Kilosu kiloma diyet arkadaşı arıyorum…

Bu açlık nasıl oluyor , tam oruç mu tutuyorsun öncesi sonrası ne yiyorsun mesela ? Miğden rahat oluyor mu ?
Yok hic bir hazirlik yok. Sadece su icmek serbest. Cay/kahve gibi kalorisi olmayan seyler tuketilebiliyor. Aralikli oruc yani ozunde. Aralikli oruc icin tavsiye edilen en kisa sure 16saat. Sen 16/8 yapiyorsun ya ben de dun 36-40 arasi bisi yaptim. Kendimi cok iyi hissettim. Ama ketojenik beslendigim icin bu kadar rahat ediyor olabilirim.

Dun devasa yedim orucu bozduktan sonra. Koca bir somon/salata/kasar/findik/ kremali mantarli tavuk/salata/ frambuaz. Bugun tekrar yemesem mi acaba diyorum.

Nasıl gidiyor hanımlaaaaarrr

Bugün sabah Yumurta ve ekmek vardı sadece ,
Öğlen kahve kuru üzüm iki taze incir
Akşam salata ve tavuk but 3 parça patates

Sizin nasıl geçti gününüz ? Hala devam değilmi ?

Günün motivasyonu

Hayal etmek Bir nevi Umut etmektir. Umut ise her şeyin bitmediğini gösterir. Tıpkı bir kitaba ayraç koymak gibi. O kitabı tekrar açmayı umut ederek kapatırız. Umutlarımız yarınları güzelleştiren hayallerdir. Ama bu kitabı yarın tekrar açmak ise yalnızca senin elindedir.
Dr.Burak toprak.

Eklentiler

• 45EE4598-2BD6-4A73-97BB-117ADD63D85E.jpeg
    97,8 KB · Görüntüleme: 39
Benim oncelikli hedefime 700gr kalmis :))
Dun de yemedim. Bu sefer esime de yedirmedim. O sabah bi parca peynir yemis, senin fast bozulmus dedim olsun yemeyeyim midem kuculsun dedi. Yakinda yemek yapma derdinden tamamen kurtulacagim
Tabi 700grqm diyorum ama fast sonrasi o, kesin birqzi geri gelir

Eşle diyet yapmak süper fikirmiş , ideal

Eşle diyet yapmak süper fikirmiş , ideal
Biz bol yagli, karbonhidratli, alkollu besleniyorduk. Sonra bebegimizin bir kromozomunun eksik oldugunu ogrendik. Ikimizde kendimize kizdik. O zaman ilk ben sekeri biraktim. Sonra ketojenik beslenmeyi kesfettim, uygulamaya basladim. Baktim cok iyi hissediyorum esimi de kattim. O da zaten daha saglikli beslenmeye calisiyordu. Ben hamileyken de o keto yapti ama kilo veremedi cunku aclik yapmiyor. Simdi kumanda bende. Gunde tek ogune dusersek dusunsene evde isim ne kadar azalir, mutfak mastafimiz ne kadar azalir
(Cocuklara her zaman cok saglikli yediriyorum. Buyuk kizim aktif spor yapmadigi halde six packleri var :))

Bugün 7 de kızımla birlikte güne başladım oldukça tempoluydu benim için

Sabah sirkeli su
Kahvaltı 11.00
Dereotlu biberli omlet
Salatalık, domates, çay
İki dilim tam buğday ekmeği
Beyaz peynir kk

Ara 13.30
Sade türk kahvesi
Bir kare bitter

Ara 16.00
1 su bardağı kefir
1 nektari

Akşam 18.30
Dışardaydık ve gastronomi merkezinde yedik o yüzden merak ettiklerimi yedim valla napayım
1 içli köfte
1 dövmeç
1 bulgur köfte
Koruk suyu
Yarım porsiyon söğülme

Yoğurt kürünü yaparim birazdan saatini baya geçirmiş olcam ama geç geldik eve

Off sonrakiler süpermiş şifa olsun canım sana . Yarın bozmadan devam inşallah

Günaydın kızlar , birazdan öğlen kahvemi içeceğim bir fincan Türk kahvesi ,

Dün adetim bitti , bu sabah tartılayım dedim . Yaklaşık 10 gündür tartılmıyordum en son 80 küsürdü. Bugün diyette 5. Gün .

Birde ne göreyim 82.5 . Kilom çok değişken zaten Ama o adetten önceki dönemde falan baya abur cubur dışardan yedim .

Sanırım kendime vermem gereken baya kilo almışım çok üzücü ama pes etmek yok . Akşam üstü spora gideceğim akşam sebze yemeği yapıcam .

Başına böyle şeyler gelen varsa paylaşsın .

Canım sen vitamin değerlerine falan baktırdın mı. Ben diyetisyene gitmeden tahlil istediler d vitamini ve demir düşük çıktı diyetisyen takviye alsan iyi olur bu şekilde kilo vermen zorlaşır dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…