Kıskanılan göğüslerim (2 şey yapıyorum)

freesecret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
85
1
ilki büyük olmaları ; ısırgan otu çayı içiyorum
ikincisi dik olmaları ; dizlerimi yere koyup ayaklarımı kaldırarak günde 15 şınav çekiyorum

evet kızlar deneyin görüceksiniz

ikincisi dik olmaları ; dizlerimi yere koyup ayaklarımı kaldırarak günde 15 şınav çekiyorum

ben büyümesini istemiyorum zaten büyükler ama dikleşmesi için o dediğin şınav şekli etkili oluyor mu hakkaten

benmde büyük zaten ama dik diil şınav şeklini tam anlayamadım işe yarıyosa gerçekten yaparım yani :44:

evet kızlar yani 1 haftada kesin etkisini gösteriyo deneyin bişi kaybetmezsiniz 1 dknızı almaz .

şöyle yapılıyo . şınav çeker gibi durup dizlerimizi yere koyuyoruz ayaklarımızı da havada birleştiriyoruz o şekilde şınav çekiyoruz . ben her akşam 15 tane yapıyorum ama baştan savma olmasın zaten 15 tanecik yavaş yavaş yapın :)

tamam canım anladım şimdi zaten 15 tane yapılmıcak bişi değilmiş umarım bende sen gibi olumlu sonuç alırım

kendiminkinden gayet memnunum aslında son günlerde farkettim ki kıyafetle ayrı üzerimde bişey yokken farklı durmaya başladılar
inşallah işime yarar

canm meraba ısırgan otu cayı demişsin ama bedenin kaç senin.? yada şöle sorayım ısırgan otu ne kadar bi fayda sağladı biraz daha acıklar mısın :)

75e tam oluyodu ( a b bilmiyorum kızlar :)) önce taştı 75den şimdi 80 kullanıyorum
ısırgan otunu bıraktım 1 2 ay önce hala aynı canım hareketi de 1 2 aydır haftada 1 anca yaptım ama hala aynı
orda kas oldu çünkü farkediliyo :)

valla bende hergün ısırgan otu içiyorum ama pek faydasını göremedim. emziriyorumbelki ondndır. kızım sağolsun söndürdü gögüslerimi. canım hareketi tam anlamadım. nasıl dizini yere koyup
yapıyosun.

anlattığın şınavı şmdi denedim de bu hareket göğüse değil bele yükleniyor göğüsler sıkışmıyor ki:44:

peki canm ne kadar süre kullandın ısırganı da 80 beden oldu :)

ısırganotunun bilimsel olarak göğüslere tek faydası emziren kadınlarının sütünü artırdığı yönünde, dikleştirir diye bir ibare tıpta yer bulmadı daha .bana bu yöntemler pek işe yarayacakmış gibi gelmedi...

zaten dikleştiren ısırgan otu değil canım
ısırgan otu dolgunlaştırıyo , 1 ay gibi bi sürede

hareketi tekrar anlatıyorum :) şınav pozisyonuna geçip dizlerimizi yere koyuyoruz ayaklarımızıda arkada havada çapraz birleştiriyoruz yüzüsütü kitap okurken falan yapıyosunuzdur sonra dizlerinizden destek alıp o şekilde şınav çekiyoruz

tam olarak göğse hitap ediyo
hareketi bu şekilde bir daha denerseniz anlarsınız canım ben bunu womenshealt yada formsante (hangisi olduğunu unuttum ) ordan görüp yapmaya başladım :)

göğüsleri büyütür yerine dikleştirir diye kelime hatası yapmışım yazarken, neyse size doğru kelimeyi seçerek kendi fikrimi belirteyim: ben ısırgan otunun göğüsleri dolgunlaştırdığına inanmıyorum buna katılırsınız ya da katılmazsınız...bu arada detaylı olarak belirtiğiniz hareket için teşekkürler ama ben gögüsler için faydalı olacağına değil de bel bölgesindeki kasları hareketlendireceği düşüncesindeyim.bir daha deneyin anlarsınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…