kimse yokmu bana iki satır yazacak.........

aynen öyle 5 yilim böyle gecti her ayi beklemekle test fabrikalari nasil zengin oldu biliyormusun benim sayemde ayda en az iki test yapiyorum biri gelmeden bir hafta önce biride 1 gun sonra kafayi onlarla bozdum anlayacagin

insallah canim zaman senin icin su gibi akar umarim hayirlisiyla benimki kalbi durdu dr dediki saglikli hucre olsaydi dururdu demeki saglikli degilmis dedi ben o zaman türkiyedeydim teste gönderin dedim salak göndememis unutmus felan

sana kurdajda yapmazlar kendiliginden gider canim bende suanki senn duygularini uzuntunu cok ama cok iyi anliyorum ama bozma moralini kurban oldugum allah yine nasip edr ins

aynen öyle 5 yilim böyle gecti her ayi beklemekle test fabrikalari nasil zengin oldu biliyormusun benim sayemde ayda en az iki test yapiyorum biri gelmeden bir hafta önce biride 1 gun sonra kafayi onlarla bozdum anlayacagin

Allah sabır versin çok zor bi durum bende çok istiyorum ama bide güzel yanından bakalım yıllar sonra seninde benimde bebeğimiz olmuş olcak bu acı günleri unutucaz inşallah bigün bu günleride yaşıcaz

sana kurdajda yapmazlar kendiliginden gider canim bende suanki senn duygularini uzuntunu cok ama cok iyi anliyorum ama bozma moralini kurban oldugum allah yine nasip edr ins

evet kürtaj olmadım kendinden düşüyo parçalar 3 parça düştü adetim devam ediyo hala inşallah Rabbim verecek bize demekki daha zamanı var senin bebeğininde ömrü yokmuş olsa idi hiçbi engeli tanımaz kalbi durmazdı

hmm daha cok gencsin bak sunu düsün 3 ayda tutmussa gerisi cabuk gelirmerak etme hani büyüklerimiz der ya yer yapmis cabuk kalirsin hamile ins sende öyle olucan ben 31 yasindayim 2002 den beri evliyim 3,5 yil kendimiz istemedik sonra istedik olmadi

hmm daha cok gencsin bak sunu düsün 3 ayda tutmussa gerisi cabuk gelirmerak etme hani büyüklerimiz der ya yer yapmis cabuk kalirsin hamile ins sende öyle olucan ben 31 yasindayim 2002 den beri evliyim 3,5 yil kendimiz istemedik sonra istedik olmadi

evet te korkum var neden düştü genetik faktörler olursa devam eder diye inşallah korktuğum gibi bişi yoktur tekrar bebek olur sağlıklı olarak doğar hayat sürprizlerel dolu Allah kimseyi bebektede sınav etmesin senide inşallah inşallah şuan hamilesindir en az kendimin olması kadar istiyorum senin bebeğinin olmsaını ve diğeristeyenlerinde

insalah hepimizinde olur simdideden kafana öyle takma geneik falan yoksa kafayi yersin vala hic öyle düsüme demek saglikli degilmis bundada bir hayir vardir iri öyleoldu diye digeríde öyle olmaz inslah

canim ben cikiyorum uykum geldi dün uyuyamadim zaten hazir gelmisken hemen yatag atliyayim bari hadi kendine cok iyi bak bu arada unutmadan bol bol su ic hem sancini keser hemde guzel temizlerin bol bol dinlen iyi geceler canim görüsürüz ok

insalah hepimizinde olur simdideden kafana öyle takma geneik falan yoksa kafayi yersin vala hic öyle düsüme demek saglikli degilmis bundada bir hayir vardir iri öyleoldu diye digeríde öyle olmaz inslah

inşallah bizim hiç olmazsa diye korkumuz bile vardı ama bebek olunca inşallah bundan sonrada olur diye bi ümidim var ama işte insan düşünmeden yapamıo ilk iki gün daha kötüydüm bugün en iyi günüm ama inan sırf 2. bebek için iyi olmam gerek diye iyiyim ben böyle iken seni düşünüyorum sende çok zorlanmışsındır ama nolru takam o kadar evet demesi kolay ama sağlığın için eğer çok takarsan olacağı varsada olmaz

canım benimde öyle olmuştu ama adetime 10 gün kala idrarda çıktı. bende hemen kan testi yaptırdım ordada çıktı. eğer çok merak ediyosan bi kan testi yaptır derim. kesin sonuç alırsın.

slm gune nasılsın kız benim kırmızı geldi hemde erkenden üzüldüm ama napalım artık önümüzdeki aya bakacaz

efnamin üzüldüm canım senin adına ama kendini topla üzülme diyemicem biliyorum zor fakat çok üzülme.rabbim sağlıklı bir bebek nasip eder inş.

efnamin üzüldüm canım senin adına ama kendini topla üzülme diyemicem biliyorum zor fakat çok üzülme.rabbim sağlıklı bir bebek nasip eder inş.

teşekkür ederim ceylinaz Allah diğer bebek bekleyenleri korusun senide korusun inşallah senind etez zamanda hamile olduğunu duyarım ve güç alırım sizlerden her şeyin bi vakti vardır o kadar zor ki ama beklemek ama anladığım kadarıyla herkes aynı heyecanla bekliyo bebişini inşallah hepimiizn çok isteyenlerin hemen olur ve artık bebek konulu forumlara başlarız ve bebeklerimizi birarada büyütürüz inş.dualarda buluşalım

teşekkür ederim ceylinaz Allah diğer bebek bekleyenleri korusun senide korusun inşallah senind etez zamanda hamile olduğunu duyarım ve güç alırım sizlerden her şeyin bi vakti vardır o kadar zor ki ama beklemek ama anladığım kadarıyla herkes aynı heyecanla bekliyo bebişini inşallah hepimiizn çok isteyenlerin hemen olur ve artık bebek konulu forumlara başlarız ve bebeklerimizi birarada büyütürüz inş.dualarda buluşalım

inşallah canım tez zamanda hamilelik haberlerini birbirimize veririz .bu arada efnamin 24 yaşındasın herhalde bende öyle :)

X