kimse yokmu bana iki satır yazacak.........

Çok teşekkürler arkadaşlar allah isteyen herkese hayırlısıyla versin.
Akıntı çok oluyo süt beyazı gibi oldu bende.

zapzup canim tebrik ederim allah taminaerdirsin cok sevindimdim senin adina bende bir anda heycanlandim ne kadarlik peki

slm kizlar ceylinaz efanim nasilsiniz kizlar neler yapiyorsunuz ben dr ugrasiyorum hala pazartesi dr randevum var bakalim oda ayni seyleri söylücekmi cok stresteyim acayip saclarimdökülmeye basladim simdiden kendimi kandiriyorum amelyatatan sonra hamile kalirim diye zapzup hamileligi umarim onada bizede ugurlu gelir insallah kizlar allah onunkini tamamina erdirsin

slm gune bizler iyiyiz sen nasılsın sıkıntılıyım demişsin lütfen kendine iyi bak .Rabbim yardımcın olsun inşallah :Saruboceq: evet inşallah zapzup un hamileliği bizlerede uğur getirir.iyi düşünelim iyi olsun opuyorumnanaktan

slm kizlar ceylinaz efanim nasilsiniz kizlar neler yapiyorsunuz ben dr ugrasiyorum hala pazartesi dr randevum var bakalim oda ayni seyleri söylücekmi cok stresteyim acayip saclarimdökülmeye basladim simdiden kendimi kandiriyorum amelyatatan sonra hamile kalirim diye zapzup hamileligi umarim onada bizede ugurlu gelir insallah kizlar allah onunkini tamamina erdirsin

geçmiş olsun ne için ameliyat olacaksın?

geçmiş olsun ne için ameliyat olacaksın?

slm nasilsin ben gecen yil bebegimi aldirmak zorunda kaldim ve ilk bebegimdi kurtajim temiz yapilmadigi icin rahimde yapisma olmus dr amelyatla acmak istiyor ve bu arada cikolata kistimde var ikisini beraber halletmek istiyor ama kararsizim bir dr daha gidicem o da ayni sonucu verirse yaptiricagim bakalim pazartesi gidicegim senin ne sorunun var ?

slm gune bizler iyiyiz sen nasılsın sıkıntılıyım demişsin lütfen kendine iyi bak .Rabbim yardımcın olsun inşallah :Saruboceq: evet inşallah zapzup un hamileliği bizlerede uğur getirir.iyi düşünelim iyi olsun opuyorumnanaktan

slm canim iyim iste pazartesini bekliyorum hayirlisi neyse o olsun artik hepimiz icin yine bu ay pikolojikmen hamileyim hayal kuruyorum gitsem dr o da bana deseki sen hamilesin buyuk bir süpriz olsa ne guzel olur dimi ayni süprizi hepimiz ayni yasasak dimi bazen düsünüyorumde sanki ben hic hamile kalmamisim sanki sadece kisa bir rüya görmüsüm gibi artik yavas yavas imkansizlasiyor gibi benim anne olma hayalim cok zoooooooor gercekten canim ya kafani sisiyorum sen nasilsin pisikolojin nasil iyimisin allahim hepimize saglikli bebisler versin

gune hayatım umutsuzluğa düşmek yok.inşallah bir gün anne oluruz ve sevincimizi burda paylaşırız.zamanı var beklicez ve dua etcez.benim regle iki gün kaldı ama hamile diilim gibi.bakalım hayırlısı.kendine iyi bak ve umudunu hiç yitirme. opuyorumnanaktan

slm kizlar ceylinaz nasilsin canim nasils adetin gelmemistir insalla canim bende amelyatimi oldum kistlerimi aldilar rahimdeki yapisiklikta actilar ama sorunum artik kendiliginden hamile kalma sansim yok hic cunku birinde cikolata kisti vardi oda yumurtaligimi islevini yitirmis digeride cok az calisiyor hrmon tedavisi uyguluyacaklar .eger canlanirsa tek yumurtaligim tüpbebek yapmak zorundeyim hemen cünkü zamanim yokmus yumurtaliklarim cok hirpalanmis yani bende umut falan kalmadi artik kistimin sonuclarida ayin 6 sinda gelicek tümör olma ihtimali varmis bakalim nerden nereye geldim allahim insalah sizlere nasip eder saglikli bebbisler

X