yurda yerleştirin arada bi haftasonlarını birlikte geçirirsiniz dikkat çekmemek için.. ama ailenize bu durumu yansıtmayın ters tepebilir

Konuya neden inanmadınız anlamadım uzun zaman önce bu içerikte bi konu daha okumuştum yine bi kız kardeş vakasıydı üstelik evliydi hala meraktayım konu sahibi ne yaptı etti diye

Evlerden ırak böyle konulara denk gelince iyi ki bi kardeşim yok diyorum

Yalan söleyecek halim yok arkadaşlar. Kedi ulaşamadıgı cigere mındar der misali. Kendinizde yok diye başkasındada yokmuş gibi davranmayın (üçken vücut kelimesine laf atanlara söylüyorum)

Ahh nasıl kıskandık anlatamam herkes kıskandığı için eleştiriyor sizi çünkü hiç çevremizde üçgen vücutlu erkek görmedik yaa. Valla ben hayal gücünüze hayran kaldımm roman yazmalısınız. Ama ben hafif göbekli erkek severim eşim de öyle zaten üçgenle kareyle falan işim olmaz yani. Kardeşi üniformaya sarılıp koklayan ama o anda kardeşinizin saçına yapışmayıp burada bu kadar yazı yazan garip konu sahibi yeterince eğlendiğinize göree sizi İzmir marşıyla uğurlasak mı..

Hayır neden evli kardeşlerde vs kalma olayı nedir hiç anlamam ki. Ben kalmam hayatta utanirim. Yurtta vs kalsaydı kesKe baştan cagirmasaydin. Şimdi onu evden yollamakta kolay değil çok olay çıkacak. Sen eşini al karsina konuş. Kardeşin ağlama silahını iyi kullanıyor bu gidişle esin senden soğur soylim. Kardeşin cilveli olduğu için değil iyi rol yapıp seni kötü gösterdiği için

Ne anliyonuz la gecenin bi vakti boyle hikaye uydurup yazilanlari okuyunca. Dogruysada eger ben kardes mardes dinlemem sacini basini yolar salarim sokaga kendine gelsin yani noluyoruz

Konudaki 7 yanlışı bulun.

Hikaye Amerikan tarzında baslayip Türk tadında biter. Baldizin 1.94 boyunda mavi gözlü üçgen vucutlu yakışıklı mi yakışıklı enistenin uniformalarina sarılıp yatmalar derken, napıcam ben ne olur akıl fikir verin bana ile biter.

Son düzenleme:
1. O kardeş değil, KALLEŞ!
2. Konu sahte gibi gibi...
3. Böyle şeyler olmuyor mu hayatta oluyor tabiiki fakat sizin çok rahat olmanız yapılanları yutmanız göz göre göre garip (!)
Konuyu samimiyetsiz yapıyor.

Yaaa iste boyle ucken ficutlu, mavi gozlu, sokakta kizlarin fotograf cektirdigi seksi bir adamla evlenirsen birak kardesini baban bile hallenir adama :bicak:
Bak biz evlendik at hirsizi tipli adamlarla, mis gibi hayatimiz var :nazar:

Bu arada, beni secti ne ya, karpuz sergisindeki gibi kizlari dizip seciyor mu adam, seni sectim pikacuuuu diyor siz de ucarak simsek mi saciyorsunuz nasil oluyor anlatsana biraz :deli:
:KK70::KK70:

Ay kıııız keske okumasaydım dedıgım konular arasında bırıncı oldu bu konu ayyy İNŞALLAH bızı kandırıyosunuzdur yoksa gercegı pek dayanılacak gıbı degıl usulunce gnder evden anana de rahat edemıyruz dıye baksınlar basın caresıne yksa bu gıdısle adam evde harem kuracak :KK57: kocan sucsuz degıl ne demek boynum agrıdı ne demek omzuma yat :oha:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X