Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Esimiz oyle davranmaz belki ne biliyorsun?
Cok sukur medeni insanlariz kadin erkek ayri yasamiyoruz haremlik selamlik bilmiyoruz ,yillardir omuz omuza calismisiz,karma okullarda okumusuz
Sizin gorusunuz sizi baglar saygi duyariz ama bizim gorusumuz de bizi bagliyor

Kiz ne kadar kibar hediyesiyle gelmis, sarilmak istemis, sizi davet etmiş. Benim esim senin yaptiklarini yapsa valla utanirdim adamdan sanki ilk defa sosyallesiyomussun bundan once magarada yasayip, baska insan gormemissin gibi. Bundan sonra normal davranmazsan adam senden soğur kaldi ki bu olaydan sonra bile sogumustur. Bide kiza cirkin deyip durmussun sen guzelsinde noluyo yani adaptan, kibarliktan nasibini alamamissin. Kiza ve esine üzüldüm sadece. Tek tavsiyem herkes esini kapmak istiyor gibi davranma. O zaman unutulur gider bu konuda hatta kizada hediye alip evine gidin

Ay ne kadar ayıp etmissiniz yaa
Neden kiskandiniz anlamadım ki koca sizin kocaniz ve o kız sizin misafiriniz en iyi sekilde agirlamaniz gerekirdi.
Umarım bunu bi ara telafi edersiniz.

Ne ictin sen kafa kiyak :) :) zorlami gelmis kiz ay vallahi pes kisi ne bilirse kendinden bilirmis isi nettttt

Hem kendinizi hem eşinizi rezşl etmişsiniz.
Açıköası kızcağız çok olgun davranmış bu davranışlarınıza karşı.
Hiö düşündünüz mü belki de eşinizke arasındaki bağı sağlamasına sebep olan bu özelliğidir.
Amma da çok güzel değil demişsiniz. Güzellik geçici, güzel huy kalıcıdır.

ne kadar çiğ davranışlar,eşinize üzüldüm ben asla böyle biriyle evli olmak istemezdim yazık Ama kız çok saygılıymış tebrik ettim ...
Koca da ya pek sabirli ya da adam daha dort aylik evli oldugu icin ask sarhosu ,karisina sert bir cevap bile verememis,benimki olsa kucagina oturdugum an beni camdan atardi herhalde

Koca da ya pek sabirli ya da adam daha dort aylik evli oldugu icin ask sarhosu ,karisina sert bir cevap bile verememis,benimki olsa kucagina oturdugum an beni camdan atardi herhalde

yeniler de ondan Böyle saçma sapan davranmaya devam ederse mehter marşıyla gitmesi yakındır :)

Hem kendinizi hem esinizi rezil etmissiniz. kiz muhtemelen esinizle konusunca sizin cok basitce davrandiginizi soyleyecektir.
ben de esimin bu kadar yakin dostu olmasini istemem orda haklisiniz ama bunu cozeceginiz kisi esinizdi kiz degil, evinize gelen birine cok ayip olmus.
esiniz sizi iyi idare etmis.
kiz bir ortak arkadasa anlatsa esiniz ne duruma duser,muhtemelen herkes sizi ozguvensiz tatminsiz basit biri olarak gorur,zamanla esiniz de dahil.
bu davranisinizla sadece esinizin kafasinda soru isareti uyandirdiniz bence,arkadasi o sakin tavriyla daha da yucelmistir gozunde.
herkes kendine yakisani yapar,kiz oyle yapmis. siz de bu yaptiginizi kendinize yakistirmiyorsaniz telafi edin...

Ayyyyy cok kotu olmus yaaa. Kizi bi tanimaya calissaydin keske. Hani negatif elektrik alirsin hosuna gitmeyen bi sey olur anlarim da sen bastan cephe almissin zaten. Benim esimin de cok eski kiz arkadaslari var. Hele bi tanesi anlatamam nasil seksi. Ben kadin oldugum halde vucuduna bakmaktan alamiyorum kendimi. Ama esimin o gozle bakmadigini biliyorum. Hissediyorum. ve kizi tanidikca o kadar sevdim ki. Ama pek hoslanmadiklarim da oldu. Onlarla ozel olarak gorusmuyorum. Denk gelirse. Sadece karsi cins oldugu icin cephe alma bence. Esine kusura bakma yanlis yaptigimi anladim de. Kizi ziyarete gidin. Orda da kiza biraz yakin davran bence.

Şu yazdıklarınızı eşime okuttum,öptü beni başının üzerine koydu.şu an bu satırları eşimin başının üzerinden yazıyorum.
teşekkürler konu sahibi.şu yaptıkların sayesinde kıskanç olmayan kadınların değernin daha da bilineceğinden eminim.bu yazıyı herkes okutsun eşine sevdiğine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…