kimse yokmu bana iki satır yazacak.........

slm ceylinaz yok sun ben bugun test yaptirdim negatif cikti sonra dr gitim oda idrar testi yapti ben sandim kan testi yapicak ama yapmadi negatif cikti ama hala adetim gelmedi anlamadim birsey moralim cok bozuldu birde diyoki yuzde 20 yok diger ihtimal dedim hicbirse garanti degilmis eger 2 haftaya adetim gelmese yine gel dedi sinirim bozuldu yani ufak bir umut var gibi biliyorum

slm iyim sen nasilsin cok tesekürler allah seninkinin tamamini erdirsin ceylinaza yazdigim mesaji okurmusun bana bir yorum yap sen ne düsünüyorsun

evet takip ediyorum okuyorum 9 ay önce hamileymişidüşük yapmışın 3 aylıkken demi şimdide belirtilerin var inşallah hamilesindir Allah sabır versin bende bebeğimi yeni düşürdüm Allah isteyenlere tez zamanda nasip etsin

canım bu mesajını yeni okudum adetim kaç gün geçti?

canim ya cok gecmis olsun ben karistirdim sanirim seni hamle saniyordum allah sanada sabir versin tez zamanda insallah gene kalirsi hamile

inşallah canım bende bebeği kaybettikten sonra bi an önce kendimi toplayıp tekrar istiyorum dualarla inşallah benim kan testimde çıkmıştı hamile olduğum idrarda görünmüyordu belki seninde öyle olur sağlık ocaklarına git kan testi iste ben öyle yaptım hamile çıkmıştım belik seninde öyle olur

idrarda çıkma ihtimali çok düşüşk 2 gün geçti ise çünkü idrar testi bhcg belli değere çıkınca gösteriyomuş ama kan testi hemen gösteriyomuş

ya insallah öyledir bugun hic iyi degilim zaten yarin öyle yapim kan testi yaptirim bakalim insallah öyledir

inşallah seni şuan çok iyi anlıyorum bende heran her saniye kendimi kontrolederdim adet oldum mu acaba diye paniklerdim ve test içinde bi türlü zaman geçmezdi sonuç çıkıcak ya hani ama ben hamile olduğumu öğrendi kan testinde yine idrar testi yaptım yine göstermedi idrar testi

sen nezaman bebisi kaybettin canim sebep neydi

daha bu geçtiğimiz cuma çok çok yeni ve bebek en fazla 3 haftalıktı çok küçüktü yani kanamam hala devam ediyo bende şuan hemen kendimi toparlamak ve bidaha denemek istiyorum ama zaman geçmiyo bitürlü inşallah 2. kötü bişeyle karşılaşmam senin bebek 3 ayda düşmüş senin sebeb ne idi benimkinin sebebi belli değil henüz kanamam bitince bakacak dr. inşallah önemli bi sebeb değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…