Kitap çekilişi katılımcıları kendisini tanıtıyor.

Bennnn

Tarih kitaplarını seviyorum.
Hıfzı Topuz kitaplarını seviyorum. Hava Kurşun Gibi ağır, Özgürlüğe Kurşun, Çamlıcanın Üç Gülü, Gazi ve Fikriye ve Kara çığlık kitaplarını okudum. Okumadığım bir sürü kitap var.

Aslı Erdoğan sadece Kabuk Adam kitabını okudum. Çok beğendim. Diğerlerini de okumak istiyorum.

Sabahattin Ali çok merak ediyorum. Her yerde karşıma çıkıyor. Sadece Kürk Mantolu Madonna var elimde. Henüz okumadım.

Dini kitaplar okumayı pek sevmiyorum.

Aslında çok kitabım var.

Dediğim yazarları almak durumunda değil kimse.
Kendi beğendiğiniz,okuduğunuz bir kitabı da seve seve okurum. Özellikle en az 1-2 kitap ya da 3ü de tamamen kendi beğeniniz olsa da bu gayet hoşuma gider.

Hepinizi seviyorum.

Eki Görüntüle 1055795

Eki Görüntüle 1055797

D&R daki sepetim. Belki yardımcı olur kızlar .

Kızlar bir de ben bu güncel kitapları pek sevmiyorum, okumadım ama sevemedim yani.

mesela

tess gretisten (yazamamış bile olabilirim)
bukre
bana allah yeter gibi 1-2 kitap vardı galiba.

merhaba arkadaşlar :KK16:
kitap okumayı hep çok severdim ama topiğimiz sayesinde hem bi sisteme oturtmuş oldum hem de çok daha fazla okumaya başladım
okuyamadığım zamanlar ciddi bi vicdan azabı çekiyorum :KK1:

ben sevdiğim türleri ya da yazarları yazmıcam.. vikitap üyeliğim var
oraya okuduklarımı yazmaya çalışıyorum yavaş yavaş
eve gidince de kütüphanemde bulunan ama henüz okumadıklarımı da yavaş yavaş eklicem
çekiliş zamanına kadar okuduklarımı ve de kütüphanemde bulunanları eklemiş olurum

bana hediye alacak arkadaşım, kendi zevkine uyan, kendisinin çok beğendiği, etkilendiği kitapları alırsa çok sevinirim :KK16:
değişikliklere açık bi insanım.. kitap dağarcığıma yeni şeyler eklemeyi seviyorum

vikitaptaki üye adım da melinda

çekilişe katıldığım için çok mutluyum :KK16:

ben de son bi güncelleme yapayım :KK1:
kitapların tamamen süpriz olmasını istiyorum ben o nedenle vikitaptaki üyeliğime okumak istediğim kitapları bile yazmadım
bana alacak arkadaşım tamamen kendi zevkine göre alabilir, sadece almak istediği kitapları okumuş muyum ya da kütüphanemde var mı diye vikitap üyeliğime bakması yeterli
bana alacak arkadaşım whatsapptan falan benle iletişime geçebilir seve seve yazışabiliriz ama bana sormasın sende bu var mı bunu almayı düşünüyorum diye
süpriz istiyommmmmm :KK9: süprizlere bayılırım :KK23:

artık yazmam gerekiyor sanırım :111:
öncelikle, yazmadıklarımın arasındanda alınabilir..
benim için özen ve gerçek samimiyetle alması önemli.. ben şuan katilim için okadar heycanlıyımki.. ayraç olaylarına başladım bile.. kurbanımdada bu heycanı görmek isterim.. :KK34::KK34:

listeyi kalabalık tutmaya çalıştım.. katilim için kolaylık olsun diye..:26:
ahmet ümit, kukla, sis ve gece, kar kokusu, patasana, kawim, beyoğlu rapsodisi, sultanı öldürmek, babı esrar, aşk köpkeliktir, istanbul hatırası kitaplarını okudum.
elif şafak, iskender,aşk, baba ve piç kitaplarını okudum:KK31:
zülfi livaneli, leylanın evi, serenad, kardeşimin hikayesi okudum:KK31:
bunlarda alınmasın diye belirtmek istedim :KK31:

ayrıca, ayraç toplamayıda çok seviyorum. bu ayraç olayı benim için iyi oldu :KK53:

Eki Görüntüle 1063216

Eki Görüntüle 1063202 Eki Görüntüle 1063206 Eki Görüntüle 1063203 Eki Görüntüle 1063207 Eki Görüntüle 1063204 Eki Görüntüle 1063208 Eki Görüntüle 1063205 Eki Görüntüle 1063210

melindanın dediği gibi, bendede whatsap var.. katilimle oradanda iletişime geçebiliriz. ama bu olsunmu şu olsunmuda ziyade bir konuşma olursa :KK31::KK31: yanlız bu 1 2 gün yazmasa memnun olurum :KK50::KK50: nedenide özel söylerim 2gün sonra :KK23::KK23:

Son düzenleme:
burayı yeni gördüm bana kitap alıcak arkadas sıklıkta sürükleyici polisiye olmayan kitapları okuyorum asırı kitap koliğimdir :))
sarah jio kitaplarını merak ediyorum hiç okumadım
Debbie Macomber ilk kitabı küçük mucizeler kitabını okudum gerisini merak ediyorum
sabah uykum
soguk kahve
senden önce ben
aynı yıldızların altında
mart menekşeleri(çok merak ediyorum tavsıye eden cok)
grinin 50 tonu hiç birini okumadım :))
şimdilik aklıma gelen bu kadar sen isteiğini alabilirsin illa dediklerim olcak değil :)))

X