Kimseyle flört edecek gücüm kalmadı lütfen tavsiyelerinizi paylaşır mısınız

12 saat uzaklıktaki erkekle olması gereken sıklıkta görüşemeyeceğin için onu zaten tanıyamayacaktın, arada kimse de yok bilgi verecek ondan bahsedecek… daha 26 yaşındasın böyle kumar oynamana gerek yok. Çevrende kimsenin olmamasını anlıyorum. Doğa yürüyüşü, sosyal sorumluluk projesi tarzı gruplara katılabilirsin. İnternetten tanışacaksan da aynı şehir, 2 saat mesafe falan düşün. Şunu da yazmadan edemeyeceğim duş muhabbetinde bir sorun yok (ki gayet de hımmm bak sen modunda biriyim ben bile yanlış anlamadım)

Anlamadığım için soruyorum, ilk defa buluştuğunuz tanımadığınız adamı evinizde mi ağırladınız? Duşa gir diyor da neredesiniz o an?

12 saat uzaklıktaki erkekle olması gereken sıklıkta görüşemeyeceğin için onu zaten tanıyamayacaktın, arada kimse de yok bilgi verecek ondan bahsedecek… daha 26 yaşındasın böyle kumar oynamana gerek yok. Çevrende kimsenin olmamasını anlıyorum. Doğa yürüyüşü, sosyal sorumluluk projesi tarzı gruplara katılabilirsin. İnternetten tanışacaksan da aynı şehir, 2 saat mesafe falan düşün. Şunu da yazmadan edemeyeceğim duş muhabbetinde bir sorun yok (ki gayet de hımmm bak sen modunda biriyim ben bile yanlış anlamadım)
Teşekkür ederim vakit ayirdiginiz icin 🌹

Ne anlattım saniyorsunuz anlamiyorum ki, defalarca dedim muhabbet siyasete bağlandı diye zaten. Kendi istediğiniz gibi şekillendirmeyin olayı kafanizda, tahmin yürütmeyin sorun o kadar ilgiliyseniz belki faydası dokunur.
İkinci gün o mesaj atmadıysa sen neden atmadın? Beklentiye girmişsin işte. Keyfin yoktu nasılsın diye mesaj bekleyen aranma bekleyen sizsiniz. Bir de madem hızlı olsun istiyorsunuz siz arayıp sorsaydınız.

Bu arada hızı gidin atın boku seyrek düşer dikkatli olun?

Ya ben normalde çok hikaye atan biri değilim günde 2 hikaye atıyordum mesela bunu da mı anladı arkadaş? Vermeseydi cevap ne diyeyim o zaman artık, bana onun heyecanı da tatlı gelmişti. Dertleştik derken de ben bir şey anlatmadim keyfim yok yürüyorum dedim, şarkı attı, oradan siyasete bağlandi vs. Yine de dikkat ederim teşekkürler

İkinci gün o mesaj atmadıysa sen neden atmadın? Beklentiye girmişsin işte. Keyfin yoktu nasılsın diye mesaj bekleyen aranma bekleyen sizsiniz. Bir de madem hızlı olsun istiyorsunuz siz arayıp sorsaydınız.

Beklentiye girdiğimi reddetmedim ben, ayrıca o mesajı da size atmadim, geneldi. Keyfin yoktu mesajini beklememin sebebi dün gece yanlış anlaşılan mesaji var ortada, çıkış yapmışım adama "uyu hadi sen bunu da benden bilirsin" diye. O an bile zorlamasina rağmen detaya girmediğim derdimi sorsun diye değildi o.

Mesaj atmamamin sebebi de demin dediğim gibi, bazı mesajlar bana kaba geldi ve ben belli ettim. Aynı durumda onun yerinde ben olsam ya diyaloğu keser ya da işte iyi misin vs bir şey sorardim, benim için o kadar garip bir aura oluştu ortada. Ben kimseye duşa girsene, kendimi anlatamiyor muyum diyemem çünkü böyle bi dünya yok bende. Ne amaçladigini anlamadığım için yazmadım yani. Sonuçta o çıkışları yapan ben değilim ki fıtı fıtı muhabbet ettim ben

Bu kadar hasar almış olmama rağmen hala ensem kasıldı lafindan sonra duş al tavsiyesini sapikca görmemek için uğraşıyorum. Nitekim onu oyle yorumlamadim da zaten ama. yani böyle işte
Yani biri bana da ensem kasildi deseydi duş al ılık havlu ile pres yap derdim.

Bu kadar hasar almış olmama rağmen hala ensem kasıldı lafindan sonra duş al tavsiyesini sapikca görmemek için uğraşıyorum. Nitekim onu oyle yorumlamadim da zaten ama. yani böyle işte

Yok, o lafı ben de art niyetli yorumlamadım. ılık duş al denir ensem kasıldı diyen insana, ne denir yani.
Ne yapalım, hayat bu, ilişkiler kura kura öğreniyoruz büyüyoruz.
Ama dediğim gibi, yaşadığımız olumsuz durumların faturasını hayatımıza girenlere kesersek belki de çok güzel olacak bi ilişkiyi ellerimizle sabote edebiliriz. İnsanlara hemen güvenip bodoslama bağlanmak da tehlikeli, paranoyakça davranıp aşırı beklentilere girip boğmak da hata. Arada ince bi çizgi , çok hassas bi denge var. Bunu da anca ilişki kurarak öğrenebiliriz.

Bu başlığı yazdım çünkü samimi fikirlerinize ihtiyacım var. Vakti olanlar okuyabilirse çok sevinirim.

Bir süredir instagramdan 32 yaşında avukat bir beyefendi hikayelerime beğeni, yanıt atıyordu ben de nadiren onunkilere sadece beğeni. Takipleşmemizin geçmişi ise belki 2 yıl. Hiç rahatsız etmedi. Ortak bir hobimiz var. Bir gün bir hikayeme yanıt verdikten kısa bir süre sonra sohbetimiz ilerledi görüşmeye karar verdik 1 ay sonra benim için 12 saatlik yol gelecekti, aynı Şehirde olmadigimiz için ben hemen görüşmem muhabbetleri yapacak durumum yoktu ama aslında yaşadığım kötü tecrubelerden ötürü buluşma öncesi konuşma faslini uzun tutmak istiyordum. Ayrıca işten izin almam gerektiğini de ona söyledim yani ben kendimce elimi taşın altina koymuştum.

Bu 1 ayda zaten flört dönemi bol bol konuşuruz diye düşünürken, bir gece saat 3 e kadar konuştuk. Biraz moralim bozuktu dertleştik, sonra eğlendik vs.. Moralimin bozuk olduğunu söyleyince duşa gir demişti. Ben girmedim. Sonra yine duşa girsene, ben kendimi anlatamiyor muyum diye bir çıkış yaptı. Ben de artık delirip sanki keyfimden girmedim, güzel güzel sohbet ediyoruz işte başka zaman fırsat olmayabilir dedim. Bu da tabi hemen tonu yumuşattı fakat sonra hadi sen uyu sonra bunun ihalesi de bana kalır dedim.

Neyse sonraki gün oldu instagramdan hikaye attım cevap verdi iki üç cumle konuştuk sonra te gece 23.30 da yazdı whatsapptan. Daha öyle düzenli konuşma aşamasına zaten geçememiştik arkadaş cevap versin diye sürekli hikaye atmak zorunda kaliyordum. Ben de dayanamayip dedim ki dünkü garip auradan sonra bana anca bu saatte mi mesaj atabildin, ben cok keyifsiz uyudum dedim. Vaktim olmadı, sana anca senin bana takıldığın kadar takıldım dedi. Ben de özrün için teşekkür ederim dedim sustum. Bir şeyler yazdı sildi. Bir saat sonra bi insan direkt savunmayla geldiği zaman karşıda açıklama yapma isteği kalmıyor, bence biz anlaşamayacağız Güzel sohbetin için teşekkür ederim dedim, o da ben de teşekkür ederim dedi. Instagramdan kaldırdım sonda kendisini, çünkü görünce üzülüyorum ve görmek istemiyorum. Taktik yapmak istemiyorum böyle konularda.

Olayin istediğiniz her yerine yorum yapın. Ama şunu söylemek istiyorum ki benim ilişkiler anlamında çok travmam var. Üç tane ilişkim oldu, özellikle sonuncusunda çok saygisizliga uğradım.Artik asla ve asla buna musade etmek istemiyorum. Asla. Ben daha görmediğim biri için sırf hislerime güvenip elimi taşın altına koyuyorsam karşımdaki de bunun karşılığını verisn istiyorum. Bu yüzden iki günlük denebilecek adama utanmadan bu saate kadar nasıl yazmadın diyebildim.

Ben nerde hata yaptım bunu öğrenmek istiyorum. 26 yaşındayım, kalbimi temiz tutmaya çalıştım mümkün olduğunca, okudum, hobilerim var, görece kariyerim var ve eli yüzü düzgün biriyim. Saygısızlığa gelemiyorum artık, gün içerisinde bi "dün keyfin yoktu, iyi misin" mesajı bu kadar zor olmamaliydi. Bunu da mi beklememek gerekiyor erkeklerden?
Fazla kaptiriyorsun kendini. Sanaldan değil reelden arkadaşlık edin.

Gece yarısı 1. Duşa gir öneri olabilir 2.duşa gir fik fik hayalidir😄 iş atmış karşılık alamayınca 12 saatlik yola değmez demiş ısrarcı olmamış basit bi denklem.
Ben de 1.yi oneri ikinciyi dediğimi yap yorumladım ama konuyu verdiği cevaplari okumadım. Kudranin dediği de mantıklı. Sıkılmış adam amaan git de uyuyam demiş 😂😂

Yok, o lafı ben de art niyetli yorumlamadım. ılık duş al denir ensem kasıldı diyen insana, ne denir yani.
Ne yapalım, hayat bu, ilişkiler kura kura öğreniyoruz büyüyoruz.
Ama dediğim gibi, yaşadığımız olumsuz durumların faturasını hayatımıza girenlere kesersek belki de çok güzel olacak bi ilişkiyi ellerimizle sabote edebiliriz. İnsanlara hemen güvenip bodoslama bağlanmak da tehlikeli, paranoyakça davranıp aşırı beklentilere girip boğmak da hata. Arada ince bi çizgi , çok hassas bi denge var. Bunu da anca ilişki kurarak öğrenebiliriz.
Teşekkür ederim dikkate alacağım her yazdığınızı

X