kimse yokmu bana iki satır yazacak.........

Akıntıda psikolojik olabilir mi acaba ?

valla deneyimime göre psikolojik olabilir hamileliği çook istiyosanız herşey olabilir ama sorununuz ne ise kafay çok takmamak ve beklemek gerek Allah tüm kadınlara sabır versin kadın olmak çook zormuşş

valla deneyimime göre psikolojik olabilir hamileliği çook istiyosanız herşey olabilir ama sorununuz ne ise kafay çok takmamak ve beklemek gerek Allah tüm kadınlara sabır versin kadın olmak çook zormuşş

Muallakta kalmak çok zor varsa ona göre davranıcam yoksa ona göre dün gece de başım döndü.Kendimi deliymiş gibi hissediyorum.Olmamış birşeyi var gibi yaşamak kötü birşey.Eğer hamile değilsem sanki yalan söylüyor konumuna düşmekten korkuyorum artık

hani bi ara sen bana kızar gibi olmuştun aslında kızmamışın ve meslekten demiştin şimdi seni daha iyi anlıyorum ceylinaz küçüklerle uğraşmak harbi zor iş Allah yardımcın olsun inş.

evet çocuklarla uğraşmak zor ama emin ol kadın olmak daha zor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Muallakta kalmak çok zor varsa ona göre davranıcam yoksa ona göre dün gece de başım döndü.Kendimi deliymiş gibi hissediyorum.Olmamış birşeyi var gibi yaşamak kötü birşey.Eğer hamile değilsem sanki yalan söylüyor konumuna düşmekten korkuyorum artık

evet katılıyorum arkadaşım sana hiç diilse bilsek ona göre davranabiliriz.hatta bu durumdan dolayı (hamilemiyim diilmiyim) cinsel hayatımız bile allakbullak oluyor

evet ceylinaz kirmizi renk bende oldum malesef ins birdahaki ay kaliriz hamile napalim

efanim canim ben kürtaj oldugumda iki ayri dr gitim burda sancilarim cok oluyor diye bana bol bol su icmemi söylediler sanciyi azaltirmis hemde rahimi temizlermis ve arastirdim dogru sende sagol buarada canim ins daha iyisindr canim kendine iyi bak öpt

efanim canim ben kürtaj oldugumda iki ayri dr gitim burda sancilarim cok oluyor diye bana bol bol su icmemi söylediler sanciyi azaltirmis hemde rahimi temizlermis ve arastirdim dogru sende sagol buarada canim ins daha iyisindr canim kendine iyi bak öpt

teşekkür ederim gune kanama durdu ve bugün doktora gittim baktı ultrasondan çok şükür herşey normal dedi bhcg değerimde 1.0 çıktı içimde parça kalmamış öne alabilirmiyim bebek yapma tarihini dedim dr en az 3 ay dedi 2.yide riske atma yoksa 2.de aynı olursa daha uzun tarih atmak zorunda kalırız dedi kabul ettim mecburen Allah 2.düşükten korusun inş.

canım yaaa çok üzülüyorum inan hapimiz bi şekilde çekiyoruz inşallah hepimiz muradımıza ereriz inşallah en azından birimiz olsun hamile kalırızda diğerlerimize moral olur eminim enaz benimmiş gibi sevinirim birimizden böyle haberi almak

teşekkür ederim gune kanama durdu ve bugün doktora gittim baktı ultrasondan çok şükür herşey normal dedi bhcg değerimde 1.0 çıktı içimde parça kalmamış öne alabilirmiyim bebek yapma tarihini dedim dr en az 3 ay dedi 2.yide riske atma yoksa 2.de aynı olursa daha uzun tarih atmak zorunda kalırız dedi kabul ettim mecburen Allah 2.düşükten korusun inş.

ya öylemi cok sevindim tabi tekrar hemen denersen rahim toparlamamis olur ayni riziko olur dinlenmesi gerekiyor dogru amin allah ikinci düsükten korusun bolbol sanslar hihoyyyt

efnamin canım doktor bekle dediyse mutlaka bekle acele etme sağlıklı olması için sabırlı ol hani derler ya geç olsun güç olmasın rabbim inşallah yardımcın olur dualarımız seninle rahat ol

gune ceylinaz dediğniz gibi beklmeliyim 2.de aynı olursa kaldıramam ama Allah kuluna kaldıramayacağı yükü vermezmiş biliorum ama ben yinede tedbirimi alayım takdirini Allah a bırakayım inşallah 4 aya güzel haber veririm sizlere sizlerde benim dualarımdasınız Allah yardımcınız olsun

doktor 3 hafta sonra protein S ve protein c testi yapacak düşük nedenini araştırmak için acaba bunlar ne bilen var mı arkadaşlar?

ceylinaz nasılsın yaramaz bişi yoktur umarım inşallah güzel haberlerini bekliyorum

slm kizlar nasilsiniz efanim sen nasil oldun umarim daha iyisindir benim sorunum var kizlar dr gitim kamerayla konturol etiler neden hamile tekrar kalamiyorum diye kurtajim temiz yapilmamis ve rahimde yapisiklik olmus ve yumurtaligimdaki kistim buyumus ikisindende amelyat olmama gerekiyormus ama moralim bozuldu kistimi aldirmasam yumurtaigima zazar veriyormus aldirsamda ayni zarar görüyormus rahim icinde mecburum hamile kesinlikle kalmazmisim ve daha buyuk sorunlar cikarirmis kararsizim ne yapim diye efanim sen sakin ihmal etme konturole git tekrar atibiyotik almak gerekiyormus kurdajdan sonra ben aldim ama yeterli olmamis efeksiyon kapmis temiz yapilmadigi icin kusura bakmayin cok zun oldu kfanizi sisirdim

slm kizlar nasilsiniz efanim sen nasil oldun umarim daha iyisindir benim sorunum var kizlar dr gitim kamerayla konturol etiler neden hamile tekrar kalamiyorum diye kurtajim temiz yapilmamis ve rahimde yapisiklik olmus ve yumurtaligimdaki kistim buyumus ikisindende amelyat olmama gerekiyormus ama moralim bozuldu kistimi aldirmasam yumurtaigima zazar veriyormus aldirsamda ayni zarar görüyormus rahim icinde mecburum hamile kesinlikle kalmazmisim ve daha buyuk sorunlar cikarirmis kararsizim ne yapim diye efanim sen sakin ihmal etme konturole git tekrar atibiyotik almak gerekiyormus kurdajdan sonra ben aldim ama yeterli olmamis efeksiyon kapmis temiz yapilmadigi icin kusura bakmayin cok zun oldu kfanizi sisirdim

gune çok üzüldüm bebek istiyosan ve yumurtada kist varken bebek olmaz ise yaptırman gerek gibi gelio bana sen kürtajdan sonra bhcg testi yaptırmışmıydın ben yaptırdım sonuç 1.0 çıktı dr temizlenmiş dedi seninde aynı olduysa benimkide mi temizlenmedi yoksa bide dr bana hiç antibiyotik vermedi sadece ağrı olursa diye ağrı kesici ve folik asit vermişti bide şimdi bende sanırm mantar oldu beyaz akıntı var seninde mi böyle olmuştu benim bian önce dr gitmem gerekio sanırım Allah yardımcın olsun dualarımdasın

X