Kitap Günü Etkinliği

Ocakta başlarsak kasımda bitiyor
Yeni yılda yine böyle özel çekiliş yaparız di mi?

çeviri kitaplar konusunda ben de _meLinDa_ _meLinDa_ da gibi düşünüyorum, yani kural olarak yazmasak da hepimiz okuyan insanlarız hangi yayınevleri daha başarılı biliyoruz. bu konuda hepimiz özenli olalım:KK51:

@__ATALANTE canım benim vikitap ismim burasıyla aynı, yani arada _ var. ilk sayfada gördüm de onu söyleyim dedim beni arayıp kaybolmayın diye :KK48:

çekilişimiz şimdiden hayırlı olsun :KK73:

kovmayın beni sakın biraz fazla temkinli davranıyom :KK45:

haklısın canım :KK48:
özgem çoğu kitap da 20 TL'nin altında aslında yaa, üstünde kitap bulmak biraz zor sanki. o zaman 2 kitap mı göndermemiz gerekecek :KK64: ya da arkadaşa alırken bir tane de kendimize alırız işte 1 taşla 2 kuş vurmuş oluruz öyle mi yapsak :KK48:

özgem çoğu kitap da 20 TL'nin altında aslında yaa, üstünde kitap bulmak biraz zor sanki. o zaman 2 kitap mı göndermemiz gerekecek :KK64: ya da arkadaşa alırken bir tane de kendimize alırız işte 1 taşla 2 kuş vurmuş oluruz öyle mi yapsak :KK48:
ama direkt yollucaz ya arkadaşa 1ini kendimize 1ini ona nasıl yollucaz :mad:

ya ben kargo bedavadan yararlanmak için dediydimmm (kitapyurdu 20 tl ya)
yoksa 20 üst limit olup kargo da ödemek isteyenler olursa saygı duyarım
ben muhtemelen ya 20 tl lik alırım alamazsam 20 ye denk gelecek 2 kitap alırım sanki
ama yine de konuşalım bu konuyu

ya ben kargo bedavadan yararlanmak için dediydimmm (kitapyurdu 20 tl ya)
yoksa 20 üst limit olup kargo da ödemek isteyenler olursa saygı duyarım
ben muhtemelen ya 20 tl lik alırım alamazsam 20 ye denk gelecek 2 kitap alırım sanki
ama yine de konuşalım bu konuyu
o zaman şöyle belirleriz, 20 yi çok geçmeyelim, ama altında da kalmayalım denk gelecek şekilde ayarlarız artık :KK51:

Kitap fiyatina takilmisiz ama onu formalite yazdim arkadaslar asagi yukari kitaplar 15 20 tl. Illa 20 tl olcak diye 2 kitap gonderme gibi bir durum yok yani. :)

Kitap fiyatina takilmisiz ama onu formalite yazdim arkadaslar asagi yukari kitaplar 15 20 tl. Illa 20 tl olcak diye 2 kitap gonderme gibi bir durum yok yani. :)
dediğim gibi tamamen kargo ücreti ödememek için demiştim
pek sevmem ben kargo ödemeyi, illa limiti doldurur bedavaya getiririm
sadece bi fikirdi benimki

dediğim gibi tamamen kargo ücreti ödememek için demiştim
pek sevmem ben kargo ödemeyi, illa limiti doldurur bedavaya getiririm
sadece bi fikirdi benimki
ben de 20tl ye denk gelecek şekilde alırım, 2 hatta fiyata göre 3 kitap bile olabilir:KK76:
ayyy düşündüm de bir anda en az 10 kitabımız olacak rüya gibi:KK72::confused:

X