Kilosu kiloma diyet arkadaşı arıyorum…

Canım sen vitamin değerlerine falan baktırdın mı. Ben diyetisyene gitmeden tahlil istediler d vitamini ve demir düşük çıktı diyetisyen takviye alsan iyi olur bu şekilde kilo vermen zorlaşır dedi.
Teşekkür ederim , benim Demir seviyem genetik olarak düşük hap iğne kar etmiyor , en son sağlıklı beslenip kilo verince 12 ye çıkmıştı 😇diyetisyen kontrolünde yapmak çok mantıklı ama gel gör ki online falan hepsini denedim biraz maddi açıdan yoruyor beni

Teşekkür ederim , benim Demir seviyem genetik olarak düşük hap iğne kar etmiyor , en son sağlıklı beslenip kilo verince 12 ye çıkmıştı 😇diyetisyen kontrolünde yapmak çok mantıklı ama gel gör ki online falan hepsini denedim biraz maddi açıdan yoruyor beni
Bende özele para vermek istemedim o yüzden devlet hastanesinin diyetisyenine gidiyorum

Günaydın kızlar , birazdan öğlen kahvemi içeceğim bir fincan Türk kahvesi ,

Dün adetim bitti , bu sabah tartılayım dedim . Yaklaşık 10 gündür tartılmıyordum en son 80 küsürdü. Bugün diyette 5. Gün .

Birde ne göreyim 82.5 😞. Kilom çok değişken zaten Ama o adetten önceki dönemde falan baya abur cubur dışardan yedim .

Sanırım kendime vermem gereken baya kilo almışım 🥶çok üzücü ama pes etmek yok . Akşam üstü spora gideceğim akşam sebze yemeği yapıcam .

Başına böyle şeyler gelen varsa paylaşsın .
Dolunay da var

Kızlarrr ,,, nasıl geçti gün kaçamak varmı ?
Yarın okullar geri başlıyor 😆🙏biraz daha düzen demek bu
Şekersiz yapmıyorm cnm yine 1.400 le bitti gün 😉 yürüyüşüm 12 bin küsür, 1 mil leslie de var :KK66:
Öğretmen misin cnm

Merhabalar sevgili diyet sever . Hayatını zayıflama çabalarıyla geçiren bir kadınım. Yaşım 31 boyum 174,kilom 80. En fazla aralıklı oruçla üç sene önce 16 kilo vermiştim ama koruyamadım. Geliyorum 79-80 e takılıyorum .

Zaman geçiyor ve ben harekete geçemiyorum , zaten boyum ve kemiklerim baya iri . Popom epey çıkık e tabi göbek , basen derken …

Neyse kendime kendim gibi motive edecek biri lazım . Özellikle 4-5 diyetisyen değiştirmiş almış vermiş 🤣diyetin çemberinden geçmiş .
Ben baya motive ederim bu arada.
Bir kaç diyet listem var …
Bir iki ciddi arkadaş olsa yeter 🙏
Size tek ogun tavsiye ederim. Saat 3 4 gibi yedikten sonra cok rahat ilerliyor ve guzel kilo veriliyor 😊

Size tek ogun tavsiye ederim. Saat 3 4 gibi yedikten sonra cok rahat ilerliyor ve guzel kilo veriliyor 😊
Nasıl yapıyorsunuz tek öğünde normal akşam yemeği mi yeniyor . Benim sorunum 11-5 çalışıyorum o süreden sonra yemek hazırlayabiliyorum oda aileyle yeyince 8 i buluyor.

Siz öyle mi besleniyorsunuz? Belirli menüler var mı ?

Nasıl yapıyorsunuz tek öğünde normal akşam yemeği mi yeniyor . Benim sorunum 11-5 çalışıyorum o süreden sonra yemek hazırlayabiliyorum oda aileyle yeyince 8 i buluyor.

Siz öyle mi besleniyorsunuz? Belirli menüler var mı ?
Aksam yemek hazirlayin ama yemeyin. Yaninizda yemek goturme aliskanliginiz varsa evde yaptiginiz yemekten yaniniza alin. Ben evdeyim bi tik ordan rahatim esime kizima kahvalti hazirliyorum onlara kahvemle eslik ediyorum. Aksam yemegini 3 4 gibi hazir olacak sekilde hazirliyorum ogunu mu yapiyorum. Esim ve kizimla bilerek yemiyorum cunku onlerinde bir sey kalinca dolaba koyana kadar kasla goz arasinda yiyordum ama simdi en sevdigim sey bile olsa yarin yenir diye dolaba koyabiliyorum.

Aksam yemek hazirlayin ama yemeyin. Yaninizda yemek goturme aliskanliginiz varsa evde yaptiginiz yemekten yaniniza alin. Ben evdeyim bi tik ordan rahatim esime kizima kahvalti hazirliyorum onlara kahvemle eslik ediyorum. Aksam yemegini 3 4 gibi hazir olacak sekilde hazirliyorum ogunu mu yapiyorum. Esim ve kizimla bilerek yemiyorum cunku onlerinde bir sey kalinca dolaba koyana kadar kasla goz arasinda yiyordum ama simdi en sevdigim sey bile olsa yarin yenir diye dolaba koyabiliyorum.
Spora hakimiz kalıyormu bu durumda diye merak ettim ? Nasıl geçti peki kaç kilo verdiniz ? İncelme var mı ?

Spora hakimiz kalıyormu bu durumda diye merak ettim ? Nasıl geçti peki kaç kilo verdiniz ? İncelme var mı ?
Normalde 2 ogun yapiyordum ama kacamak cok yapmaya baslayinca tek ogune gectim 1 ay bile olmadi hep basladim biraktim tek ogunu ta ki 2.ci bebegi dusunene kadar 😊 111dim o kiloda hamile kalmak istemedigimi fark ettim suan 106 kiloyum ama tek ogune gore biraz fazla kacirdigim gunler oluyor tabi incelme olarak olcu bilmiyorum gozle gorulur olarak soylersem belim cikti. Evet spora halim kaliyor + ev isi cocuk pesinde kosma.dahil 😊 aciktikca su kahve en iyisi 😊

Selamlar kızlar , hesabımla alakalı bir sıkıntı vardı iki gündür 🤐🤐🤐🤐banlanDım
✔️✔️✔️✔️✔️✔️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️Nasıl geçti günlerrr ??????!!! ♥️♥️♥️♥️♥️
Diyete devam ettim inşallah
Dün (Pazartesi)
10.00 klasik kahvaltı, yaşillik
2.00 3 hurma 1 avuç leblebi
6.00. 6 kaşık Semizotu yemeği 3 kaşık makarna yoğurt

Kaçamak - 1 dondurma

Bugün (salı)
10.00bir dilim ekmekli tost zeytin yeşillik
2.00 4 hurma biraz üzüm 2 incir
7.30 Kuru fasulye ve yoğurt

Selamlar kızlar , hesabımla alakalı bir sıkıntı vardı iki gündür 🤐🤐🤐🤐banlanDım
✔️✔️✔️✔️✔️✔️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️Nasıl geçti günlerrr ??????!!! ♥️♥️♥️♥️♥️
Diyete devam ettim inşallah
Dün (Pazartesi)
10.00 klasik kahvaltı, yaşillik
2.00 3 hurma 1 avuç leblebi
6.00. 6 kaşık Semizotu yemeği 3 kaşık makarna yoğurt

Kaçamak - 1 dondurma

Bugün (salı)
10.00bir dilim ekmekli tost zeytin yeşillik
2.00 4 hurma biraz üzüm 2 incir
7.30 Kuru fasulye ve yoğurt
Cnm pazartesi abarttım bugün 1.200 şükür 🙏
Cuma tatı var

Selam , bugün çok yorucu bir gün oldu akşama doğru düştü şekerler , yedim bir İskender’i . 😂😂😄😄bugün motivasyon yerlerde .

Yarın kaldığım yerden devam inşallah . Güya yarın tartılacaktım . Sizde Durumlar nasıl ?

Selam , bugün çok yorucu bir gün oldu akşama doğru düştü şekerler , yedim bir İskender’i . 😂😂😄😄bugün motivasyon yerlerde .

Yarın kaldığım yerden devam inşallah . Güya yarın tartılacaktım . Sizde Durumlar nasıl ?
Canım afiyet olsun 😉
Ben de kalıcı düzenimi buldum gibi
Mısır gevreği lokum vs isteğim kalmadı, annemlere verdm gevreği attım
paketli keklerden tiksindim çocuklara versem onlar bişeyden faydalanmıcak içinde besin yok 🤔 atcam galiba canım
Yine şeffaf poşete koycam almak isteyen olursa,açılmamış olan paketlileri

Ben diyeti bozmadım ama çok düştüm arkadaşlar. Diyetten bağımsız. Çok yorgunum. Başım ağrıyor. Geceleri 3-4 gibi uyanıp 2 saat uyanık kalıyorum. Tek başıma bir ülkede 2 çocuğuma, aileme bakıyorum, bu kadar yorulurken, düzen oturtamamışken geceleri neden uyuyamıyorum bilmiyorum. Bu yorgunlukta beni tatlı yemeye makarna yemeye itiyor. Sonra onları yersem daha yorgun olacağımı söylüyorum kendime. Ama modum çok düşük.

Canım afiyet olsun 😉
Ben de kalıcı düzenimi buldum gibi
Mısır gevreği lokum vs isteğim kalmadı, annemlere verdm gevreği attım
paketli keklerden tiksindim çocuklara versem onlar bişeyden faydalanmıcak içinde besin yok 🤔 atcam galiba canım
Yine şeffaf poşete koycam almak isteyen olursa,açılmamış olan paketlileri
Zaten bizde pek paketli gıda tüketmiyoruz ama işte ben taze meyve kuruyemiş çok kaçırıyorum. Bazen iş dolayısıyla da hazır yemekler sıkıntılı ama yorgun ve aç olunca insanın gözü bişey görmüyor / senin hedefine kaç kilo vardı ?

Ben diyeti bozmadım ama çok düştüm arkadaşlar. Diyetten bağımsız. Çok yorgunum. Başım ağrıyor. Geceleri 3-4 gibi uyanıp 2 saat uyanık kalıyorum. Tek başıma bir ülkede 2 çocuğuma, aileme bakıyorum, bu kadar yorulurken, düzen oturtamamışken geceleri neden uyuyamıyorum bilmiyorum. Bu yorgunlukta beni tatlı yemeye makarna yemeye itiyor. Sonra onları yersem daha yorgun olacağımı söylüyorum kendime. Ama modum çok düşük.
Canım yorum yapamıcam çünkü bayağı sıkı yapıyorsun 😉

X