Kınasına Gitmek İstemiyorum

Bu nazik davranmam yüzünden çok arkadaşım ilk beni harcadı.
Bazen gerçekten diyorum demek ki sorun bendeymiş.
Çok kırıldım gerçekten.

Bence gitme. Bir gun trip atarlarsa koparirsin cunku sen trip atmamistin. Ama atmazlar da derlerse ki "cok kirildik niye gelmedin. " sen de kirildigini ama kimseye bisey demedigini sonucta senin de bir sebebin !! Oldugunu anlatirsin. Bende senin gibiydim. 4 arkadastik . Ve cok safmisim hepsini bi anda sildim gitti ayni anda :) cunku trip falan atinca ya da kirilinca anlamiyolar birbirleri ile dedikodu yapiyorlar. Ki ben trip falan atmamistim ama neyse benim konuma girmeyeyim. Kisaca kestirip at . Biliyorum bu sitexe yorum yaparken bosan ayril terket konusma gibi yorumlar cok yapiyorun ama ben kendi gecmisime donup baktigimda sildiklerimden degil silmediklerimden pismanlik yasadigimi farkediyorum. Ilerde gercek dostlarin ciktiginda ki bu cok zor olabiliyor. O zaman anlayacaksin :) sonucta en iyisini sen bilirsin.

Ne düğüne giderdim be kınaya bir daha da muhatap olmamaya bakardım.
Hiç kimse için üzülmeye değmez.
Farkındaysan onlar seni birlik olup üzmüşler.
Sorarlarsa da "kocam izin vermedi o kadar yola gitmeme" dersin olur biter.

bir yarım takmak icüm 3-4 kişi birkeşik mi takıyorsunuz şakamı bu:)

Sana takıldan çeyreği kaç kişi taktıysa evlendiğin tarihteki fiyatına böl onu tak, o anlar. Borcunu ödemiş olursun. Üzülmeyeceksen onlarla görüşmeyi bırak. Böyle insanlar ruha zarar verir, ruh zarar görürse beden etkilenir. Gerçek yüzlerini göstermişler zaten acaba mı diyecek bir şey yok.

Böyle deseler ne olur demeseler ne olur
başkaları ne der diye düşünüp hayatı kendinize zorlaştırmayın yeni evliymişsiniz madem böyle kimselerim hayat enerjinizi sömürmesine izin vermeyip evliliğinize odaklanın

Ayrıca böyle sosyal medyada falan uçak bileti vs... paylaşacak kafada biriyle ben olsam arkadaşlığımı devam ettiremezdim ne saçma bişey bu yahu!!!

Gitme!
Herhangi bir bahaneye de gerek yok.haa illa açıklayacağım dersen trafiği söyle gitsin bir de bunun gece dönüşü var dersin.nasılsa düğüne gideceksin.

Eşim göndermiyor o trafiki çekemedi çok yorgundu nasılsa düğününe gidecekmişsin

Esim izin vermedi de.gerci ona tas atmak gibi gorunmesini istemiyorsan da esim yemege misafir cagirmis ya da yatili misafirim var falan deyin.bahane cok aslinda.

Aman hic takma kafana git sugune takını tak gel ne olacak fazla muhatap olmazsin olur biter. Kina gecesine de annem esim cocugum vs hastalandi hastanedeyiz de gitsin.

kesinlikle cok ince düsünme..bak kimse senin kirilip kirilmadigini dusunmemis..kinaya gitme...rahatsizlandim midemi usuttum de..varsn inanmasin bahanene..dugune gidersin istersen.

Düğüne git 1 saat kal çık.kınaya gitme tabiki. Sen zaten verici ve yumşak başlı olduğun için kaybediyosun. Olcak olcak öğrencen zamanladaha bunlar neki. Hem sen yönetici hanımısın azcık havan olsun.oraya gitttt ve sonrası için eşinle bi program yap stori atonlarlada meraba meraba.

Gitme ne gerek var çoktan hayatından çıkarmışlar seni

Akşam üstü kınadan önce İş yerinde olagandışı bi durum oldu geç çıktım,malum istanbul trafigi-uzaklık bu saatten sonra gelsem sonuna zor yetişirim gelemiyorum diye bir mesaj at bahanen olsun,istemiyorsan gitme canım.Eğer o senin dügününe geldiyse takı takman gerekiyorsa bi arkadaşından yollayıver,senin adına taksın.ona da gelemedim dersin,takınıda yollamış olursun

Mineyle Tuğçe’nin arkadaşınız olduklarından emin misiniz?
Ben ne kınasına ne düğününe giderdim.
Bahane değil gerçeği de söylerdim biri benim düğünüme gelmez ötekininkine koşa koşa gider diğeri hayırlı olsuna gelmez bundan sonra ben de ne sizinle konuşur ne de bir şeyinize gelirim der çeker giderim.
İkisi baş başa kalsınlar amaçları da bu zaten...

Kesinlikle böyle yapıcam yorumlarınız için çoook teşekkür ederim hanımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…