Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Benimde esimin cocukluk arkadasi var inanilmaz guZel bi kiz mankenler bile yaninda cirkin kalir o derece.. Esim beni ilk onunla tanistrdi.. Bu bile bir deger bence.. Hic kiskanmadim.. Kiz dugunumuze geldi dugunune gittik.. Oglum hala diyor kiza.. Her gorusmemizde kahkahali guzel sohbetlwr ediyoruz.. Sizin yaptiginizi ben gizeme yapsaydim esimin tepkisini dusunemiyorum.. Anneniz cok hakli.. Ve sizin hic ama hic hakli yaniniz yok

Ne kadar sorunlu birisiniz. Hepsini geçtim ne ayıp bi insan için"güzel değil yiaaa " falan demeniz.eminim Adriana lima değilsinizdir siz de. Ve ben de kadinsam birazcık anliyorsam kadın psikolojisini kalibimi basarım bu kadinin güzelliğini kiskandiniz. Çünkü biz kadınlar güzel olmadığını düşündüğümüz kişileri rakip göremeyiz ve tehlikeli bulmayiz ask konularında.
Her neyse Bence yaptığınız yanlış esinizi çok darlamissiniz herhalde sizi çok seviyor olmalı ki hala basıp gitmemiş.

Cok ayip etmissiniz ama ilerisi icinde geri dur mesaji vermissiniz..Yani bi yandan ii bi yandan kötü...Bu arada nasi terslediniz ya evinize gelen bi misafiri benim canm ciksa ben size geldim ama diyene tercih meselesi diyemem esinizede bu konuyu acmayin bir iki guzel kahvalti aksam yemegi hazirlayn unutur gider ztn cok akilli varlik degiller onlar:))

Daha önce tanışsa ne değişecekti ki? Mesele aralarındaki arkadaşlık bağını kıskanması. Onu benden uzun sure tanıyor,benden çok her şeyini biliyor. Daha önce tanışsa da aynı duygulara sahip olacaktı. Ayrıca mesele eve gelen misafire yaptıkları. Ama bunun haricinde de arada dengeli bir dostluk varsa,2 günün biri canım cicimli mesajlar görüşmeler olmuyorsa ki bayan 4 ay olmuş evleneli ve daha yeni geliyor evine bence arkadaşlıkları gayet normal. Bu kadar olay edecek bir şey göremedim.

Empati kuramıyorsunuz küçük hanim
Eşinin karşı cinsten biri ile dostluk kurmasindan rahatsız ve onunla arkadaş falan da olmak istemeyen eşinin de o eski dostluğa eskisi gibi devam etmesini istemeyen bir kadına hak verdim
Şu ya da bu hareket daha iyiydi diyemicem
Bence başarılı bi geri püskürtme olmuş

Kizi kiskanmakta hakli olabilirsin. Bende hic gelemem oyle samimi kiz arkadaslara AMA madem evinin kapisini actin, yaptigin resmen terbiyesizlik. Kocanin guvenini zedelemissindir diye dusunuyorum. Bir daha sana guvenerek is yapamaz bu adam. Bence esinin arkadasina sizi ziyarete geldigi icin tesekkur ettigin bir mail atmali, kaba davranislarina bir bahane bulup, en yakin zamanda yine gorusmeyi temenni ettigini falan soylemelisin.

Bence kıza mesaj atın ve dışarıda bir program yapın. Eşinizede hayatım seni o kadar çok seviyorum ki kıskandım napiim diin gülümseyin yeter... Kızada düzgün davranırsanız hem kız demekki o gün kötü günündeydi der geçer hemde kocanızın gözünde bir kat daha yücelirsiniz bu düşünceli ve uyumlu davranışınız için... Ama büyük ihtimalle yapmıcaksınız tabi..

Konu sahibi kendini çok beğeniyor güya "ben çok guzelim" imajı vermeye çalışmış ama yemezler:) kadın kadının niye kurdu ya

Kadın bir dostu var diye eşini sevmekten vazgecmemis ve bu dostluğa çok da sıcak bakmıyor
Eskiye kimse karisamaz ama bunun ilerlemesini istemiyor bunda bi sorun yok bence
İkinci durum da şu
Benim erkek arkadaşlarım dediğim kişiler iş arkadaşlarım idi ve bu kadarı bile eşimin irite olmasına yetti bana da empati yapıp eşime hak vermek düştü
Belki o olayı yaşamasa idim konu sahibine hak vermezdim ve şimdi veriyorum
Yok arkadaş
İnsan eşini kıskanır dostluk kostluk mostluk anlamam ben
Senin eşin seni erkek dostundan arkadaşından kıskanmaz mı neyin kafasını yaşıyoruz gerçekçi olun az

Eşli oturma olmuyor mu yahu sizlerde,karısıyla gelen adama ne yapıyorsunuz eşleriniz elini mi sıkmıyo haremlik selamlık mı oturuluyo, adamların is yerinde falan hiç mi kadın arkadaşı yok
Adamların hayatında dişi sinek bile yok demekki.

Kıskanilacak birsey mi yapıyorlar?

Biz gayet naber la modundayız siz erkek arkadaş diye kimlere diyorsunuz bilemedim açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…