Kıskanılan göğüslerim (2 şey yapıyorum)

kızlar bu hareket kolları kalınlaştırıyomu cvp verirseniz sevinirim kollarım zaten kalın dahada kalınlaşsın istemiyorum

Isırgan otu çayı gerçekten büyümesini sağlıyor mu??? ne kadar süreyle ve ne miktar içmek gerekiyor peki???? kaç beden büyütüyor peki?????

75 veya 80 senin bel ölcün oluyor. önemli olan a,b,c,d hangi bedendeydin hangisine yükseldin.
75ten 80e ciktiysan ya kilo almissindir yada kemiklerin sirtin genislemistir, yani aslinda gögüslerin büyümemistir.

ilki büyük olmaları ; ısırgan otu çayı içiyorum
ikincisi dik olmaları ; dizlerimi yere koyup ayaklarımı kaldırarak günde 15 şınav çekiyorum

evet kızlar deneyin görüceksiniz

canım anlattıklarından çok umutlandım bende başladım.3 gün oldu.ısırgan çayı ve 15 şınav.
sonuç alırsam mutlaka yazıcam öpüyorum çook:))

ilki büyük olmaları ; ısırgan otu çayı içiyorum
ikincisi dik olmaları ; dizlerimi yere koyup ayaklarımı kaldırarak günde 15 şınav çekiyorum

evet kızlar deneyin görüceksiniz

canım senin taktikleri uygulamaya başladım 5. günümdeyim.bikaç gündr kollarmdan göğüs kaslrna doğru bir ağrım oluyo. ama bi dolgunlk falan olmadı hala.s bırakmayacağım hemen. devam ediyorum..

şınav hareketini hiç anlamadım dizlerimizi yere koyup nasıl ayaklar ayağa kalkıyo falan cok karısık anlşatmıssınız . ama yinede faydalı bi paylaşım gibi duruyor ısırganı bende önceden duymustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…