Kilosu kiloma diyet arkadaşı arıyorum…

Bende pazartesi başladım emzirdiğim için listem biraz kabarık 😅 ama ben ekmek tüketmiyorum sabah ekmek yerine 2 yumurta yiyorum. Hergün 45 dk yürüyüş yapıyorum. İlk hedefim 6 kilo vermek
Boy:168 kilo:76

Eklentiler

• 93F2FEB9-4E12-47A8-A069-97E40F81559A.jpeg
    93F2FEB9-4E12-47A8-A069-97E40F81559A.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 58
  • E17F6D65-468D-4EA3-81F7-5174626A9FD0.jpeg
    E17F6D65-468D-4EA3-81F7-5174626A9FD0.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 55
176 boyum. 85-90kg arasındayım. İlk hedefim 85. Geçen yıl ketojenik beslendim ve hayatımda ilk defa çok iyi kilo vererek çok enerjik oldum. Karbonhidrat benim düşmanım! Pazartesiden beri hiç karbonhidrat almıyorum ama ketojenik beslenmenin gerekliliği olan yağ miktarını da almıyorum. Bugün yemek yemeyeyim dedim. 36 saatlik açık yapmış olacağım gibi. Ne kadar su içtiğimin hesabını bilmiyorum, çok su içtim. Hedefim de 38beden olmak. Şu an kaç bedenim bilmiyorum bile, üzerime yakıştırıpda hiç bir şey alamıyorum. Bebeğim 6 aylık ama geçen aydan beri emziremiyorum, asla memeyi ağzına almıyor :KK43:

kışın kendme almak iatediğim kaşe/yün bir palto var. İçine yakışıp o paltoyu almak istiyorum.

176 boyum. 85-90kg arasındayım. İlk hedefim 85. Geçen yıl ketojenik beslendim ve hayatımda ilk defa çok iyi kilo vererek çok enerjik oldum. Karbonhidrat benim düşmanım! Pazartesiden beri hiç karbonhidrat almıyorum ama ketojenik beslenmenin gerekliliği olan yağ miktarını da almıyorum. Bugün yemek yemeyeyim dedim. 36 saatlik açık yapmış olacağım gibi. Ne kadar su içtiğimin hesabını bilmiyorum, çok su içtim. Hedefim de 38beden olmak. Şu an kaç bedenim bilmiyorum bile, üzerime yakıştırıpda hiç bir şey alamıyorum. Bebeğim 6 aylık ama geçen aydan beri emziremiyorum, asla memeyi ağzına almıyor :KK43:

kışın kendme almak iatediğim kaşe/yün bir palto var. İçine yakışıp o paltoyu almak istiyorum.
Canım , hedef 65 , 38 beden olmak olarak anladım ben. İnşallah o istediğin paltoya sığabilesin 🙏♥️ Diyetinde başarılar şimdiden . Buralarda ol birbirimizi motive edelim.

Bende pazartesi başladım emzirdiğim için listem biraz kabarık 😅 ama ben ekmek tüketmiyorum sabah ekmek yerine 2 yumurta yiyorum. Hergün 45 dk yürüyüş yapıyorum. İlk hedefim 6 kilo vermek
Boy:168 kilo:76
Canım diyetin hayırlı olsun 😅biraz kabarık evet biz bu listeyle spor yapmadan veremeyiz . İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın . Bizi de haberdar et diyetine uydun mu uymadınmı , neler yaptın motivasyon olsun .

Kızlar , bir hafta sonra hala yazmaya devam edenler ve kendim için bir tablo yapmayı düşünüyorum 4-5 kişi olsak yeter , daha da az olur . Önemli olan birbirimizi her gün motive etmemiz ve kilo kaybı yaşadıkça mutluluğumuzu paylaşmamız . İnanın benim için büyük motivasyon 🙏🥰🥰

Olumlama yapanlar , başka motivasyon işleriyle uğraşanlar burdan bi paylaşsın görelim . Listelerinizi de paylaşabilirsiniz .

Bugünün motivasyonu ✔️✔️✔️✔️
Düşlüyorsanız başarabilirsiniz demektir,
Hem kim inandırdı sizi başaramayacağınıza
Sağlığa adım atarken sağlıksız yaşamaya dur de
Senin de hayalin değilmiydi fit bir vücut
İstediğin kıyafetlere istediğinde sığabilmek
Giyinip çıkınca oram buram daha küçük olsaydı demek yerine emek ver , verdiğin emekle övün
Bu güne kadarki başarısızlıklarını unut .

Bugün yeni bir başlangıç . Başarabilirsin . Elini uzat ve dokun kaderine .

Neredeyse 30 saattir sadece su ve kahve içtim ve hala aç değilim! 2 gün önce saat kaçta yemeği bıraktığımı bilmediğim için kaç saattir fasting yaptığımı bilmiyorum ama çok da önemi yok.
Benim insulin intoleransım vardı ve diyetle hiç kilo veremiyordum. Bir kez herballife ile 10 kilo kadar verdm, aynı yıl bol su içip emzirerek 10 kilo kadar verdim ama hep ver al oldu onlar da.
Karbonhidratı bırakmak çok rahatlatıyor arkadaşlar. Açlık krizleri gidiyor.
Bir de ketoyu araştırırken izlemiştim acıkmadan yemeyin , alışkanlıktan yemeyin diye. Ben mesela kahvaltıyı annem hazırladı, eşim acıktı falan diye ediyordum. Dün sadece eşime kahvaltı hazırladım ben tüm gün aç durabildiğimi gördüm. Yani sizlere tüm gün aç durum, keto yapın diyemem ama araştırmanızı tavsiye ederim.

Nasıl geçti bu gün Kızlar fire var mı ♥️
Ben sabah 1 kızarmış ekmek yumurta zeytin domates salatalık
Öğlen kuru üzüm kefir içtim kahve içtim
Akşam sulu köfte yedim bir dilim ekmek bir kase yoğurt . Birkaç turşu tırtıkladım .
Çok şişkin hissediyorum yanlız . Daha fazla kilo aldım gibi vücudum su mu topladı anlamadım 🥸yola devam

Neredeyse 30 saattir sadece su ve kahve içtim ve hala aç değilim! 2 gün önce saat kaçta yemeği bıraktığımı bilmediğim için kaç saattir fasting yaptığımı bilmiyorum ama çok da önemi yok.
Benim insulin intoleransım vardı ve diyetle hiç kilo veremiyordum. Bir kez herballife ile 10 kilo kadar verdm, aynı yıl bol su içip emzirerek 10 kilo kadar verdim ama hep ver al oldu onlar da.
Karbonhidratı bırakmak çok rahatlatıyor arkadaşlar. Açlık krizleri gidiyor.
Bir de ketoyu araştırırken izlemiştim acıkmadan yemeyin , alışkanlıktan yemeyin diye. Ben mesela kahvaltıyı annem hazırladı, eşim acıktı falan diye ediyordum. Dün sadece eşime kahvaltı hazırladım ben tüm gün aç durabildiğimi gördüm. Yani sizlere tüm gün aç durum, keto yapın diyemem ama araştırmanızı tavsiye ederim.
Bu açlık nasıl oluyor , tam oruç mu tutuyorsun öncesi sonrası ne yiyorsun mesela ? Miğden rahat oluyor mu ?

Merhabalar
Dün kontrol günüydü bir haftada 1.5 kilo vermişim hepsi yağdan( yarısı sırf göbek çevresinden gitmiş kalanı kol ve bacaklardan)
Listeye aynen devam dedi diyetisyenim. Ben biraz ara öğünleri çeşitlendirmek istedim o da
Yarım yeşil elma
Bir tutam zencefil
Bir kase maydanoz
Bir salatalık
Bızzzlat bir su bardağı su ekle iç dedi. Bakalım yeşil elma bulamadım marketlerde onu alırsam yapıp içeceğim 🤗

Bu arada 165 boy 80.1 kilo ile başladım bakalım 🤭 ideal kilon 62 diyor ama ben doğum sonrası 68 e düştüğümde kendimi beğendim gerek yok 62 leri zorlamaya diye düşünüyorum 🤪🤪 kızım gazlı idi o yüzden kilo verdim iki ayda 68 oldum. Sonra da kızım rahatlayınca yiyemediklerimi yemeye başlayınca öyle abartmışim ki bı baktım 80 olmuşum. 8 Ekim'de kızımın doğum günü var inşallah o güne kadar biraz kilo verebilmiş olurum. Ama 68 e kadar devam ettireceğim inşallah diyeti.
Ancak diyetisyenimden pek memnun kalmadım pasif birisi çoğu şeyi ben hatirlatiyor ben soruyor ve ben fikir veriyorum. Bir aylık ücretini ödemiştim bir ay dolduğunda belki değiştiririm diyetisyeni🤭

Merhabalar
Dün kontrol günüydü bir haftada 1.5 kilo vermişim hepsi yağdan( yarısı sırf göbek çevresinden gitmiş kalanı kol ve bacaklardan)
Listeye aynen devam dedi diyetisyenim. Ben biraz ara öğünleri çeşitlendirmek istedim o da
Yarım yeşil elma
Bir tutam zencefil
Bir kase maydanoz
Bir salatalık
Bızzzlat bir su bardağı su ekle iç dedi. Bakalım yeşil elma bulamadım marketlerde onu alırsam yapıp içeceğim 🤗

Bu arada 165 boy 80.1 kilo ile başladım bakalım 🤭 ideal kilon 62 diyor ama ben doğum sonrası 68 e düştüğümde kendimi beğendim gerek yok 62 leri zorlamaya diye düşünüyorum 🤪🤪 kızım gazlı idi o yüzden kilo verdim iki ayda 68 oldum. Sonra da kızım rahatlayınca yiyemediklerimi yemeye başlayınca öyle abartmışim ki bı baktım 80 olmuşum. 8 Ekim'de kızımın doğum günü var inşallah o güne kadar biraz kilo verebilmiş olurum. Ama 68 e kadar devam ettireceğim inşallah diyeti.
Ancak diyetisyenimden pek memnun kalmadım pasif birisi çoğu şeyi ben hatirlatiyor ben soruyor ve ben fikir veriyorum. Bir aylık ücretini ödemiştim bir ay dolduğunda belki değiştiririm diyetisyeni🤭
Kutlarım gerçekten böyle devam edersen istediğin kiloya tez zamanda ulaşırsın. 7 Ekim de benim kızımın doğum günü 🤣terazi burçları dış görünüşe çok önem verir , fit bir annesi olur inşallah 😄

Canım diyetin hayırlı olsun 😅biraz kabarık evet biz bu listeyle spor yapmadan veremeyiz . İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın . Bizi de haberdar et diyetine uydun mu uymadınmı , neler yaptın motivasyon olsun .
Sağol canım. listeye uysam bende veremem bence 😅 inşallah hepimiz ulaşırız. Şimdilik güzel gidiyor kararlıyım buralardayım

Nasıl geçti bu gün Kızlar fire var mı ♥️
Ben sabah 1 kızarmış ekmek yumurta zeytin domates salatalık
Öğlen kuru üzüm kefir içtim kahve içtim
Akşam sulu köfte yedim bir dilim ekmek bir kase yoğurt . Birkaç turşu tırtıkladım .
Çok şişkin hissediyorum yanlız . Daha fazla kilo aldım gibi vücudum su mu topladı anlamadım 🥸yola devam
Güzel geçti 🥰 paketli gıdaları çok tüketiyordum şuan onları tüketmediğim için çok mutluyum. bende 80 kiloydum ramazan falan derken 76 oldum
Sabah
2 haşlanmış yumurta, peynir, domates, 3 hurma, 2 ceviz, şekersiz çay
Ara
Nescafe
Öğlen
Semizotu yemeği, 1 kase yoğurt
Ara
1 yeşil elma
Akşam
1 kase kelle paça çorbası, salata
Ara
Soda, 3 incir

Spor
6000 adım 15 dk bisiklet

Merhabalar sevgili diyet sever . Hayatını zayıflama çabalarıyla geçiren bir kadınım. Yaşım 31 boyum 174,kilom 80. En fazla aralıklı oruçla üç sene önce 16 kilo vermiştim ama koruyamadım. Geliyorum 79-80 e takılıyorum .

Zaman geçiyor ve ben harekete geçemiyorum , zaten boyum ve kemiklerim baya iri . Popom epey çıkık e tabi göbek , basen derken …

Neyse kendime kendim gibi motive edecek biri lazım . Özellikle 4-5 diyetisyen değiştirmiş almış vermiş 🤣diyetin çemberinden geçmiş .
Ben baya motive ederim bu arada.
Bir kaç diyet listem var …
Bir iki ciddi arkadaş olsa yeter 🙏

merhaba kolay gelsin herkese 🤩

Merhabalar
Yarım yeşil elma
Bir tutam zencefil
Bir kase maydanoz
Bir salatalık

Bravo! Cok tebrik ederim🫶🏼

Ben de dogumdan sonra cok iyi bir vucuda sahiptim. Aynada kendimi cok begeniyirdum. Ne oldu bilmiyorum sonra sistim. Sonra da yedikce yedim, ama cok guzel yedim, hic pisman degilim :))

Günün Motivasyonu ✔️✔️✔️✔️Kendime inanıyorum ben bunu başarırım deyip güçlü durduğunda başlıyor her şey , sen aç değilsin nefsin aç . İçindeki boşlukları yemekle dolduramazsın. Kendini ve duygularını sağlıkla besle ♥️

Eklentiler

• E6E3DF58-2AE0-4F21-9827-302CB37518E9.png
    E6E3DF58-2AE0-4F21-9827-302CB37518E9.png
    313,2 KB · Görüntüleme: 47
X