Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Kadın bir dostu var diye eşini sevmekten vazgecmemis ve bu dostluğa çok da sıcak bakmıyor
Eskiye kimse karisamaz ama bunun ilerlemesini istemiyor bunda bi sorun yok bence
İkinci durum da şu
Benim erkek arkadaşlarım dediğim kişiler iş arkadaşlarım idi ve bu kadarı bile eşimin irite olmasına yetti bana da empati yapıp eşime hak vermek düştü
Belki o olayı yaşamasa idim konu sahibine hak vermezdim ve şimdi veriyorum
Yok arkadaş
İnsan eşini kıskanır dostluk kostluk mostluk anlamam ben
Senin eşin seni erkek dostundan arkadaşından kıskanmaz mı neyin kafasını yaşıyoruz gerçekçi olun az

Ben olayın kıskanma boyutunda değilim.
Az önceki mesajımda da karşı cinsten arkadaşı gerekli bulmadığımı söyledim.
Elbette kıskansın.
Ama kendini bu kadar haklıyken haksız duruma düşürmesin.
Konu sahibi kıskançlığını terbiyesizlik edecek boyuta ulaştırmış.
Burada eleştirilen kıskançlık değil sergilediği tavır.

Kadın bir dostu var diye eşini sevmekten vazgecmemis ve bu dostluğa çok da sıcak bakmıyor
Eskiye kimse karisamaz ama bunun ilerlemesini istemiyor bunda bi sorun yok bence
İkinci durum da şu
Benim erkek arkadaşlarım dediğim kişiler iş arkadaşlarım idi ve bu kadarı bile eşimin irite olmasına yetti bana da empati yapıp eşime hak vermek düştü
Yok arkadaş
Senin eşin seni erkek dostundan arkadaşından kıskanmaz mı neyin kafasını yaşıyoruz gerçekçi olun az
Zaten arada samimiyet 7 senedir var ve bayan hem hayırlı olsuna hemde eşi ile samimi olmaya tanışmaya geliyor. 2 günün biri adamı arayıp çık gel dese falan hak vereceğim bende. Evet insan eşini kıskanır ama bu önlem değil kendini kötü duruma düşürmüş.

Çok çok çok kötü davranmışsın
Kızı geldiğine bin pişman etmişsin bi daha bulaşmaz zaten
O değil bide misafir yani eşini de baya kötü duruma düşürmüşsün
Haksızsın kusura bakma
Kocanın gönlünü nasıl alırsın bilemem ama bunu hiç unutmaz onu biliyorum

İkinci durum da şu
Yok arkadaş

Esler yokken dostlar vardi ama .Esim istemiyor diye dostumla gorusmemezlik yapmam

Kocamın etrafında binlerce güzel kadın olsa keşke,hatta 1 ay bu kadınlarla tek başına 1 adada kalsa ona rağmen nefsini ezse ve bana gelse, bence o zaman kadın onore olmalı, başka alternatifler varken sana gelecek

Adamı al kafes sok nefes aldırma eşim beni seviyo beğeniyo, e napsın adam

Siz de kuzeniniz de bir garip. İnsanları aşağılamakta hiçbir sakınca görmüyorsunuz. Kız da kocanıza beni savun der gibi bakmıyordur kız öyle biri olsa kendi cevap verirdi zaten. Çok asil bir kızmış. Erkekler her zaman güzelliğe bakmaz asilliğe Zerafete de bakar bunun içindir ki çoğu aldatılan kadın diğer kadından güzel olduğunu iddia eder. Aldatmak çok pislikçe ve sadece bir örnek dediğimi anlatmak için. Bence kız eşinizin yüzüne yedi senedir dostum dediğim kişiyi tanıyamamışım şaşkınlığı ile bakıyor olabilir

Siz de kuzeniniz de bir garip. İnsanları aşağılamakta hiçbir sakınca görmüyorsunuz. Kız da kocanıza beni savun der gibi bakmıyordur kız öyle biri olsa kendi cevap verirdi zaten. Çok asil bir kızmış. Erkekler her zaman güzelliğe bakmaz asilliğe Zerafete de bakar bunun içindir ki çoğu aldatılan kadın diğer kadından güzel olduğunu iddia eder. Aldatmak çok pislikçe ve sadece bir örnek dediğimi anlatmak için. Bence kız eşinizin yüzüne yedi senedir dostum dediğim kişiyi tanıyamamışım şaşkınlığı ile bakıyor olabilir

Bence kadın bu görgü nedir bilmeyen kadını nereden bulup evlendin diye bakmış...

Ayy aman başım ağrıdı :KK70: konu sahibine bi hak vereyim dedim :KK70: ben suçlu oldum
Neyse daha da bişey yazmicam
Tek sorum kizcagizin üstüne gidenlere
Sizin öyle bi erkek dostunuz olsa canım lı mesajlar atıp zorla evinize gelse eşiniz de sert davransa sonradan buna üzülür ayy çocuğu da çok üzdüm dur şununla samimi olayım kendimi affettireyim falan şeklinde kasar mıydı ?
Konu bitmiştir
Dağılın hanimlar :KK70:

Kendini o kadar rezil edip kucuk dusmussun ki... Kız seni manyak ve kompleksli bulmustur yuzde doksan. Kıskanırsın anlarım ama bunu karsındakinin gozune sokmanın anlamı yok. Normal davransaydın karsındaki kisi art niyetli bile olsa xin karısıyla arası iyi diye dusunur kendine ceki duzen verirdi. Simdi esinde gozu varsa bile xin karısı huzursuzluk cıkaran bir tip, bunla omur gecirmez diyecek. Benden nasıl bahsettiyse artık kadın kompleksten komplekse girmis diye dusunecek.

hos kız insanlık etmis hediyeyle hayırlı olsuna gelmis. Ama size insanlık yaramamıs anlasılan

Kocasını gereksiz kıskanan kadınları görünce ben:
:KK43:
Hayvan gibi şey yapıyosunuz yav!!

hqdefault.jpg

Ayy aman başım ağrıdı :KK70: konu sahibine bi hak vereyim dedim :KK70: ben suçlu oldum
Sizin öyle bi erkek dostunuz olsa canım lı mesajlar atıp zorla evinize gelse eşiniz de sert davransa sonradan buna üzülür ayy çocuğu da çok üzdüm dur şununla samimi olayım kendimi affettireyim falan şeklinde kasar mıydı ?
Konu bitmiştir

zorla eve gitmemiş ki kız..
doğal olan birşey yapmış hayırlı olsuna gitmiş ..
benim erkek arkadaşımda evime geldi eşimin kız arkadaşıda kimse kimseyi utandırmadı.. hatta eşimin kız arkadaşlarından biri evlendi ailecek görüşüyoruz şimdi kızlada çok samimi olduk..
kötü gözle bakmak neden?

Eşimle birbirimizi kediden bile kıskandığımız gelince, çok normal geldi bana ben olsam eve kabul etmezdim sen gene iyisin

Ay cok ayip olmus ben utandim okurken
Neden boyle seyler yapiyorsunuz ki ne gerek var? Hayatta arkadas dost gibi kavramlar da var haberiniz yok mu? Esinizin yerinde olsam yerin dibine girerdim,dunyadaki tum kadinlari esinizin pesindeymis gibi gormekten vazgecin iste anca o zaman mutlu olursunuz

="honosman, post: 43398888, member: 682920"]Ayy aman başım ağrıdı :KK70: konu sahibine bi hak vereyim dedim :KK70: ben suçlu oldum
Konu bitmiştir
Ben eşimin böyle bişey yapacağını sanmıyorum. Zaten erkekler laf sokma, alttan giydirme falan pek yapmıyor genelde kadınlar yapıyor bunu. Öyle bir ortam oluyor ki o zaman da cevap versen artniyetli alıngan çıkarabilir seni ya da büyük kavgaya gidebilir. Hiç sevmem laf sokmaları hadi böyle platformlarda neyse olur da günlük hayatta hoş olmuyor.

Eşinizin yerinde olsam kolunuzdan tutup sokağa atarım. Adamı resmen rezil etmişsiniz. Utanç verici bir eşsiniz.

Sürekli güzel değil yazmanız beni benden aldı zaten bu konuda bir tek yorum yazmıyorum saçmaladıkça saçmalamışsınız.

Kadın sizi tanıyıp arkadaş olmak istiyor, sizin kafa 1 milyon bir de kıskanmadım yazmışsınız kıskansanız hatuna kezzap falan atacaktınız herhal.
:KK9:HoppaCeri yine mantigini konusturmussun

X