Kimseyle flört edecek gücüm kalmadı lütfen tavsiyelerinizi paylaşır mısınız

O kişi bu kişi degilmis neden takıldınız ki yazmaya bile değmez biri olacak ise o zaten siz uğraşmadan bile peşinizden gelir bu gayret niye
Ben memlekette böyle bir erkek olduğuna inanmıyorum artık. Ve karşımdaki insana gayret ettiğim belli olmasın diye de çok uğraştım her ne kadar bunu böyle söylemek hoş durmasa da. Evet hikaye attim, işten izin almayı kabul ettim sonuç olarak. Yine de en çok gayret gösterdiğim kısım bunu burda size anlatirken oldu, emin olabilirsiniz. Çünkü hatam varsa düzeltmek ve tekrar yasamamak istiyorum

Açıkçası ben de duş durumunu o şekilde anlamamistim, ama yine de bi bildikleri vardır diyerek kulak veriyorum. Ama açıkçası bu diyaloğun flört olarak adlandirilmayacagindan emin değilim. 1 ay sonra kendisi 12 saat yol gelecek, ben işten izin alacağım, bunun planları yapılıyor. Bu bile flört değilse daha ne flört oluyor bilemiyorum. Ayrıca arkadaşın telefon numarası var, ama genelde mutemadiyen hikaye attığım için stabil konuşma harici attığım bütün hikayelere cevap veriyordu. Savunma niyetinde değilim yanlış anlaşılmasın, tek niyetim düzgün açıklamak ki bana faydası olsun. Ben normalde kaba tabirle 724 makara yapan biriyim, ki onunla da böyle oldu. Bir akşam bu şekilde gelişti ve kendisi de durum üzerinden beni daha da tanimaya yönelik sorular sormaya başladı. Hatta konuyu geri kalanı başka zaman konusuruz, daha fazla mod düşürmeye gerek yok dedim de kapandı. Ne ayrıntıya girdim ne başka bir şey, kendisi de siyasetle ilgileniyor ve muhabbet siyasete bağlandı dert muhabbetinden sonra zaten. Bir insanin bana neredeyse hiçbir şey bilmeden verdiği tavsiyeyle derdimi cozemeyecegimi biliyorum, hiçte sevmem dert anlatmayı zaten.
Flört dediğimiz şey en az haftada bir görüşülen, günaydın mesajıyla başlayıp iyi geceler öpücüğüyle biten düzenli iletişimin olduğu, karşılıklı işve cilve yapılan bir oluşumdur. Böyle asker arkadaşı tadında flört olmaz. Birbirini yüzyüze görmeyen insanlar flört etmiş sayılmaz benim bakış açıma göre. Üç beş hikayesine yanıt verdiğim bir iki saat sohbet ettiğim adam bana bu şekilde sitemle gelse ya deli ya çok ciddi travmaları var diye düşünür, olay yerinden ardıma bakmadan uzaklaşırım.

Bu arada adam 12 saat yolu kaşınızın gözünüzün hatrına, karşılıklı birer kahve içmek için tepmeyecekti biliyorsunuz değil mi?

Flört dediğimiz şey en az haftada bir görüşülen, günaydın mesajıyla başlayıp iyi geceler öpücüğüyle biten düzenli iletişimin olduğu, karşılıklı işve cilve yapılan bir oluşumdur. Böyle asker arkadaşı tadında flört olmaz. Birbirini yüzyüze görmeyen insanlar flört etmiş sayılmaz benim bakış açıma göre. Üç beş hikayesine yanıt verdiğim bir iki saat sohbet ettiğim adam bana bu şekilde sitemle gelse ya deli ya çok ciddi travmaları var diye düşünür, olay yerinden ardıma bakmadan uzaklaşırım.

Bu arada adam 12 saat yolu kaşınızın gözünüzün hatrına, karşılıklı birer kahve içmek için tepmeyecekti biliyorsunuz değil mi?
Öncelikli olarak uslubunuzun bana garip geldiğini soylemem lazim. Her fotoğraf attigimda çok güzel cikmissin, sohbet ederken aralarda güzelim diyen, sohbet ederken sürekli şarkı şiir atan insandan asker arkadaşı mı olur? O halde herkes herkes için 12 saat yol gitsin ve adamın biri olsun o kişi için. Arkadaş avukat, herhalde daha yakınlarda birini de bulabilirdi. Yapilan planin devamindan bahsetmedim çünkü derdim bu kişiyle alakalı değil benim, daha genel. 15 yaşında değilim biliyorum ne beklentiler içinde olabileceğini. Tam da bu sebeple bakkal ahmet gibi davranması garip geldi zaten.

Öncelikli olarak uslubunuzun bana garip geldiğini soylemem lazim. Her fotoğraf attigimda çok güzel cikmissin, sohbet ederken aralarda güzelim diyen, sohbet ederken sürekli şarkı şiir atan insandan asker arkadaşı mı olur? O halde herkes herkes için 12 saat yol gitsin ve adamın biri olsun o kişi için. Arkadaş avukat, herhalde daha yakınlarda birini de bulabilirdi. Yapilan planin devamindan bahsetmedim çünkü derdim bu kişiyle alakalı değil benim, daha genel. 15 yaşında değilim biliyorum ne beklentiler içinde olabileceğini. Tam da bu sebeple bakkal ahmet gibi davranması garip geldi zaten.
Uslubum konusunda yapacak bir şey yok. Garip gelebilir, benim için problem değil.

Flört tanımlarımız farklı sizinle. Bu anlattıklarınızın hiçbiri benim için flört değil. Asıl sorun adamın da sizin bakış açınıza değil benimkine yakın düşünceleri olması muhtemelen. Adam bir görüşelim olursa olur olmazsa skor tabelasına yazarız modunda, siz önemsenme, ilgi alaka görme beklentisindesiniz.

Uslubum konusunda yapacak bir şey yok. Garip gelebilir, benim için problem değil.

Flört tanımlarımız farklı sizinle. Bu anlattıklarınızın hiçbiri benim için flört değil. Asıl sorun adamın da sizin bakış açınıza değil benimkine yakın düşünceleri olması muhtemelen. Adam bir görüşelim olursa olur olmazsa skor tabelasına yazarız modunda, siz önemsenme, ilgi alaka görme beklentisindesiniz.
Tamam hanimefendi sizin için problem olmayabilir de ben burada bir insan olarak sizin lafiniza itimad ettiğim için bulunuyorum. Şu denli bir agresifliği bana yansitmaniza gerek yok. Zaten sızın dusuncelerinize onem vermeyecek olsam burada bulunmam. Evet flort tanimlarimiz farklı, sizinkini de doğru buluyorum ama bu arkadaşla da asker arkadaşı olduğumu düşünmüyorum. Son cümlenizdeki analiz için teşekkürler, bunu alıp kulagima küle yapacağım mesela gerçekten de böyle olabilir. Alabileceğim maks verim bu sanırım yorumlardan.

Bu başlığı yazdım çünkü samimi fikirlerinize ihtiyacım var. Vakti olanlar okuyabilirse çok sevinirim.

Bir süredir instagramdan 32 yaşında avukat bir beyefendi hikayelerime beğeni, yanıt atıyordu ben de nadiren onunkilere sadece beğeni. Takipleşmemizin geçmişi ise belki 2 yıl. Hiç rahatsız etmedi. Ortak bir hobimiz var. Bir gün bir hikayeme yanıt verdikten kısa bir süre sonra sohbetimiz ilerledi görüşmeye karar verdik 1 ay sonra benim için 12 saatlik yol gelecekti, aynı Şehirde olmadigimiz için ben hemen görüşmem muhabbetleri yapacak durumum yoktu ama aslında yaşadığım kötü tecrubelerden ötürü buluşma öncesi konuşma faslini uzun tutmak istiyordum. Ayrıca işten izin almam gerektiğini de ona söyledim yani ben kendimce elimi taşın altina koymuştum.

Bu 1 ayda zaten flört dönemi bol bol konuşuruz diye düşünürken, bir gece saat 3 e kadar konuştuk. Biraz moralim bozuktu dertleştik, sonra eğlendik vs.. Moralimin bozuk olduğunu söyleyince duşa gir demişti. Ben girmedim. Sonra yine duşa girsene, ben kendimi anlatamiyor muyum diye bir çıkış yaptı. Ben de artık delirip sanki keyfimden girmedim, güzel güzel sohbet ediyoruz işte başka zaman fırsat olmayabilir dedim. Bu da tabi hemen tonu yumuşattı fakat sonra hadi sen uyu sonra bunun ihalesi de bana kalır dedim.

Neyse sonraki gün oldu instagramdan hikaye attım cevap verdi iki üç cumle konuştuk sonra te gece 23.30 da yazdı whatsapptan. Daha öyle düzenli konuşma aşamasına zaten geçememiştik arkadaş cevap versin diye sürekli hikaye atmak zorunda kaliyordum. Ben de dayanamayip dedim ki dünkü garip auradan sonra bana anca bu saatte mi mesaj atabildin, ben cok keyifsiz uyudum dedim. Vaktim olmadı, sana anca senin bana takıldığın kadar takıldım dedi. Ben de özrün için teşekkür ederim dedim sustum. Bir şeyler yazdı sildi. Bir saat sonra bi insan direkt savunmayla geldiği zaman karşıda açıklama yapma isteği kalmıyor, bence biz anlaşamayacağız Güzel sohbetin için teşekkür ederim dedim, o da ben de teşekkür ederim dedi. Instagramdan kaldırdım sonda kendisini, çünkü görünce üzülüyorum ve görmek istemiyorum. Taktik yapmak istemiyorum böyle konularda.

Olayin istediğiniz her yerine yorum yapın. Ama şunu söylemek istiyorum ki benim ilişkiler anlamında çok travmam var. Üç tane ilişkim oldu, özellikle sonuncusunda çok saygisizliga uğradım.Artik asla ve asla buna musade etmek istemiyorum. Asla. Ben daha görmediğim biri için sırf hislerime güvenip elimi taşın altına koyuyorsam karşımdaki de bunun karşılığını verisn istiyorum. Bu yüzden iki günlük denebilecek adama utanmadan bu saate kadar nasıl yazmadın diyebildim.

Ben nerde hata yaptım bunu öğrenmek istiyorum. 26 yaşındayım, kalbimi temiz tutmaya çalıştım mümkün olduğunca, okudum, hobilerim var, görece kariyerim var ve eli yüzü düzgün biriyim. Saygısızlığa gelemiyorum artık, gün içerisinde bi "dün keyfin yoktu, iyi misin" mesajı bu kadar zor olmamaliydi. Bunu da mi beklememek gerekiyor erkeklerden?
Kimsenin bir hata yaptığı yok.hepimiz mükemmele yakın kadınlarız. Öyle b.ktan bir döneme denk geldik ki sanaldan iki kuruş mesajlaşmaya bile hasret bıraktı bizi bu ülkenin herifleri.oysa ki ne kadar güzel şeyler yaşamak hakkımızdı.her allahın günü bunları düşünüyorum.ya bu erkeklerin hiç mi bir flörtleşme hiç mi bir karşıcinsle etkileşim halinde olma ihtiyacı yok.ohoo herkes kendi aleminde.bize de bu tarz zavallı durumlara düşüp hergün daha da batmak kalıyor işte.yazık halimize ki ne yazık.çözüm de yok işte.nasıl tükenecek bu ömür bilmem.bir erkekle kanlı canlı ilişki yaşamak lüks oldu ülkemde.bulabilen allahın sevdiği kulu.kocalarınızın kıymetini bilin deyince dalgaya alan oluyor ama büyük nimet gerçekten.ülke kadını ülke kadını olalı böyle yokluk görmemişir heralde.resmen insanlık dramı yaşanıyor.büyük buhranın manevi versiyonu resmen.

Birisi benim suratıma açık açık ya da en azından dolaylı yoldan ben sadece skor peşindeyim dese, değil buraya yazmak, 5 dakika harcamam zaten. Ne istediğimi biliyorum ve sırf o an sevildigime inanmak adina istemediğim şeyleri yaşayıp kafayı kiran tayfadan değilim. Ben arkadaşa bunu da sordum bıyık altından. Kendim için de değil onun için, 12 saat yol tepip sonrasında bomboş geri dönmesin diye. Bütün ayrıntılara giremem burda maalesef, kimse okumaz. Beynim yerinde yani, yorumlarinizi buna göre yapabilirsiniz.

Açıkçası ben de duş durumunu o şekilde anlamamistim, ama yine de bi bildikleri vardır diyerek kulak veriyorum. Ama açıkçası bu diyaloğun flört olarak adlandirilmayacagindan emin değilim. 1 ay sonra kendisi 12 saat yol gelecek, ben işten izin alacağım, bunun planları yapılıyor. Bu bile flört değilse daha ne flört oluyor bilemiyorum. Ayrıca arkadaşın telefon numarası var, ama genelde mutemadiyen hikaye attığım için stabil konuşma harici attığım bütün hikayelere cevap veriyordu. Savunma niyetinde değilim yanlış anlaşılmasın, tek niyetim düzgün açıklamak ki bana faydası olsun. Ben normalde kaba tabirle 724 makara yapan biriyim, ki onunla da böyle oldu. Bir akşam bu şekilde gelişti ve kendisi de durum üzerinden beni daha da tanimaya yönelik sorular sormaya başladı. Hatta konuyu geri kalanı başka zaman konusuruz, daha fazla mod düşürmeye gerek yok dedim de kapandı. Ne ayrıntıya girdim ne başka bir şey, kendisi de siyasetle ilgileniyor ve muhabbet siyasete bağlandı dert muhabbetinden sonra zaten. Bir insanin bana neredeyse hiçbir şey bilmeden verdiği tavsiyeyle derdimi cozemeyecegimi biliyorum, hiçte sevmem dert anlatmayı zaten.
Yani allasen o kadar olmayacak bir ilişki ki.
Niye 12 saat yol gelsin siz niye işten izin alasiniz??
Ben günümüzde uzak mesafe ilişkisini çok gereksiz buluyorum ve yürütmesi çok zor kendinize bunu yapmayın.
Yaşınız daha 26 eğlenin erkekleri bu kadar kafaya takmayın.
Bu arkadaşla olmaz ama uzatmayın.

Tamam hanimefendi sizin için problem olmayabilir de ben burada bir insan olarak sizin lafiniza itimad ettiğim için bulunuyorum. Şu denli bir agresifliği bana yansitmaniza gerek yok. Zaten sızın dusuncelerinize onem vermeyecek olsam burada bulunmam. Evet flort tanimlarimiz farklı, sizinkini de doğru buluyorum ama bu arkadaşla da asker arkadaşı olduğumu düşünmüyorum. Son cümlenizdeki analiz için teşekkürler, bunu alıp kulagima küle yapacağım mesela gerçekten de böyle olabilir. Alabileceğim maks verim bu sanırım yorumlardan.
Kişiye özel yorum seçeneğimiz yok kusura bakmayın. Yorumlarım agresif değil aslında. Doğru noktalara bastığım için can acıtırım biraz.

Yani bana cok gereksiz kestirip atmışsın gibime geldi, ama karşı taraf önemseseydi düzeltmeye çalışırdı. Zaten daha 1 ay olmuş, boşver, elbet kafanın uyacağı biri çıkacaktır

Kişiye özel yorum seçeneğimiz yok kusura bakmayın. Yorumlarım agresif değil aslında. Doğru noktalara bastığım için can acıtırım biraz.
Yahu benim konumdasiniz, okudunuz vakit harcadiniz, hala uslubunuzun gereksiz agresif olduğunu kabul etmemek için laf sokma derdindesiniz. Insan gibi anlaşmaya çalışıyorum, sorunum dediklerinizle değil uslubunuzla diyorum, hala ego kasiyorsunuz :) Hadi iyi günler Allah aşkına komedisiniz ya, ben de zaten oley oley modundaydim da çok farklı bi etki yarattiniz bende

Yani allasen o kadar olmayacak bir ilişki ki.
Niye 12 saat yol gelsin siz niye işten izin alasiniz??
Ben günümüzde uzak mesafe ilişkisini çok gereksiz buluyorum ve yürütmesi çok zor kendinize bunu yapmayın.
Yaşınız daha 26 eğlenin erkekleri bu kadar kafaya takmayın.
Bu arkadaşla olmaz ama uzatmayın.
Bu durumun sanırım biraz etrafimdaki ve sosyal medyadaki herkesin 30 yaşını geçen kadınlar için yaptığı yorumlarla da alakası var.

Yahu benim konumdasiniz, okudunuz vakit harcadiniz, hala uslubunuzun gereksiz agresif olduğunu kabul etmemek için laf sokma derdindesiniz. Insan gibi anlaşmaya çalışıyorum, sorunum dediklerinizle değil uslubunuzla diyorum, hala ego kasiyorsunuz :) Hadi iyi günler Allah aşkına komedisiniz ya, ben de zaten oley oley modundaydim da çok farklı bi etki yarattiniz bende
Foruma konu açtınız biz de yorum yapıyoruz doğal olarak. Yorumu da kendi bakış açımız ve kendi üslubumuzla yapıyoruz. Beğenirsiniz, beğenmezsiniz, rahatsız olursunuz, olmazsınız benim ilgilendiğim şeyler değil. Ben düşüncemi dilediğim gibi yazar geçerim.

Yalnız nasıl dokunduysam hassas noktaya konuyu sizin flörtümsü şeyinizden çıkarıp benim üslubuma bağladınız 😂😂😂

O dediğin kanlı canlı flörtlerin nesli tükenince insanlar çaresizlikten ve kafayı yememek için bu saçmalıklara flört demeye başladı.özeti bu işte.kimse çok meraklı değil yoksa görmediği etmediği adamın ağzına bakmaya.

X