Kitap Günü Etkinliği

Cesminaz her aya talipsin masallah

benim için bitek eylül düğünden sebep uygun değildi, onun dışında önemli olan diğerlerinin işi görülsün, diğer aylar pek fark etmiyor ondan dedim canım. tabiki değiştirmek isteyen başkası varsa o değiştirsin. ben görünce yazayım dedim sadece.

benim için bitek eylül düğünden sebep uygun değildi, onun dışında önemli olan diğerlerinin işi görülsün, diğer aylar pek fark etmiyor ondan dedim canım. tabiki değiştirmek isteyen başkası varsa o değiştirsin. ben görünce yazayım dedim sadece.

Saka yaptim kuzum sonuna gülücük koymustum cikmamis :KK70:
minerva1988 minerva1988 yazsin bakalim bi ona hangi ay uygun üçünüzun yerlerini degistirirz hiic problem degill

lolisse uygun sanırsam o da gelicek birazdan kuzum

Ben birazdan çıkcam kendi durumuna göre 1. ay dışında ay değişmek isteyen varsa ben değişirim. (Değişme talebim yok değişmesi gerekenler var ise kabul ederim diye yazıyorum)

ay minerava yla değişcektiniz galiba araya kaynak mı oldumo_O

Loliss ve cesminaz yer degismistir. :KK200:

o zaman cesminaz ocakta, loliss temmuzda, minerva da eylülde dimi o_O tamam bir karışıklık yok o halde. ilk ay hediyelerimi alayım da ben kaçayım sonra :p:p ( hiç güven vermedi bu kız, zaten hiç de sevmezdim diyenleri görelim :KK53: )

o zaman cesminaz ocakta, loliss temmuzda, minerva da eylülde dimi o_O tamam bir karışıklık yok o halde. ilk ay hediyelerimi alayım da ben kaçayım sonra :p:p ( hiç güven vermedi bu kız, zaten hiç de sevmezdim diyenleri görelim :KK53: )

Yok loliss eylul
Sen ocak

yok kız senle ben değiştik
minereva da adresini değiştirir sıkıntı olmazsa

X