kimse yokmu bana iki satır yazacak.........

ceylinaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2010
481
1
mrb kızlar ben hamilemiyim sizce şimdilik şu belirtiler var göğüslerimde şişlik ağrı ve kahverengi kısmında küçük bezecikler oluştu.dün sağ kasığımda batma vardı bugün yok.idrarımın rengi ve kokusu değişti.halsizlik,bi anda aşırı derecede sıkışıp tuvalete koşuyorum.karnımın alt bölgesinda hafif şişlik var.akıntım yok.test yaptım negatif çıktı.regle 3 veya 4 gün var.

canim bunlarin hepsi ayri ayri hamilelik belirtileri ama en onemlisi adetinin gecmesi bence adet gununde yada sabredebilirsen adetin gectikten sonra test yap..ben adet gunu yapmistim gormustum ikinci kirmiziyi...hakkinda hayirlisi olsun canim.insallah seninledir bebisin...:Saruboceq:kaydirigubbakcemile5

çok teşekkür ederim canım inş.benimledir.negatif çıktı ama erken dediler artık beklicez yapcak bişey yok ama umudum yarıya düştü.

arkadaşım benimde adetim nisan 5 te oldu 8 inde bitti..nisan 18 de kan testi yaptım negatifti..dün gece yaptm 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim..bencede bekle sabırlı ol..değerler değişebiliyo..

canım sağol yorumun ve desteğin için.bebeğin hayırlı olsun.inş.sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına alırsın

merhaba ceylinaz inşAllah bebişin seninledir bende bu ay bekliyorum bakalım herşeyin hayırlısı aynı belirtiler bende de var ama ümitlenmek istemiyorum

inşallah canım ya bende ümitlenmek istemiyorum ama elimde diil test yapınca biraz umudum kırıldı ama yinede küçük bi umut işte inş.seninde bebeğin seninledir ve seni hiç bırakmaz adetin ne zama senin

Son düzenleme:
arkadaşım inşallah hamileyizdirr bende perşembe hastalanmam gerekiyo
kasıklarım sızlıyo göbek deliğim geçen hafta çok sızladı ve acaip çok gazım var:))
bide karnıma sancı giriyo bu belirtiler umarım artık boşa değildir
ikimizde hamileyizdir:))(Amin)

biliyorum pozitif çıkınca hamile olunduğunu ayrıca daha önceleri adet oldum ben o yüzden adet belirtilerini ve yaşadıklarımı biliyorum adet olacağım zaman göğsümün ucuna doğru küçük bezecikler oluşmuyo,idrarımın rengi ve kokusu değişmiyo,karnımın alt kısmı şişmiyo,sıkışmıyorum ve sağ kasığımda hiç bugüne kadar ağrı hissetmedim ok ayrıca folik asit 1 aydır kullanıyorum

Bu yazdığın belirtilerin hepsi ben de oldu 2-3 ay üst üste.Hepsinde de regl oldun maalesef.Umarım hamilesindir ama unutma ki, bazen çok istediğin zaman vücut hamil olmadığın halde bu belirtileri gösterebiliyor.Psikolojik de olabilir bunların hepsi.İlk ay çok istediğimde gögüslerim o kadar şişti ki, kesin hamileyim sanmıştım.Sonraki aylar takmadım,şu an reglime 6 gün var, takmadığım için ne gögüs şişliği ne de başka bir belirtim var.Gene de umudunu kırmak istemem sadece değilsen hayal kırıklığına uğrama diye söylüyorum cnm.Adetin geçtin direkt kan testine git, kesin sonuç.

slm ben nasilsin ben nili

arkadaşım adett belirtileriyle çok karışıyor bence hamilelik belirtileri..umarım hamilesindir....

slm dedim ama cevap yok ben yeniyim bu sitede bendede ayni sorun var bugun adet olamam gerekiyor ama yok karnim cok agiriyo belim agiriyor ama bende cok heycanliyim bilmiyorum insalah hamileyizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…