Kitap Günü Etkinliği

anaaaa benim tam düğünümün yapılacağı ay olmuş hem bi yandan iyi çifte mutluluk olacak bana, hem de o ay evde ne kadar durabilirim nasıl olur tam kestiremedim ama olsun ya daha çok var ayarlarız bi şekilde

kızlar ben okulun adresini verdimde yaz ayı olmasa benim için değiştirme imkanım var mıdır ?

anaaaa benim tam düğünümün yapılacağı ay olmuş hem bi yandan iyi çifte mutluluk olacak bana, hem de o ay evde ne kadar durabilirim nasıl olur tam kestiremedim ama olsun ya daha çok var ayarlarız bi şekilde

Istersen değiştirebilirim kendiminkiyle.zor durumda kalma :) haziran ayi nasil

Aaa ne güzel. Bi ay önce ya da sonrası değişilebilir herkes kabul ederse.O telaş arasında kargolarını kaçırıp kargocu peşinde koşarsan kıyamam sana

Evli misin bilemiyorum ama Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.
Nişanlıyım tatlım. Amin inş.

Evli misin bilemiyorum ama Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.
lavin cinsiyeti belli mi bebişin çok merak ettim hep şanslı hep mutlu hep sağlıklı olsun inşallah bu arada bende kıskandım sohbete katılayım bari izin varsa seninle

bu arada kızlar hayırlı olsun çekliliş bile yapılmış çok hızlısınız

Istersen değiştirebilirim kendiminkiyle.zor durumda kalma :) haziran ayi nasil

Aaa ne güzel. Bi ay önce ya da sonrası değişilebilir herkes kabul ederse.O telaş arasında kargolarını kaçırıp kargocu peşinde koşarsan kıyamam sana

Nişanlıyım tatlım. Amin inş.

hiç fark etmez kızlar, haziran doğum günüm öyle de olur, yaz aylarında da olur. eylülde o telaşla olmazsa daha iyi olur hatta siz bilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…