kimse yokmu bana iki satır yazacak.........

inşallah canım tez zamanda hamilelik haberlerini birbirimize veririz .bu arada efnamin 24 yaşındasın herhalde bende öyle :)

evet ceylinaz 24 yaşındayım inşallah benim 3 ay ara vermem gerekiyomuş düşükten dolayı ama inşallah senin haberini alırım inan çok mutlu olurum sen nekadardır bebek düşünüyosun

canım benimde öyle olmuştu ama adetime 10 gün kala idrarda çıktı. bende hemen kan testi yaptırdım ordada çıktı. eğer çok merak ediyosan bi kan testi yaptır derim. kesin sonuç alırsın.

misivam bence bu kişiden kişye değişiyo çünkü benim adetim geçtikten sonra idrar testi yaptım çıkmadı kan testinde çıktı sonra çıkıcakmı diye yine idrarda yaptım yine çıkmadı sonra düşük yaptım belki bebeğim sağlıklı olmadığından belkide kişiye göre değişiyo

slm kizlar nasilsiniz benim bugun adetim geldi moralim cok bozuldu ama simdi daha iyim en azindan beynim sakinlesti cünkmü birgun daha gecseydi tamamen hamilelik moduna giricektim artik bidahaki aya insallah hep beraber kaliriz

slm kizlar nasilsiniz benim bugun adetim geldi moralim cok bozuldu ama simdi daha iyim en azindan beynim sakinlesti cünkmü birgun daha gecseydi tamamen hamilelik moduna giricektim artik bidahaki aya insallah hep beraber kaliriz

canım yaa üzüldüm ama vardır herşeyde bi hayr inşallah bisonraki aya artık yumurtlama gününü hesap et ona göre olur inşallah hayırlı haberini alırım inşallah dua edelim inşallah Allah kabul eder hepimizin bebeği olur

senin adetin gecmismiyi daha varmi

canım ben daha cuma düşük yaptı kanamam bitmek üzere ama ara vermem lazım benim bu aylarda korunuruz perşembe doktora gitcem düşük nedenini araştırıcak ona göre sanırım eylüle ancak tekrar bebek yaparız

canim ya kusura bakma benim kafam karisti özür dilerim simler karisti seni ceylinazla hadi bakalim ins hayirlisi bakalim ne diyecekler ama genelde kendiliginde düsük oldugu zaman bir adet gecsin dene diyorler dr lar cünkü sende kürtaj yok bunu bir sor genede sen dr

Maksada sabırla erişilir, aceleyle değil! Sabret, doğrusunu Allah daha iyi bilir. . . ! Hz.Mevlana çoook güzel bi söz değil mi kızlar tam bize göre dua adelim nolur Rabbim herşeyi daha iyi bilir

olsun önemli değil biraz önce Hz Mevlananın sözünü yazdım oku onu moral bul inşallah

Maksada sabırla erişilir, aceleyle değil! Sabret, doğrusunu Allah daha iyi bilir. . . ! Hz.Mevlana

ceylinaz sanada gecmis olsun sende benim gibi baya umutlanmisstin biz kendimizi kandiriyoruz yok gögüslerimiz agiriyo yok migdemiz bulaniyo dedim ya okadar kaptiriyoruzki vicudumuz kendini hamile saniyor ins olucak ama ne zaman biz tamamen unuttugumuz zaman kafadan silip atigimizda olucak dün bana dr öyle söyledi sakin sitressiz olmam gerekiyormus esimle birlikte olunca bebek icin degil zevk icin olmaliymis yok sazor olur dedi piskolocik cok etkiliyormus dedi

gune çıkıyorum ben inşallah kendini üzme ceylinaza yazdıkların çok doğru katılıyorum hepimizin sabıra ve zamana ihtiyacı var iiii geceler

canim ben cikiyorum kendine iyi bak unutma bol bol su ic tamam gercekten cok önemli biliyorsundur hadi iyi geceler sende uyu dinlenmen gerekiyor dimi

canim ben cikiyorum kendine iyi bak unutma bol bol su ic tamam gercekten cok önemli biliyorsundur hadi iyi geceler sende uyu dinlenmen gerekiyor dimi

gune senden Allah razı olsun yaa inan bana ilk sen söyledin su içmem gerektiğini çok teşekkür ederim ilgin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…