Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diger arkadaslarimda söylemisler, bir kerede ben söyliyeyimki sagda solda K.K yardim etmedi deme.
Annenle konus ve kardesinin yurda gitmesinin daha uygun olucagini evinizde rahat edemediginizi ve evliliginizin etkilendigini söyle. Cok bidi bidi ederse üniforma olayini anlat.
Cok acilen Kocana ne olursa olsun senin arkanda durmasi gerektigini, yanlisin varsa bunu yanlizken sana söylemesi gerektigini anlat. Adamin "yuvarlak" kafasini ac, beynine kazi.

**Esinin fotosunu suraya koysan idda ediyorum bi cogumuz begenmicek. Güzellik görecelidir. Sen karakterine bak Kocanin!

Ay yok artık oldu olacak kızı sallandirin
Fakeyse fake kibleyin bitsin
Kesin ilkokul mezunusun diye alay eden bile çıkmış şaka mısınız
Konu sahibi açık ve net şekilde kardeşini evden gönder. Ne gerek var daha yeni evlisin

Verilen kızlarda iade ve değişim yok desin baban arayıp seni seçti madem senle devam edecek kardeşinde başka bir taş yunus polisi bulun.. ay adım başı polis artık kıtlık mi var

Ayy benim sevdicegimde C.B korumasi ve 194 simdiye kadar niye hic beni secti diye sevindirik olmadimki acaba mavis gözleri yok diye mi

Canım 6 aylık evli birine uzun zaman kalmaya misafir gelmesi yanlış senin bunu kabul etmen hepten yanlış en hayırlısı anneni ara ve rahat edebiliriz sanmıştık olmuyor yeni evliyiz ya annecim de ben alınır diye kardeşime söyleyemedim sen anlatsan durumu ben söylememiştim gibi bi yurda falan geçse de

Eşi menendi olmayan üçgen vucutlu,mavi gözlü eşiniz size seni seçtim pikaçu'da dedi mi?
Kusura bakmayın,konuyu okudum üşenmedim,seni sectim ve pikaçu kelimeleri radarıma takıldı,konu inandırıcılığını yitirdi tabi benim için. Yinede gerçekmiş varsayarak yorumumu yapiyorum.
Birincisi kardeşinizin küçükkende sorunlu olduğunu dile getirmişsiniz eşinize,böyle bir durumunuz,güvensizliğiniz varsa çağırmasaydınız sizde kalması için. Gidip yurt baksaydınız. Hoş hala da yapabilirsiniz bunu,çözüm bu zaten.
İkıncisi,tamam evlisiniz gayet normal koklaşmanız vs ama genç bir kızın yanında koklaşmayıverseydiniz ki zaten,o arada kardeşinizin tırnak yediğini farkedecek kadar kanalize olmuşsunuz kardeşinize,eşiniz yerine. Buda ayrı bir tuhaflık.
Üçüncüsü madem formayla yatarken gördünüz,gidip uyandırıp sorsaydınız hesabını kardeşinize,eşinize duyurmadan,sonrada gönderirdiniz evden,onca yaygarayı koparip sadece köşede kenarda ağlamak,saçmalığın daniskası.
Bilemedim,nereden tutsam elimde kalıyor konu.

Yunuslara bayilirim deyip geciyorum
Onun disinda konunun hic inandiriciligi yok benim icin. Antidepresanla uyuyakalmak nedir yahu

Yeni evlisiniz ve siz evinize yatılı olarak kardeşinizi mi davet ettiniz? Vallahi bunu erkek tarafı rica etse burada feryat figan edilir, veryansınlar havada uçuşur ama maşallah siz yapınca gayet olabilitesi var gibi görünmüş. Derdin neydi ki kardeşini çağırdın, hayır hani dünya iyisi olsa bile yeni evli bir çift evde baş başa kalmak varken bir üçüncü şahısla bile isteye neden durur ki? En büyük hatayı başta yapmışsınız.

Kardeşine gelecek olursak yaşınız kaç bilmiyorum ama sanırım 20 küsur anca vardır kardeşin de senden üç yaş küçükse ergenlik zamanlarında gibi geldi bana. Tavırları halleri hele o üniformaya sarılıp yatması tam bir olaayyy. Şimdi suçlayıcı tarzda yaklaştığınız için eşiniz kardeşinizi göndermek de istemeyecektir ya o tepkiyi ta en başında verecektiniz ya da politik davranıp yeni evliyiz ayağına yurda gönderecektiniz.

Can'ım bu yolla kardeşine fırsat vermişsin anneni arasaydın anlatsaydın üniforma ile uyurken fotosunu çekseydin eşinin yanında kıskançlık krizi geçirip salak durumuna düşeceğine bizimde komşunun gelini vardı tüm çıktıklarına kardeşi el koymuş inanilmaz kaçmış birine sen bunu yurda yerleştir 4 sene nasıl dayanacaksın çağır anneni usülünce

Öldüm bee okuurken vicdansız
Eşinizin üçgen vücudunu bize anlatmanızın mantığını şöyle yorumluyorum
"baaaakkk bu üçgen benimmmm"
Yani buram buram kıskanılmak istiyorsunuz da istemiyorsunuz kokuyor
Esiniz 22 ise siz ya ayni ya da 20 li yaşlardasıniz
Kiz kardeşiniz 3 yas kucuk ise
Ucgenin ic acılarının toplamı kaçtır ?

kardesini derhal evden kov gitsin yurtta kalsın. annenleredw söyle saygısız terbiyesiz de . esime böyle yakşasoyor de.

o kocanıda gerwkirse senden vazgecirim de ayagının altına al .

olmaz olmaz buhayatta

Hic politik davranip durumu kurtaramamissiniz. Bunlardan esinizin hic haberi olmamasi gerekiyordu. Ailenize anlatip kocAmin uniformasi ile yatiyor diye evden postalayacaktiniz. Esinizede arkadaslari ile ev bulmus gitti diyecektiniz. Simdi kiskanc kafasinda kuran akil hastasi durumuna dusurduler sizi kardesine de yag oldu.

ben bu kısma takıldım ergen birinin yanında nasıl böyle davranabiliyorsunuz ,konu sahte yada gerçek ,siz bence kardeşinizi bile bile bu duruma sokmuşsunuz .bize eşinizi anlatırken kardeşinizede böyle anlattıysanız tabiiki aklına kurt düşer yani

Bebek gibi kokuyorsun karicimmmi unutma lütfen

Sabah sabah bi okuyayim dedim icim karardi... eger fake degilseniz ki dgru gibi yazdiklariniz ....Allah yardimciniz olsun o kiz sizi evden bile attirir yani....Bence once sakin olun annenizi arayin ...Kiz kardesinizle olmadigini tartistiginizi falan soyleyin kiz kardesinizede daha fazla esinizle alakali seyler soylemeyin....Uyanik olun derim.....Cok ciddiyim bu kiz kocani elinden aljr seni kapi disari eder ....Esinlede kibar bi sekilde kiz kardesimle anlasamiyoruz olmuyor boyle de o kizi bi an evvel evden gonder...Yoksa isin cok zor......

+1
sinir oluyorum şöyle tavırlara
ne gerek var yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…