Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

bekleyin yahu gelir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bonjour matmazellerrrrrrr

hayırlı cumalar

bugün rüyamda muhteşem bi sofradaydım ya... harika pilav yapmışım yiyordum
ve ekmek vardı oda cok lezzetliydi ımmmmmmmm

Bende de cumartesi akşamı 'Yarın pazar, tatilin son günü' korkusu var.

ahh o bende de var

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar

bencede lawin alacak sana. çünkü en başında tam tahmin ettiğim içime doğan kişiye GİBİ birşey söylemişti

evet hatırlıyorum

ah ben yarında çalışıyorum. bu hafta bitmek bilmedi gerçekten. OYsa geçen hafta nasılda geçmişti.

sorma. hele cumalar hiç geçmiyor :18:

pazar günü evden çıkayım gezeyim istiyorum, çıkınca giremiyorum, girince geç oluyor... ve bütün hafta yorgun oluyorum.

Ayy hem çalışıp hem evli olmak zor mu :26::26:

Valla senle ve eşinin nasıl biri olduğuyla alakalı.

Mesela ben rahat biriyim. Ev temizliğini görev gibi görmem. Elimden geldiğince yaparım. Aman her yer parlasın mantığı yoktur bende.

Mükemmeliyetçi biri değilim, ben de mükemmel değilim eşim de. O yüzden birbirimizde kusursuzluk aramayız. Canım yemek istemiyorsa yapmam, eşim de 'Bu evin yemeği nerde?' diye beni sıkacak biri değil. Hafif dağınıklığı dışında temiz biridir. Hatta ben ondan daha dağınık da olabilirim

Anlayış çok önemli, ben de eşime aynı anlayışı gösteririm. Hafta 3-4 günü halısahada maçı olur ama karışmam. Bazen çok üst üste gelirse hoşlanmadığımı söylerim. Olayları büyütmemeye çalışırım.

Böyle işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…