Kıskanılan göğüslerim (2 şey yapıyorum)

80 beden normal bir ölçü önce onu belirteym.
sonrasında çok şükür göğüslerimi büyültmeye ihtyacım yok
ama dikliğini korumak için şınavı deneyeblirm.

katılmak gibi birşey değil bu . ben yaşadım gördüm ve biliyorum
bele yüklenme kısmına gelince sadece ; sırt düz tutulmayıp kalkıldığında bele ağırlık gelir ki bu zaten tehlikelidir ama hareketin kendisi doğru yapıldığı takdirde kol ve göğüs kaslarını çok iyi çalıştırıyo göğüsleri dikleştiriyo
bele en ufak bir etkisi yok

göğüsler için en yararlı spor yüzmedir cnm.. bi de ben şu göğüsler için satılan kremlerden kullanıyorum açıkçası ben çok yararını gördüm.. göğsüm normalde 85-b.. sarkmasın die arada yüzme ve her gün de göğüs kremi sürüorum ben memnun kaldım açıkçası size de tavsiye ederim

Elimden geldiğince yüzmeye çalışıyorum ve her zaman sütyen alırken tam destekli olmasına dikkat ediyorum. Dıştan gayet hoş görünüyorlar ama içini bi de bana sorunn=//
Ya benim göğüs ucum yok resmen ve 18 yaşındayım acaba ileride çıkar mı? Herşeyi geçtim ben çocuğumu emziremezsem ne anlarım o annelikten?!

cnm benim kuzeniminde öyleydi ama sonra düzeldi... göğüs süt ve yağ dokusundan olusur zaten.. hamile kaldığın zaman göğüslerin büyür ve bebeğini emzirebilirsin..ama göğüs ucunu cok kafana takıosan bi doktora görün derim bu bir göğüs estetiği yapan doktor olabilr bi de göğüs büyütücü kremlerden al yararını görürsün.. kaç beden sütyen kullanıosun peki bir de onu sorıyım cnm sana daha iyi yardımcı olabilmek için

Umarım canım inşallah çıkar yaa:44: destekli 80 b cup kullanıyorum sürekli...

Şınav göğüs kaslarını çalıştırmak için yapılan bir harekettir,herhangi bir spor uzmanına sorabilirsiniz,bel bölgesindeki kasları çalıştıran mekiktir.

20 kilo kadar zayıflamam sonucunda göğüslerim sarktı.Yaptığım 3 hareketle göğüslerimi toparladım.1.si arkadaşımzın dediği gibi yerde şınav,2.si ellerimi duvara dayayarak yaptığım şınav,3.süde ellerimi göğüs hizamda birleştiriyorum ve avuçlarımı birbirine bastırıyorum bırakıyorum(50 kez).

canım 20 kilo verdım dedın ya hanı gögüslerin buyukmuydu pekı kılo verince göguslerınde küçülme oldumu ?
sundan dolayı soruyorum ben 90-C kullanıyorum yanı baya buyuk benımkıler . suan dıyetteyım de kilo verınce gidiyo mu merak ettıgım ıcın soruyorum :26:

Yok canım göğüslerimde hiç küçülme olmadı.90dı hala 90 ama beden ölçüsü küçüldü ama göğüs ölçüm aynı.Sarktığı zaman küçülmüş gibi gelmişti ama toparlanınca yine 90 takmaya başladım.Göğüsler sıkılaşınca büyük durmuyorlar ama.Diyetinde başarılar dilerim,inşallah hedefine ulaşırsın

hem cvb ıcın hemde basarı dıleklerın ıcın tesekkur ederım canım

Ben de kilo vermeye çalışıyorum, son 5 ay içinde 8 kilo aldım, onları verip üstüne 2-3 kilo daha verirsem süper olacak. Ama ben göğüslerimin daha da sarkmasından korkuyordum, şu anda bile sütyensiz bir şey giymemin imkanı yok. Dediklerini deneyeceğim, umarım bende de işe yarar. Senelerdir böyleler.

büşra şu hareketleri daha detaylı anlatsan. hatta şekilli yada videolu. çokmu şey istemiş olurum. benim kızım 2,5 yaşına kadar emdi. zorla kestim anne sütünden,haliyle çok sarktı ya.

büşra şu hareketleri daha detaylı anlatsan. hatta şekilli yada videolu. çokmu şey istemiş olurum. benim kızım 2,5 yaşına kadar emdi. zorla kestim anne sütünden,haliyle çok sarktı ya.

Canım en etkilisini söyliyeyim;ellerimi birleştirdiğim hareket.İstersen bir top veya küçük bir yastık alabilirsin.Ben küçük plates topuyla yapıyorum.Topu ellerimin arasına alıyorum,ellerim göğüs hizamda oluyor ve sıkıp bırakıyorum.Günde 50 kez yeterli.Bir de 1 kg.lik dambıllarla(su şişeside kullanılabilir) yere sırt üstü yatıp kollarımı yanlara açıyorum,yukarıda birleştiriyorum.Yana açarken nefes al,yukarı kaparken nefes ver.Bu hareketide 15erlik 2 set haline yap.Hemen sonuç bekleme ama ve pes etme,1 ay kadar sonra etkisini görmeye başlıcaksın,sertleşecek ve sıkılaşacak emin ol.Başarılar dilerim,inşallah istediğin sıkılığa kavuşursun

anlattığın hareketler kolaymış canım. en kısa zamanda deneyeceğim. hatta bu akşam iftardan sonra halim olursa yapayım. sonucu burdan yazarım.

anlattığın hareketler kolaymış canım. en kısa zamanda deneyeceğim. hatta bu akşam iftardan sonra halim olursa yapayım. sonucu burdan yazarım.

Tamam canım,inşallah.Aslında halin olur diye tahmin ediyorum o toplu olan hareketi (sen yastıklada yapabilirsin),oturduğun yerden,tv izlerken yapabilirsin:)

hızlı kilo vermelerde göğüslerden de küçülme oluyor çok fazla ve sarkıyor da. Ben de 30 kiloya yakın verdim ve daha evli bile değilim ama 85D takarken, şimdi normal 85 yada kalıbı büyük 80 takıyorum.
düzenli spor yapamadım evet, deneyeceğim. Ama göğüslerin içini doldurmak için spor yeterli olmayabilir. Bu şekilde dolgunluk da geri gelir mi ki, naapmak lazım :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…