Kınasına Gitmek İstemiyorum

Hadi arkadaş neyse de görümce en yakının oluyor ya yazık gerçekten

Eğer bunu dediyse acilen onları hayatından çıkarmalısın.Yoksa çok daha üzülürsün.Belli bak arkandan sürekli senin hakkında konuşuyorlar.

Birde yüzsüzler yani, kesinlikle gitme. Sorana cevap bile verme, keyfim yoktu-canım istemedi de geç.
Kafaya taktığına değmez

Sen de altın düşükken çeyrek takanlar, şimdi yarım altın bekliyor yazsaydın oldu olacak...

Bu kadar kafaya takmayın. Hatta hiç takmayın, hayatınızdan çıkarın olsun bitsin.

Tuğçe senin düğüne gelmiş ,
Düğüne git kınaya gitme
De
Düğüne mine de gelecek karşılaşacaksınız

Bende size ayrıca çeyrek altın taktı sandım meğerse 3 4 kişi bi çeyrek yapmışlar diğerine yarım.. valla çok ayıp etmişler ben olsam çok bozulurdum büyük ihtimalle de gitmezdim ama gidersem de bi yabancı gibi gider tebrik eder ve dönerdim o kadar.

Düğüne gelmeyen Mine, kınasına gitmeyeceğin tuğçe, tuğçe senin kınana gelmiş miydi?

Evet insan kendisi evlenince anlıyor ben gittim o niye gelmedi yada ben şu kadar takı taktım o niye takmadi deniliyor . İnsan kendine değer verilmediğini hissediyor çünkü .. bekarken anlamazdım kendi düğünüm olunca çözdüm ..
Ve evet geçerli bir mazeret sunmadan keyfi olarak gelmeyen kimseye bende asla gitmem. Sizde içinizden nasıl geliyorsa öyle davranin

Ne gerek var bahaneye ya gelmiycem böyle böyle yaptınız ikiyüzlüsünüz de geç. Neden hep bi dalavere

Hastayım, üşütmüşüm gelemyeceğim kusura bakma, düğünde görüşürüz acısını çıkarırız fln de

Sen ne diyon bacım?

anladigim kadariyla calisan bir bayansin guzelim isten izin alamadim de gitme yada kimseye aciklama yapma zorunlugugun yok insanlari size deger vermeyen insanlari yuceltmeyin isim vardi de gec

Siz de eşim izin vermedi maddi durumum sıkışık cart curt deyiverin yalan mı yok. Bence siz o kınaya gideceksiniz

Sen de yazsana birbirlerine yarım altın takarken sıra bana gelince çeyrek takan ve benden yarım altın bekleyen arkadaşlar yüzsüzlüğü... diye

Gerçekten gitme. Bu çok alçakça ve terbiyesizce bir durum. Eşinle bir küçük hediye gönderebilirsin. Bana kalsa ben onu bile göndermem. O kadar yakın arkadaş madem sana neden davetiye fotoğrafı atmış. Sende çeyrek fotoğrafı atsaydın hemen cevap olarak. Altın takan gerçek dost ama davetiye göndermeye üşenen neymiş sorsaydın? Bende fotoğraf attım arkadaşlarıma ama tek tek arayıp kargo için adres istediğimde hiç gerek yok fotoğraf at dediler. Senin naifliğini, nezaketini eziklik olarak gören herkesi çıkar hayatından. Çok rahatlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…