Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne olursa olsun kardesinizin sizin evde devamli kalmasi hata en basinda hata yapsmssnz siz soncta esinizin hic bi bagi yok onunda gozu kayablr evden gonder kardesini

Bir anime vardi. Orada da ikiz kizkardesler vardi vs. Ayni sizin konuya benziyordu. Ucunuz oturup onu izleyin.

En büyük hatan bunu eşine demen olmuş.
Bazı şeyler dile getirilince o ortam yaratılıyor. Belki de eşinin aklında olmayan şeyi sen kendin eşinin aklına sokmuşsun, sen öyle dediğin için kardeşinin hareketlerini o da öyle yorumlayacak ve belki de etkilenecek, hiç bahsetmemeliydin.

Ne yapacaksın bilemem ama bence yapmaman gereken bir diğer şey de onları bu kadar yakınken zoraki olarak uzaklaştırmak. Çünkü birbirleri için yasaklanır, zorla uzaklaşırlarsa birbirleriniz özlerler, bu da yakınlaşmalarına sebep olabilir, çünkü yasak olan herzaman insana tatlı gelir malesef.

Ben olsam şu şekilde devam ederdim, öncelikle eşime hayatımla ilgili herhangi birşeyle ilgili kesinlikle olumsuzluk yansıtmazdım, benden dolayı canı sıkılıp kardeşimle neşelenmemesi için. Her sabah öperek uyandırın kahvaltısını hazırlayın ama aşırı üstüne düşüp de bunaltmayın, birlikte kesinlikle neşeli şeyler yapın, lunaparka gidin, patenle kaymaya gidin, komedi filmi izleyin vs ve kardeşinize laf vermeyin, mesela kardeşinizle konuşurken 'Yunus abine su getirir misin' bu şekilde abiyi vurgulayın, ona mümkün oldukça küçük kardeş muamelesi yapın.

Eğer eşinizin hoşuna gidiyorsa güzel bir gecelik alın, direk istemeyin ama eşinizin dikkatini çekin birliktelik konusunda, güzelliğinizle dikkat çekebilirsiniz, gerekirse kapınızı kilitleyin kardeşinizin odasına su koyun vs.

Ama en önemli püf noktası kötü taraf olmamak, terslemeyin, sinirlenmeyin, sürekli ağlamayın, can sıkan taraf olmayın, huzur veren neşelendiren taraf olun, herşey sizin elinizde
Hanımlar merhaba yeni üye oldum ve kendime nasıl konu açıp sizlere yazıcam beceremedim. Yardımcı olurmusınuz

Niye tuhaf karşılanms konu sahibi. Müge anlida 3.sayfalarda okumuyo muyuz böyle olaylar.

Kardeşini uzaklaştır eşinden en sağlıklısı.

Niye tuhaf karşılanms konu sahibi. Müge anlida 3.sayfalarda okumuyo muyuz böyle olaylar.

Kardeşini uzaklaştır eşinden en sağlıklısı.
Konu olabilir de anlatım komik. Üçken vücut, mavi gözler, liseli kızların fotoğraf çekilmek istemesi, eşini seçmesi, kadının bununla övünmesi, film izlerken kanepede iç-içe sokulduk ama cinsel birşey yapmadık kardeşim tırnaklarını yiyordu yazmış. Böyle bir sürü komedi unsuru var konuda.

Konu olabilir de anlatım komik. Üçken vücut, mavi gözler, liseli kızların fotoğraf çekilmek istemesi, eşini seçmesi, kadının bununla övünmesi, film izlerken kanepede iç-içe sokulduk ama cinsel birşey yapmadık kardeşim tırnaklarını yiyordu yazmış. Böyle bir sürü komedi unsuru var konuda.

Son söylediginiz haricinde digerleri birisini tarif ederken kullanilacak cümleler. Bana tuhaf gelmedi. Ben de çoğu güzel-yakışıklı kisiyi öyle tarif ederim. Üstelik cok kadın var böyle kocasi sevgilisi seciyor evleniyorlar. Edilgen kadınlar bunlar. Son cümlesi ofsayt sadece tırnak yemesi ic ice sokulmasi falan.

Son söylediginiz haricinde digerleri birisini tarif ederken kullanilacak cümleler. Bana tuhaf gelmedi. Ben de çoğu güzel-yakışıklı kisiyi öyle tarif ederim. Üstelik cok kadın var böyle kocasi sevgilisi seciyor evleniyorlar. Edilgen kadınlar bunlar. Son cümlesi ofsayt sadece tırnak yemesi ic ice sokulmasi falan.
Edilgen kadın mi o ne ki valla bu kk sayesinde baya bişey öğrendim Allah razı olsun:-)

Hayatta inandırıcı değil sanki başka konularda sessiz kaliyomusun kardeşine tam konuşacak yerde konusmuyosunuz
Kardeşinin yanında koklasmalar felan eee ozaman herhalde dikkatini çeker bir film izlerken bile dikkatimizi çekiyor
Antidepresan veriyor sadece soruyorsunuz niye verdin diye uniformaya sarılıyor bir şey söylemek yerine ertesi gün beni bosasin seni alsın diyosun ne alaka Eşşeği aklına karpuz kabuğu sokuyorsun üstelik eşim arkadasca yaklaşıyor diyosun
Ve madem Kızkardeşim bir şey söyleyecek kadar cekiniyosun neden evinde durduruyosun (bukadar yakışıklı kocan varken )

Bu hayatta her şey insanlar için. Ne kadar üzücü ve iğrençte olsa olur mu olur. Aldatma vakaları nasıl gerçekleşiyor,elin kadını ya da erkeği ile yapacak yapıda olan evdeki tanıdığıyla da yapar. Yalnız kardeşinizin ki çok ciddi bir aşk meselesi mi emin değilim. Gençliğin verdiği iniş çıkıştan, bir de hayranlık duygusundan böyle saçmalamış olabilir ha demiyorum ki ciddiye almayın. Biraz daha sabredin, şu yarım dönem daha geçsin ikinci yıl kesinlikle yurda yollayın. Bu süreçte eşinizle baş başa vakit geçirebileceğiniz fırsatlar yaratın. Alın sinema bileti çıkın, kardeşiniz bozulursa çık gez biraz sen de arkadaş edin deyin. Kocanız kardeşinizi soracak olursa sen bu konulara çok girme genç kız arkadaş edinmek istiyor merak edilecek birşey yok de sustur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X