Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şakamısınız yoksa bu yazdıklarınız gerçek mi?????

öncelikle bunların gerçek olduğunu varsayarak sizde aşırı güven eksikliği var bu bir, isterse dünyanın en yakışıklısı olsun önemli olan bir erkeğin adam olmasıdır ki armut seçer gibi beni aldı demişiniz ....

anladım ki eşinizde aslında bir öküz romantik şu bu diyorsunuz ama ben beni ben olduğum için sevecek sayacak bir adam isterim karşımda yok saçı şöyle yok boyu böyle falan filanlara takılan birini istemem , bende takılmam o tarz şeylere....

eşiniz istemiş ki eşi onun her anlamda altında olsun dikkat çekmesin......

kardeşinize gelirsek belki eşinize karşı birşeyler hissediyor belkide siz yanlış anladınız ama her şekilde de onu eve kabul eden sizsiniz, problemleri var demişiniz madem psikolojik anlamda sıkıntılı biri eve en başından kabul etmeyecektiniz..

eşiniz de de var hata, boynum ağrıdı enıste ,yasla başını baldız vsss.....

bence kardesınızı uyarın tatlı bır dılle, gerekırse evden def edın gıtsın yurtta kalsın, esınıze kardesınızle bu kadar samımı olmasından rahatsızlık duydugunuzu arada bır mesafenın her daım olması gerektıgını sonucta ıkı farklı cıns olduklarını vurgulayın..... yapılabılecek tek sey bu ...

Eşin yakışıklı olabilir ona diyeceğim yokta neden eşi yakışıklı olan herkes bütün kızlar eşimin peşinde modlarında geziyor hep. Nedense kendileride ya ultra güzel ya da namus abidesi oluyor hep hikayelerinde.

kardeşin derhal evden çıksın. kardeşinden bu kadar şüphelenip hala aynı evde kalmanın var mı bir anlamı? boşuna kira vermesin nedir ya? kaynınız üni kazanıp 4 sene okumaya gelse sizde kalmaya ona da boşa kira vermesin mi dersiniz? zorla evin huzuru nasıl bozulur bunu düşünüyorsunuz resmen! ayrıca eşinizin yanında niye söylediniz beni boşasın seni alsın diye zorla adamın aklına saçmalıklar sokmayın. belki o ana kadar aklına dahi gelmemişti aklına soktunuz...

not: eşiniz size çoook yakışıklı geliyor olabilir, gayet normal. benimki 175 boyunda ama bana da sorarsan dünyanın en yakışıklı erkeği , kocam olduğu için normal böyle düşünmem.

O kadar ayrıntılı anlamışsınız ama olmamis,

Evde antideprasan var ( herkesin evinde olabilir gibi yazılmış) yanlışla! Iciyorsunuz kardeşiniz getirince yahu bu ilaclarin bir sekili var büyüklüğü vs hic mi anlamadıniz? Antideprasan kimin sahi?
Sonra beni secti ve pikaciu bunlarda birbiriyle alakalı şeyler, üstüne kardeşinizin yaninda ne oynasiyorsunuz yani normal biri yapmaz madem birlikte film.izliyorsunuz hepiniz oturun koklamalar, öpmeler oldu canim bunlar oldu...

Beni seçti ,beni seçti eee siz ne yaptınız

kardeşin kocana sarkıyo ve sen buraya konu açıyosun umrum olmaz kardeşimi kapı dışarı atarım saçından tutup benim evimde işin yok die ayrıca herkesin kocası eşi kendine güzeldir yok öyle yakışıklı böyle güzel deme elindekine sahip çık canım dost tavsiyesi

6 aylık evlisin kardeşinin senin yanında işi ne? Antidepresan mı vermiş Güldüm

Beni seçerek aldı ne ya ? Kaç kişi dizildinizde seni seçti?
Kocan çok yakışıklıysa 22 de neden evlenmiş? 22 ye kadar nasıl saklamış kendini, kendini saklayan bir erkek aranızdaki az yaş farkıyla kardeşinin sizle yaşamasına nasıl izin vermiş?
Bunlar gerçekse eğer kardeşinle aldatılmasanda başkasıyla aldatılırsın sende özgüven sıfır kocanında gözü sonradan açılacak gibi

Eşim de beni seçip aldı mesela.
Hiç unutmam yaklaşık 20-30 kız sıraya girmiştik (daha da fazla olabilir) hepimiz anime karakteri gibiyiz böyle tamam mı o an ''sülüman'' dedim bayılacak gibi oldum, sendeledim tam düşüyordum altıgen vücudu ile beni bir kavradı hürrem gibi yıgıldım kaldım kollarında.
Neyse evlendik felan dügünümüzde bütün genç kızlar, teyzeler fotograf çektirmek için sıraya girdiler, altını bana degil ona taktılar MAŞALLAH diye diye neyse düğün de bitti sıra geldi halvet olmaya bu seferde tutturdu sen animesin bunun adı halvet değil HENTAİ olsun deyü..

Arkası yarın !

Bu kadar yeter fena oldum

Şu milletin foto çektirmek için neredeyse kuyruga girdiği erkekleri neden ben hiç göremiyorum ya etrafımda
Yani düşündüm düşündüm işin içinden çıkamadım.
Dimi ya o ayrıntıyı kaçırmışım , herkesin kocası kendine yakışıklı da bizim buralarda gerçek bir yakışıklı hiç yok zaar, dışarda falan da görmedim kimseyi foto için kuyruğa girmiş

inanın gözlerimi acarak nefes almadan okudum.cok yazık bakın hemen salmayın kendınızı.ilk yapacagınız sey ikili oynamak.esınızı kardesınıze kötülemek.onun demedigi seylerı dedi demek.esınıze sorarsa yo falan inkar etmek.ilk oyununuz kardesınızı esınızın istemedigi,size kızdıgı falan.kardesınızı o evden kacırmak.bakın kardesınız yuva yıkacak ve saltanat onun olacak.sakın fırsat vermeyın.sız günlük yapacaklarınızı ve yaptıklarınızı yapın beraber basaracagız yuvanızı kurtarmayı.esiniz cok iyi niyetlı ona kızmayın.kardesiniz o evde 1 dk duramaz ama onu kacırtmanız lazım,kovarsanız dısarıda esınızle sizi kötüler huzursuzluk cıkarır.

Konuda çok tutarsızlıklar var.Ama gerçekten yazdıysanız,hakaret olarak algılamayın,psikoloğa gitmeniz lazım.Belki şizofreni atakları (kendiniz hayal edip gerçek sanabilirsiniz)var siz de ve saplantı derecesinde eşinizi kıskanıyorsunuz. Bugün kızkardeşinizden şüphelenirsiniz,yarın komşudan ve de karşıdakine zarar verebilirsiniz.

Bir erkek neden baldızıyla bu kadar samimi olur ki resmen saçmalık.
Yurtta kalması daha doğru, yeni evli çiftin evinde kız kardeşin ne işi var

Antidepresan verdiğini nasıl anladınız ? Belki halsizlikten uyumussunuzdur. Nasıl aklınıza geldi şaşırdım.

Bu konu gerçekse , siz olayı çok karistirmissiniz , hiç caktirmadan, kardesinize yurt ayarlayacaktiniz ve gonderecektiniz.
Eşinize bildirecek kadar karışmış ortalık. Sacmalamissiniz.

Bari yine herseyi unutturup zaman içerisinde yollayın kardesinizi. Böyle davranırsanız inada sokarsınız kardesinizi.

Ayrıca eşiniz 22 yasindaysa siz kaç yaşındasınız ? Belli ki kardeşiniz çok küçük. Onun yanında koklaşmak hiç uygun olmamış. Hareketlerinize dikkat etmelisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…