Kilom yuzunden cok utandimm

Selam kızlar ben hayatımı diyetle geçiren biriyim Ama nedense hiç kilo veremiyorum üstüne alıyorum hatalarımın farkındayım hemen pes etmek ama bu defa pes etmicem neden mi ⤵⤵
Merdivenden düştüm çok fena şekilde sırtımı çarptım neyse işte taşıyamadılar beni eşimle ablam sürünerek gittim arabaya sonra hastanede tekerlikli sandalyede eşim yürütecek tabi can alıcı cümle cıktı ağzından bak o hastayı tek elle yürütüyorlar ben seni çekemiyorum 🙄🙄
Ağrılarımdan mi ağlıyim utancımdan mi herşey birbirine girdi orda o anda dedim ki Allahım nedennn o kadar acgozluyum ben neden okadar yiyorum eşime rezil oldum allahtan kırık falan yoktu da şimdi toparlaniyorum yarın full hızla diyete başlıcam tartiya çıktım bugün tam 84.7 çıktım 🙈🙈
Oysaki ben 57 idim ne ara oldum böyle ne ara kendime yazık ettim gerçekten yemekler sinsi bir düşman gibi yerken mutlu oluyorsun sonrası acı 😔
Ben hızlı kilo verince motive oluyorum toparlanmak adına yarın yoğurt patates diyetine başlıcam sonrası zaten diyetisyenlerde geçiyor ömrüm ama bu defa pes etmeden istikrarla 90 olmadan kendime nokta koyacam
Benim'le beraber patetes yoğurt yapmak isteyen herkesi beklerim gün gün yazacam buraya 😘😘😘
bendec 45 kikoydum e haliyle pes pes 4 cocuk olunca suan 57 kiloyum ve esim dalga geciyor emziriyorum ama gobegim beni dekirtiyor sorayim ben ne yaoayim.

bendec 45 kikoydum e haliyle pes pes 4 cocuk olunca suan 57 kiloyum ve esim dalga geciyor emziriyorum ama gobegim beni dekirtiyor sorayim ben ne yaoayim.
Oyy canım ya 57 olmak istediğim hayalim allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin emzirmek büyük avantaj gider o göbek emzirirken vücut daha çok enerji harcıyor haliyle kilo verimi normal bir bireye göre daha fazla😘😘

Benim yapmam doğru değilmiş canım çünkü insülin direncim yüksek
Canım benim aynı durumdayım insulin im yüksek dün titremeler yaşadım 😔
Yapmamam gerekiyordu sanırım yanlış diyeti seçmişim 😣😣
Cuma günü diyetisyen randevum var bakalım aldigin kilolar yüzünden azarlayacak beni çok hakli nasıl irademe hakim olamıyorum ki çok üzgünüm çok 😔😔

Canim karbonhidrat alip durdukca surekli kisir donguye giriyorsun, yesen de hemen acikiyorsun. Cunku hizli sindirilip birdenaciktiriyor. Ketojenik diyet sayfasını takip etmeni oneririm facebookta grup var. Ketojenik diyet yapamasan bile dusuk karbonhidrat diyeti veya karatay diyeti yaparsin. Emin ol cok saglikli ve acikmadan zayiflarsin. Patates falan glisemik indeksi yüksek seyler hem sagligina hem iradene yazim gunah.

Canim karbonhidrat alip durdukca surekli kisir donguye giriyorsun, yesen de hemen acikiyorsun. Cunku hizli sindirilip birdenaciktiriyor. Ketojenik diyet sayfasını takip etmeni oneririm facebookta grup var. Ketojenik diyet yapamasan bile dusuk karbonhidrat diyeti veya karatay diyeti yaparsin. Emin ol cok saglikli ve acikmadan zayiflarsin. Patates falan glisemik indeksi yüksek seyler hem sagligina hem iradene yazim gunah.
Zaten yapboz a döndüm bir öyle bir böyle sürekli arayış içindeyim çok doğru söylüyorsun kendime yazık ediyorum kaç zamandır bu durum öyle devam ediyor 😔😔

Zaten yapboz a döndüm bir öyle bir böyle sürekli arayış içindeyim çok doğru söylüyorsun kendime yazık ediyorum kaç zamandır bu durum öyle devam ediyor 😔😔
Inam hicbi sucun yok tek yanlis karbonhidrati yuksek seyler yemek. Gerisini bu yapiyor aciktikca açıkiyor insan iste :KK43: bak bu doktor cok guzel paylaşımlar yapiyor takip etmeni tavsiye ederim

Bunlar da ayni sekilde

Inam hicbi sucun yok tek yanlis karbonhidrati yuksek seyler yemek. Gerisini bu yapiyor aciktikca açıkiyor insan iste :KK43: bak bu doktor cok guzel paylaşımlar yapiyor takip etmeni tavsiye ederim

Bunlar da ayni sekilde

Teşekkür ederim canım çok huzursuzum inanın çok üzücü bu halde olmak tam bir çıkmazdayım sayfaları inceliyecem çok sağol 😘😘

Canım benim aynı durumdayım insulin im yüksek dün titremeler yaşadım 😔
Yapmamam gerekiyordu sanırım yanlış diyeti seçmişim 😣😣
Cuma günü diyetisyen randevum var bakalım aldigin kilolar yüzünden azarlayacak beni çok hakli nasıl irademe hakim olamıyorum ki çok üzgünüm çok 😔😔
İlaç kullanmıyor musun canım

İnşallah zayıflarsınız. İsteyice oluyor. Ben de diyetteyim bir bucuk aydan fazla oldu. 12 kilo verdim. Diyetisyen eşliğinde. Hala da diyetteyim. Dün biraz bozdum. Üzüldüm o nedenle. Bugun dünü telafi edeceğim.
Sizin listeniz nasıldı acaba ? Bende doğumdan sonra 77 de kaldım veremiyorum :KK43: aç kalarak olmuyor çorba diyeti denedim emziriyorum sanırım o yüzden tansiyonum çok düştü yapamadım bu yoğurt patates diyetindede yine kötü olurum diye denemeye çekiniyorum.

X