Kimseyle flört edecek gücüm kalmadı lütfen tavsiyelerinizi paylaşır mısınız

O dediğin kanlı canlı flörtlerin nesli tükenince insanlar çaresizlikten ve kafayı yememek için bu saçmalıklara flört demeye başladı.özeti bu işte.kimse çok meraklı değil yoksa görmediği etmediği adamın ağzına bakmaya.
Arkadaşım bence sen bu arkadaşın yorumlarına cevap vermeye hiç başlama. Insan evladina diyorum ki evet senin dediklerin de doğru olabilir, zaten bunu ihtimale katmasam burada isim ne, mesaj atmadı demek ki bana aşık der geçerim:))) Ama inatla laf sokmaya çalışıyor. Uğraşma

Öncelikle ben adamın konuşma tarzından çok rahatsız oldum. Canım sıkıldı demişsiniz öneride bulunmuş duşa gir demiş, sonra ısrar etmiş kaba bir üslupla bana daha çok başından savmak için argüman olarak kullanmış gibi geldi. Konuşma bitsin diye. Onun dışında, zaten uzak mesafedesiniz ve konuşma sıklığınız da yokmuş. Adamın ilgisini çekip konuşma başlatmak için story atıyormuşsunuz. Bir tek sizinle flörtleşmiyordur o kadar saat yazmayan adam. Ben üstteki üyeye katılıyorum adamın amacı bir şeyler yaşayıp dönmekmiş bence.

Öncelikle ben adamın konuşma tarzından çok rahatsız oldum. Canım sıkıldı demişsiniz öneride bulunmuş duşa gir demiş, sonra ısrar etmiş kaba bir üslupla bana daha çok başından savmak için argüman olarak kullanmış gibi geldi. Konuşma bitsin diye. Onun dışında, zaten uzak mesafedesiniz ve konuşma sıklığınız da yokmuş. Adamın ilgisini çekip konuşma başlatmak için story atıyormuşsunuz. Bir tek sizinle flörtleşmiyordur o kadar saat yazmayan adam. Ben üstteki üyeye katılıyorum adamın amacı bir şeyler yaşayıp dönmekmiş bence.
Teşekkür ederim vakit ayirdiginiz icin. Bazilarina da kupe olsun denenle sorun yok, uslupla ilgili sorun var.

Arkadaşım bence sen bu arkadaşın yorumlarına cevap vermeye hiç başlama. Insan evladina diyorum ki evet senin dediklerin de doğru olabilir, zaten bunu ihtimale katmasam burada isim ne, mesaj atmadı demek ki bana aşık der geçerim:))) Ama inatla laf sokmaya çalışıyor. Uğraşma
Siz kendinizi yormayın bilir o beni 😂

Bu durumun sanırım biraz etrafimdaki ve sosyal medyadaki herkesin 30 yaşını geçen kadınlar için yaptığı yorumlarla da alakası var.
34 yaşında evlendim, muhafazakar bir ailem var. Sen ne kadar umursarsan o yorumlar ağırlaşıyor, kulaklarını tıkarsan evlen artık baskılarına her şeyin bir zamanı vardır dersen o kadar hafiflersin. Hep bu konuda içimden şunu dedim Nasipse gelir Çin’den Yemen’den, nasip değilse ne gelir elden..
Evlenince herkes gibi daha fazla bekarlığımın tadını çıkarsaydım dedim 😂 O yüzden boşuna demiyorlar anın tadını çıkarın diye, keyfini sür özgürlüğünün 🥳

34 yaşında evlendim, muhafazakar bir ailem var. Sen ne kadar umursarsan o yorumlar ağırlaşıyor, kulaklarını tıkarsan evlen artık baskılarına her şeyin bir zamanı vardır dersen o kadar hafiflersin. Hep bu konuda içimden şunu dedim Nasipse gelir Çin’den Yemen’den, nasip değilse ne gelir elden..
Evlenince herkes gibi daha fazla bekarlığımın tadını çıkarsaydım dedim 😂 O yüzden boşuna demiyorlar anın tadını çıkarın diye, keyfini sür özgürlüğünün 🥳
Çok teşekkür ederim ilginiz için.

Duşa gir derken yanında miydi? Yoksa telefonda mi dedi? Orayı anlamadım. Telefonda dediyse tavsiye amaçlı demiş. Ama ikinciyi otorite koyma amaçlı dedi bunu bil.

Adam bariz yoklamış sizden iş çıkmayıncada sallamış işte. 26 yaşında daha gerçekci ilişkiler kurmanız lazım. Duşa gir diye ısrar etmesi sapıkca geldi bana. Yüzünü görmediğiniz adamı bu kadar takmanız da garip gerçekten

Birisi benim suratıma açık açık ya da en azından dolaylı yoldan ben sadece skor peşindeyim dese, değil buraya yazmak, 5 dakika harcamam zaten. Ne istediğimi biliyorum ve sırf o an sevildigime inanmak adina istemediğim şeyleri yaşayıp kafayı kiran tayfadan değilim. Ben arkadaşa bunu da sordum bıyık altından. Kendim için de değil onun için, 12 saat yol tepip sonrasında bomboş geri dönmesin diye. Bütün ayrıntılara giremem burda maalesef, kimse okumaz. Beynim yerinde yani, yorumlarinizi buna göre yapabilirsiniz.
Zaten açık açık hiçbiri ben skor peşindeyim demez ki. Konuşmanın gidişatından çözüyoruz genelde. Açikça da söylemişsiniz adam da mesaji almış ilgi alakayi kesmiş gayet net aslında.

Zaten açık açık hiçbiri ben skor peşindeyim demez ki. Konuşmanın gidişatından çözüyoruz genelde. Açikça da söylemişsiniz adam da mesaji almış ilgi alakayi kesmiş gayet net aslında.
Ben böyle olduğunu düşünmüyorum, ama yine de teşekkür ederim

Adam bariz yoklamış sizden iş çıkmayıncada sallamış işte. 26 yaşında daha gerçekci ilişkiler kurmanız lazım. Duşa gir diye ısrar etmesi sapıkca geldi bana. Yüzünü görmediğiniz adamı bu kadar takmanız da garip gerçekten
Ben adamı takmiyorum olayı takiyorum. Adami takiyor olsam muhabbeti tak diye bitirmezdim. Yuzunu gordugumuzde de gormedigimizde de sonuclar benzer, cok bi fark yok ortada.

Moralimin bozuk olduğu esnada ensemin kasildigini soyledigimde gelmişti bu tavsiye ilk olarak. Çok tetikte olmama rağmen beni rahatsız etmemişti. Bana daha çok söylediği? şeyi yaptırmak için üst üste vurgu yapması garip gelmişti. Arkadaş aslan burcu bu arada. Yine de yorumlarinizi dikkatle okuyorum, tesekkurler.
Aslan burcunun konu ile alakası ne?

Ben adamı takmiyorum olayı takiyorum. Adami takiyor olsam muhabbeti tak diye bitirmezdim. Yuzunu gordugumuzde de gormedigimizde de sonuclar benzer, cok bi fark yok ortada.
İnternet üzerinden ne olabilirdi ki ? 12 saat yol gelicek adam tokalaşmaya gelmez heralde, diyelimki gerçekten yakından tanımak için gelicek kalibrede biri, o zamanda böyle tek mesajda kabul etmez. Resmen sapık gibi duşa gir dediğinde kestirip atman lazımdı. Bir ortamda tanıyarak başlanan ilişki ile internet ilişkisi arasında devasa farklar var. Böyle bi olay oldu diye flört olaylarından soğumayın

Konu duş almaya nerden geldi anlayamadım ama 2 günlük adamla duş muhabbeti yaparsan gece yarısı mesaj alırsın. Hem senin dertlerinden 2 günlük adama ne. Resmen melankoliğim havası vermişsiniz bir de 2 günlük dediğiniz adamla neden gece saat 3 e kadar konuştunuz. Kısa kesin müsait değilim geç oldu diyip kapatmayı bilin. Bir de direkt flört aşamasına geçmeyin. Hadi tamam flört edin ama bekleyiş içerisinde olduğunuz havasını vermeyin. Elimi neden tanımadığım birisi için taş altına koyayım karşımdakinin amacı ne de 12 saatlik yola geliyor.

Konu duş almaya nerden geldi anlayamadım ama 2 günlük adamla duş muhabbeti yaparsan gece yarısı mesaj alırsın. Hem senin dertlerinden 2 günlük adama ne. Resmen melankoliğim havası vermişsiniz bir de 2 günlük dediğiniz adamla neden gece saat 3 e kadar konuştunuz. Kısa kesin müsait değilim geç oldu diyip kapatmayı bilin. Bir de direkt flört aşamasına geçmeyin. Hadi tamam flört edin ama bekleyiş içerisinde olduğunuz havasını vermeyin. Elimi neden tanımadığım birisi için taş altına koyayım karşımdakinin amacı ne de 12 saatlik yola geliyor.
Gece yarısı musaitlik olunca o vakit konusuldu. Akşamdan o vakte uzadı daha doğrusu. Ben dus muhabbeti yapmadım, karşı taraf yaptı. Bu da tavsiye amaçlı oldu ben sapıklık olduğunu düşünmüyorum. Dediklerinize tek tek açıklama yapmak isterdim ama sanırım çok farklı şekilde bakıyoruz. Yine de direkt flört aşamasına geçmeyin ve bekleyiş içerisinde olduğunuz havasını vermeyin tavsiyelerinizi alabilirim ama bunlar da benim için çok uygulanabilir değil sevmiyorum çünkü sakız gibi uzayan işleri. Yine de teşekkürler

X