Kıskanılan göğüslerim (2 şey yapıyorum)

hızlı kilo vermelerde göğüslerden de küçülme oluyor çok fazla ve sarkıyor da. Ben de 30 kiloya yakın verdim ve daha evli bile değilim ama 85D takarken, şimdi normal 85 yada kalıbı büyük 80 takıyorum.
düzenli spor yapamadım evet, deneyeceğim. Ama göğüslerin içini doldurmak için spor yeterli olmayabilir. Bu şekilde dolgunluk da geri gelir mi ki, naapmak lazım :44:

Yanlış yazdığımı fark ettim. 85 D'den (Yaklaşık 100beden) 90 bedene ya da kalıbı büyük 85'e indi benimkiler. Geçenlerde derdimi doktora açtım ama sarkık olmadığını söyledi. Büyük göğüsler zaten yapı itibariyle tepeye bakmazmış çatlak bile oluşmadığı için şanslıymışım, derimde bi deformasyon yokmuş. Sporla kaybedilen göğüsçevresindeki kaslar kuvvetlendiğinde istediğim gibi olacaklarmış. Boşa üzüntü yapmayın, sarkma bağların dejenerasyonuyla ilgiliymiş. Kilo vermeyle olan şeyse kas kaybından başka bişey değil. Tek çözüm spor yapmak, dengeli beslenmek ve soğuk su sanırım.

bi video izlemiştim bu şınavı biliyorum denedim biraz önce ama kollarım çalıştı sanki yanlışmı uyguladım acaba

ben denedim hemen bu şınavı, konuyu açan arkadaşa tşk ederim , direkt göğüs calıştırıyo arkadaşlar ve etkili olacagına eminim, benim yaşım 41, göğüs ölcüm 80 B. cocukta emizrdim ama ne catlagım var nede aşırı sarkmam. sadece hep dogru sütyen kullandım ve spor yaptım. eski formunu yitirmeye başladıgı icinde göz attım konulara bence en etkili hareket bu. cünki direkt göğüs calışıyor bu şınav. bel ile hic ilgisi yok. bel calıştırıyo diyenler sanırım hic spor yapmayanlar ama bu şekilde yazıpta bu hareketi uygulamak isteyenlerde bence yanlış fikir uyandırmasınlar diyorum.

Göğüs ucun hiç yoksa yani içe çökük bir yapı varsa malesef düzelme olmaz canım. estetik ameliyat gerekebilir.

kızlar bi tavsiyede benden patates rendeleyip türbentin üzerine döküp sırt kısmından göğüsü örtecek şekilde akşamdan sarın saban salatalık suyuyla yavaşça masaj yapın haftada düzenli olarak 2 gün yapın bana bol bol dua edin 14 günde haftada 2 kez yapmak kaydıla göğüslerinizin dikleştiğini göreceksiniz düzenli olarak 6 8 ay kullanılırsa etkisi kalıcı oluyor ben denedim şimdi çok şükür rabbime sarkmalardan kurtuldum

yüz, çok faydasını göreceksin, en az haftada 2-3 kere yap, herhangi deri sarkması olsa bile onuda toparlar, ben yüzmeyle 3 ayda3 kilo verdim (hiç bir diyet yapmadan hatta yüzdükten sonra acıkacaksın, hemen yeme meyva kurusu falan atışrıtr yeşil çayla) 3 kilo az gelebilir ama benim amacım kilo vermek degildi ben yüzme sporuyla profesyonel ilgileniyorum çocuklugumdan, o yüzden yüzmenin bedeni nasıl toparladıgını çok iyi bilirim,
taş gibi yapar insanı :) birde bol su için bardak bardak degil yudum yudum.

elleri önde birleştirme hareketini bolca yaptım zamanında ama çok etkisini görmedim önerin için teşekkür ederim deneyeceğim.

dizleri yere koyup ayakları havada nasıl birlestiriyosunuz?

ya kızlar bısı dıcem yanı bu bnce genlerle ılgılı yapısal bısı cok buyuk deıl bnmkıler ama silikonmu dıolar kımısı herseyı yapıor olmuyor.
bazı kızların bakıorm aynı yaslarda dık bırısıne bakıorm yazslı bır kadın gbı sarkmıs .
yanı sen onceden kucuk gogslu ve sarkık gogsluydundemı bu formul ıse yaradı yoksa
zaten aynıydı ama bu formunumu koruyor.

hazır bıtkı caylardan olur mu yoksa normal aktardan alınan caylardan mı yapılması gerekıyor kac gunde ıcılmesı gerekıyor acaba bu caYIN

o üçüncü hareketi bi arkadaşım da önermiti bana. Neden hiç yapmadım acaba çok da kolay birşey halbuki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…