Kitap Günü Etkinliği

Benim vikitap üyeliğim yoktu.Sırf lavinin profilini göreyim diye üye olmuştum.İnşallah ilk aylar bana çıkmaz da rahat rahat çalışırım üzerinde

Kesin katiliyorum beklettigim için kusura bakmayın litfen adresimi yolluyorum şimdi hep rlediginiz kuralla

Konuştuğumuz şeyler çok mantikli
Fiyat aralığı 20-25 arası olabilir zaten bu fiyatı doldurmak için bir kitap yanina da fiyatı tamamlamak için bir kitap daha alinabilir
Klasikler konusunda yüzde yüz katiliyorum zaten klasik okumak yorucu güzel çeviri olmayınca eziyet oluyo resmeb

Atalante çok geçmiş olsun bildiğim kadarıyla endoskopi artık acısız oluyo sadece olduktan beş altı saat kadar ağrı olabiliyo umarım sonucu iyi olur kazasız belasız acısız sancisiz olur

Bencede kitap yurdu gibi bir siteden direk yollarız zaten. Kargo parası verceğimize seçtiğimiz kitaba göre bir kitap daha eklemiş oluruz daha çok mutlu ederiz birbirimizi nolcak. 20-25 arası idealdir diyorum. Bu arada kitapyurdunu kullanırım hep ama genelde 100 ü geçtiği için siparişim min kaç liralık siparişe kargo veriyor bilmiyorum farazi yazdım.
Yayın evleri konusunda haklısınız. Klasiklerde dikkat edelim. Bakınız ben sefilleri hala okuyamıyorum yayın evi soğuttu resmen
Birde vi kitapta kütüpanemizde olan ama okumadığımız kitaplarıda ekleyebiliyor muyuz? Benim 150 yi aşkın okunmayı bekleyen kitabım varda
Neyse vikitabı inceleyeceğim hafta sonu derinlemesine.

Kitap yurdu olmasa bile yirmi üstü kargo ödeyen başka sitelerde olabiliyor zaman zaman idefix, babil, okuoku vs....
Yani ben net ten alıp gönderirim büyük ihtimal birde klasik lerde tercih edeceğimiz yayinevlerini ilk sayfaya eklersek daha iyi olur biraya biraya sormam en azindan:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…