Kınasına Gitmek İstemiyorum

Demekki doğru kararı vermişsin pişman olmana gerek bile yok yani canım .

Evet kesinlikle doğru karar ama işte şu hale bakın.
Düğününe gidip takımı takmayı planlıyordum yarım saatte olsa.
Ama şuan asla diyorum.
Arkadaşıma vericem taksın.

Hikaye cok tanıdık geldi :) cok samimi olduğum iki arkadaşım normal arkadaşlarımın yaptıklarını bile yapmadılar ne kınada ne düğünde ve bende kim dost kim düşman görmüş oldum. Uzak durun bencil onlardan inanın sadece enerji kaybı. Saygılar :)

Evet kesinlikle doğru karar ama işte şu hale bakın.
Düğününe gidip takımı takmayı planlıyordum yarım saatte olsa.
Ama şuan asla diyorum.
Arkadaşıma vericem taksın.
İnan bende böyle çok yaşadım bir anda ne olduğunu bile bilmediğin için bunun üstesinden gelmen zaman alacak ve ister istemez aklına geldikçe sinirleneceksin ama zamanla alışırsın.

Hikaye cok tanıdık geldi :) cok samimi olduğum iki arkadaşım normal arkadaşlarımın yaptıklarını bile yapmadılar ne kınada ne düğünde ve bende kim dost kim düşman görmüş oldum. Uzak durun bencil onlardan inanın sadece enerji kaybı. Saygılar :)

Ay sormayın bugün yazdım defalarca girdi whatsappa ama insan bi formaliteden de olsa yazmaz mı aa üzüldüm vs diye.
Kesin Dedikodumu yapıyorlar

Yapsınlar ohhh senin canının sıkılıcağına bırak onların canı sıkılsın :) Genelde işleri düşünce arıyorlar :)

Böyle insanlar yüzünden arkadaşlıktan soğudum.
Teşekkür ederim bu arada moral verdiniz bana :KK200:

Ben bu duruma çok üzülerek içime kapanmıştım bir ara çünkü çok yakındık en azından ben öyle sanıyormuşum ben ders çıkardım siz de öyle yapın ve arkadaşlıktan soğutmayın kendinizi hala güzel arkadaşlıklar var siz doğru olduktan sonra doğrusuda sizi buluyor :) şanslı görün kendinizi insan israfından kurtuldunuz:)

X