Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Ona sürpriz yapıp çocuk yapması işin şakası da ama çok geçmeden de istiyorum bir tane.
Biz hep ayrı şehirlerde olduk. Biraz gezelim tozalım istiyoruz ama bakalım hele bir düğün olsun. Allah hayırlısı ile versin diyelim.

Fotoğraf topiğinde seni bekliyorum ki.....

tabi cnm biraz gezin tozun birbirinizi evinizde daha iyi tanıyacaksınız yeni huylarınızı keşfedeceksiniz biraz evliliğinizin keyfine varın hele sen çalışıyorsan koşuşturmacadan evlilik daha önce monotonlaşmaya başlıyor bebek hemen olunca evliliği sıcak tutmak ister istemez zorlaşıyor çünkü ilgi size muhtaç olan bebeğe kayıyor. amin cnm hayırlı zamanlarda anne olmamızı nasip etsin Allah'ım:KK16::KK16:

ayy geldi mi çok sevindim:KK76::KK76:güzel günlerde keyifle oku cnm:KK54::KK17:

dün akşam üzeri geldi, sabah doktora gittiğim için yükleyemedim:KK9: çok güzel bir duydu ama :KK31: darısı bekleyenlerin başına:KK34:
Ona sürpriz yapıp çocuk yapması işin şakası da ama çok geçmeden de istiyorum bir tane.
Biz hep ayrı şehirlerde olduk. Biraz gezelim tozalım istiyoruz ama bakalım hele bir düğün olsun. Allah hayırlısı ile versin diyelim.

Fotoğraf topiğinde seni bekliyorum ki.....
ekledim ki:KK1: (orjinal değil ama : ((( )

canım ilk başta istemiyorum diyolar...
evlendikten sonra bebekli çiftleri gördükçe hevesleri geliyo merak etme...
çevredende laf sokuyolar hadi artık diye...
Allahta nasip ederse oluyo merak etme :KK16:

benimkinin gelmiyor valla, gelcek gibi de değil :KK1:

Fatoş bak ben 28 yaşıma girdim 30a kadar düşünmüyom
Allah aratmasın inşallah istediğimiz zaman da

cnm hele bir evlen evliliğin sorumluluğunu üstüne al bakalım ondan sonra bebek muhabbetlerine girersiniz eşinle çünkü 2 kişinin 4 duvar arasında ilişkisi çok farklı oluyor eşinin 1-2 sene demesi büyük ihtimalle evliliğinizin oturacağı içindir yoksa hiç çocuk istemediğini sanmam en güzeli 1-1,5 sene beklemek bende 27 yaşındayım eşim hala pek sıcak bakmıyor çocuk işine bende o isteyene kadar bekliyeceğim ama 30 yaşıma kadar sınır koydum 30 yaşım geçerse istemem çocuksuz kalırsın dedim:KK9:ama eşine süpriz yapma sakın inan etrafımda o kadar çok arkadaşım var ki eşi istemediği halde çocuk yapan ve ne oldu biliyor musun çocukla sorumluluklarıyla tek başlarına kaldılar adamlar çocuğun gürültüsünde ofayıp pufluyorlar neticede tek tarafın istediği bir çocuk oluyor birde şu var eşine hamile olduğunun haberini vereceksin tepkisi ne olsun istersin "hadi ya nerden çıktı bu çocuk diyen bir eş mi" yoksa seninle birlikte o haberi aldığında gözleri dolan seni kucağına alıp sarılan bir eş mi istersin:KK34:bence 2 tarafında canı gönülsen istemesi çok farklı:KK16::KK16:

aynen böyle düşünüyorum :KK16:
o nedenle ben de kocamın keyfini beklicem :KK1:
yaşlar ilerliyor bi bakıma ama çocuk çok büyük sorumluluk.. 2 tarafın da tamamen hazır olması lazım bence :KK16:

Bu çekiliş ne zaman oldu yaw?
Nasıl kaçırdım kitap çekilişini..:KK43:

Bir dahaki Haziran başında olacak gibi, bekleriz:KK71:
Kızlaaarrrr
Ben de bebek istiyorum. Evlililiğimin 6. aylarında falan hamile kalsam istiyorum. Ama sevdicekle pek anlaşamıyoruz bu konuda.
Nişanlım 1-2 sene istemiyor.
Ama şu an benim yaşım 27 :KK43: Haziranda 27 bitiyor 28imden gün alacağım.
2. çocuğa ömrüm vefa etmeyecek.
Doğum kontrol hapı kullanıyorum dese de kullanmasam mıı acabaaaaa :KK47::KK47:

canım ilk başta istemiyorum diyolar...
evlendikten sonra bebekli çiftleri gördükçe hevesleri geliyo merak etme...
çevredende laf sokuyolar hadi artık diye...
Allahta nasip ederse oluyo merak etme :KK16:

Allah hayırlı zamanda nasip etsin öncelikle. Ben de 26 olacağım haziranda, ayrıca zaten pcosluyum. Ama eşim hiçbir şekilde 1-2 yıldan önce istemiyor. Açıkçası ben de istemiyorum öyle aman aman. Ki çocuklara bayılırım, hatta benim için kanı soğuk, çirkin çocuk yoktur, hepsi güzeldir. Ama olay anne olmaya gelince çok yoğun isteğim yok. Sadece ilerde isterim de olmazsa diye düşündüğümden kafam karışıyor.

Bir de çift olmak çok güzel bir şey. Çocuk oldu mu hayatının sonuna kadar bir daha çift olamayacaksın. Evinde istediğin gibi gezemeyeceksin, uzun bir süre sana muhtaç bir canlıya ilgi göstermek zorunda kalacaksın. Elbette çocuğun olduğunda da onun da ayrı tatlılıkları olacak ama hiçbir şey eskisi gibi de kalmayacak.

Öyle bizim çocuklu arkadaşımız falan da yok, herkes bizim gibi. Hatta çocuğu olana ne zor, hayatı nasıl kısıtlandı, diye ürküyoruz bile. Eşim zaten çocukları çok da sevmez. Bizi özendirecek hiçbir şey yok galiba:26:

X