Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Canım ben sana katılıyorum bende ayni senin gibi yapardım .sen esinin senden baska bir kadina deget vermesini istemiyosun
Bence Gayet iyi ettin o kadin egerki art niyetliyse bunun acısini alir bi izle bakalim esini yanina cekiyormu

Evet herkes soylemis cok ayip etmissiniz..kendinizi kucultmussunuz ama kizinda esinize sarilmasi hos degil.tokalas yada yanaktan tokalas tamam.ama sarilmak bana ters.
Benimde erkek arkadasim var.esiminde kiz arkadasi.
Erkek arkadasim unv sinif arkadasim.gecen yil evimize geldi sehir disindan.tokalastik yalnizca..esimde kiz arkadasini cok severim gayet guzel bir arkadasligimiz var sukur.
O kizda bigun olsun esime sarilmaya yeltenmedi...bu benim gorusum benim dogrum.benim icin olmasi gereken.
Arkadaslik olur lakin temas mesafeli olmali.

Esimde kiz arkadasina cok deger verir bazen bahseder bende takdir ederim.onun icin dua ederiz hatta.zor gunlerinde yaninda oluruz falan.bigun olsun kiskanmak aklimin ucunsan gecmedi..kocamin bana sevgisinden suphem yok..sizin var mi?

O
eminim cok yakin bagi olan erkek arkadaslari da vardir ama onlar erkek diye kiskanmazsin. Cok sik gorulen bir durum degil ama bazen gercekten bir kiz ve bir erkek cinsiyet gozetmeden sadece arkadas olabiliyor. Gerci freud demisti galiba bir erkek beraber olmak istemeyecegi bir kizla arkadas olmaz diye ama genellemeyelim istisnalar olabilir. Belki esin senin tepki gosterecegini dusundu diye o kadar ovdu kizi hani iyi anlatsin da sen de arkadas olmaya deger gor diye. Ama ters tepmis.

Yani bu kadarda olmaz ama yaa ben olsam kalkip giderdim yeminle kocana da iki cift laf ederdim yeminle bende kiskancim ama bu baska bisey olmus

Canım ben sana katılıyorum bende ayni senin gibi yapardım .sen esinin senden baska bir kadina deget vermesini istemiyosun
Bence Gayet iyi ettin o kadin egerki art niyetliyse bunun acısini alir bi izle bakalim esini yanina cekiyormu

Ya art niyetli degilse o zaman ki görüşün ne olur ???

Ya hu arkadaş kizin adami kendine cekmek gibi bir niyeti olsa 7 yilda yapmazmiydi evlenmelerini mi bekledi hayret birseysiniz vallahi

Kocaya kociş diyen bir nesil türedi bu tripler normal aslında, eş değil kedi sanki kociş kociş kociş

Bir kaç senedir yeni din ya da tarikat kuruldu bence veya ideoloji. Adı da kocişizm.
Ana temamız kocişimiz. Bir adet erkek insan evladı yani ama öyle düşünmüyoruz hoppppp insanüstü bir varlık olarak tapınmaya başlıyoruz. Eşimizden bebek yapsak hamile ya da gebe oluruz ama kocişimizden yapınca otomatikman hamiş ya da gebiş oluyoruz.
Bu ideolojinin belli yasakları da var tabi, kırmızı çizgiler filan. Misal başka bir kadın... uvvvv danger kelimesi yanıp sönüyor. Kocişimizi bu tehlikeden korumak içşn sırtlana dönüyoruz (kısmi genetik mutasyon)
Şimdiki hanımlar çok acayip.
Sanırsınız davud'un heykeli de millet ebleh ebleh kocalarına bakıyor.
Adını cehalet mi koymalı, bulduncuk olmak mı?
Yazık...

Kocasi Brad Pitt butun kadinlar da pesindeyse tabi...

aman allahım o nasıl bir şey? Kıskançlık mi şimdi bunun adı?

Evine gelen kişi "misafir"

Kendimi bi kızın yerine koydum bi de kocanizin yerine

Yemin ederim utançtan yüzüm kızardı

Ya art niyetli degilse o zaman ki görüşün ne olur ???

Ya hu arkadaş kizin adami kendine cekmek gibi bir niyeti olsa 7 yilda yapmazmiydi evlenmelerini mi bekledi hayret birseysiniz vallahi
Belki adam pas vermedi olamaz mı
Art niyetli olmasa da geliemez nedemek kocamla arkadas.
Konu sahibi eve bir erkek arkadas getirsin karinla eskiden tanışığiz falan merak ettim neoluyo
Yapmayin ya

Konu sahibi eve bir erkek arkadas getirsin karinla eskiden tanışığiz falan merak ettim neoluyo
Yapmayin ya

Sizde bu kadar art niyetli olmayin ya ,arkadas adi üstünde neden bir erkegin kiz arkadasi olamiyo neden bir erkegin kiz arkadasi olamiyo sorun ne ki

Alıntı bana sanırım.
Küçük hanım?

Siz mi yapıyorsunuz empati, mesela o misafirin yerine de koydunuz mu kendinizi?

benim üniversiteden çok samimi olduğum her gün konuşmasam eksikliğini hissettiğim bir erkek arkadaşım vardı
sonra arkadaşım sosyal medyadan biriyle tanıştı,yeni yazışmaya başladıkları sıra onun bilgisayarında bir problem oldu. kıza mesaj atmamı ve kızın onu araması gerektiğini yazmamı istedi ben de yazdım kıza, böylece daha onlar sevgili değilken kız beni tanımış oldu
bunlar 2 sene bir dargın bir barışık beraberlerdi
ben o süreçte arkadaşımı Aramadım nadiren görüşürdük,farklı şehirleydeydik ayrıca artık
buna rağmen kız benden ölesiye nefret ediyormuş,ben çok çirkinmişim ama eline geçirse 1 kaşık suda boğarmış
arkadaşım kıza evlilk teklifi etti
kızın kabul etme şartı arkadaşımımn beni hayatından tamamen silmesi
arkadaşım bana bunu söyledi çok üzüldüm kız adına
kızın numarasını alıp aradım daha kendimi tanıttığım ilk an kız bana dünyanın hakaretini sayıp telefonu yüzüme kapattı
oysa benim amacım benim bir tehdit olmadığım zaten eskisi gibi çok görüşmediğimi ve zaten artık görüşmeyeceğimi içinin rahat olması gerektiğini benim ağzımdan duymasıydı
sırf bu hareketinden dolayı arkadaşım kızı terketti
umarım size ders olur bu anım
bu arada o kız bir öğretmendi bir eğitimci ne yazık ki

Yapmayin ya

elbette her iki tarafında arkadaşları eve gelebilmeli.. eşiniz ya da siz karşı cinsle arkadaş olunca nasıl bir gözle bakıyorsunuz ki bu kadar yadırgadınız anlamadım..

elbette her iki tarafında arkadaşları eve gelebilmeli.. eşiniz ya da siz karşı cinsle arkadaş olunca nasıl bir gözle bakıyorsunuz ki bu kadar yadırgadınız anlamadım..
Esimin 1 tane arkadasi var oda evli ve okadar
Gerisine ben karar veririm
Ayrica erkek arkadasimi evime davet etmem
Gorusum bu uygun degil cünkü

Beni yanlış anlamayın ama sizin gibi bir tanıdığım olmadığı için şükürler olsun...eşinizin yerinde olsam karımdan aşırı derecede utanır ve ondan soğurdum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…