Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

kızlar bende bişi sorabilirmiyim :26::26: konu açmak istemiyorum..
ben tesettürlüyüm. bu halimide seviyorum
saçlarım çok çok yıpranmış bi şekilde.. eğer şuan tesettürlü olmasaydım o saçlarımın hali ne olurdu acaba diyorum inceler acayip kırıklar var evdeyken hep üstten toplarım.. dışarda şık ve bakımlı olmaya çalışıyorum ama evdeyken o saçlarda çirkin olduğumu düşünüyorum napabilirim saçlarımıda hiç boyamadım. bazen acaba kestane, çikolata,fındık kabuğu falanmı yapsam diyorum hatta bazende siyahamı boyasam diyorum saçlarım için napabilirim:26: kardeşimle aynı anda kesiyoruz saçımı o iki kez daha kesiyor anca benimki onun boyuna geliyor :26:

Bendede öyle her yer parlasın mantığı yoktur tabiki pisliğinde içinde oturmam olması gereken kadar yaparım herşeyi Nişanlımda anlayışlı çok şükür. İşte benim yorulduğumu biliyor. 'AMA ONA DESTEK İÇİNDE ÇALIŞTIĞIMIN FARKINDA'. İnşallah bende senin gibi olurum. Bazılarını görüyorum yeni evli çalışıyor kendilerinden geçmişler ben öyle olmak istemiyorum

Bence boyatmadan önce kestir. ( TESETTÜRLÜYMÜŞÜN BAĞLANABİLİR ŞEKİLDE OLSUN) sonrada boyat belki kendine gelir..

maşallah size o zaman

lavantayı kaynar suya koyup. 10-15 dakika bekletip saclarını o suyla yıkasana.
bi süre saclarında beklet. tabi. güzel etki yapıo saclara. uzatıoda

maşallah size o zaman

lavantayı kaynar suya koyup. 10-15 dakika bekletip saclarını o suyla yıkasana.
bi süre saclarında beklet. tabi. güzel etki yapıo saclara. uzatıoda
lavantayı aktardanmı bulucam :26:

Bence boyatmadan önce kestir. ( TESETTÜRLÜYMÜŞÜN BAĞLANABİLİR ŞEKİLDE OLSUN) sonrada boyat belki kendine gelir..

hiç boyatmadım. aslında boyatmayıda düşünmüyorum ama merak işte ayda bir ucundan alıyorum muhakkak

Beklentiler çok olmadığı müddetçe evlilik güel bir hayat paylaşımı. İyi günü de olur kötüsü de, bazen eşinde hiç beklemediğin bir özelliği de bulabilirsin. Ama seviyorsan her şey öyle kolay ki

maşallah size o zaman

Teşekkür ederiz

Çokk seviyoruz evliliğimizde inşallah mutlu huzurlu olur :13::13::13:

Ayrıca kurbanımın kitapları bugün eline ulaşır ayyyyyyy çok heycanlı

Evlilik cok guzel sevgi saygı kafa denkligi olduğu muddetce
Calisan kadın olmak elbette zor ama hersey yoluna giriyo zamanla
Lavinin dediklerinun hepsine katılıyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim siparişlerim geldi bugün kargoya vereceğim çok şükür p.tesi belkide yarın eline ulaşa bilir kurbanımın..
şimdi işteyim tekim ofisi kapatıp çıkamıyorum malesef ofise gün içinde birileri gelirse çıkacağım kargoya vereceğim kitapları..

Sende mi çalışıyorsun Ama ben birazda küçüğüm kerdimi evliliğe hazır hissetsemde eksiklerim cok olcak :26::26:

Sende mi çalışıyorsun Ama ben birazda küçüğüm kerdimi evliliğe hazır hissetsemde eksiklerim cok olcak :26::26:

evliyken çalışmayı neden bu kadar şaşırarak karşıladığını anlayamadım canım
şimdi herkes öyle ve de bana göre doğrusu o
kadının kendi ayaklarının üzerinde durması gibisi var mı
yaşın küçükse hazır değilsen tabi ki daha evlenme.. kendini hazır hissettiğinde evlen

önce biraz kırıklarını toplatmakla başlayabilirsin işe canım. inan çok fark ediyor
onun dışında beslensin, güçlü olsun diyorsan yağlar, maskeler de kullanabilirsin. ben her şeyi ayrı ayrı karıştırmaktan sıkıldığım için tüm yağların karışımı tek bir yağ aldım. çok memnunum.hc complex diye bir yağ.

Kurbanımın kitabı bugün gidiyor

hadi inşallah

Hayır evlilerin çalışmasını şaşırarak karşılamadım sadece çok zorlanıyormusunuz diye sormak istemiştim.. Sonuçta şuan ki halimle aynı olmucak demi evlilik Neyse Allah hepimizin yardımcısı olsun

ilk başlarda bocalıyor insan ben de öyle olmuştum yetişemiyom hiçbişeye diye
ama sonra düzene oturuyor cidden canım.. çok aşırı kasmıcaksın kendini hayatta daha önemli şeyler de var
temizlik tabi ki yapılcak ama öyle kendini harap edecek kadar değil.. valla yeri geliyor canım istemiyo ütü bu hafta kalsın diyorum
bazen canım yemek yapmak istemiyo yapmıyorum ben de lavin gibi
eşin tutumu çok önemli.. bi kere de neden yapmıyosun demez sen bilirsin canım der
eşin de o yapıda bi insansa hiç sıkıntı çekmeden zamanla düzene oturtursun herşeyi

Son düzenleme:

İnşallah bende en kısa zamanda düzene oturturum hayatımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…