Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Evet canim menu hafifti sayilir sahurda baklavayla katlettim ama maalesef neyse vicdanimin azabi bana ceza zaten suan dedigin gibi hedefe bukadar yakinken yapmamam gereken hatalar bunlar aslinda
Hep esimin yuzunden ama ya
Zaten bayramda yiycen baklavani ne gerek alip koyuyosun gozumun onune simdi oruc oruc diyet diyet
bakalim cuma gunu tartilinca kacamaklarin bize 1 haftada zarar olarak donup donmiyecegini anlariz..

canım sen antepli misin :) bu arada baştan beri yazdıklarınızı okudum. çok güzel başlamışsnız ve güzel gidiyosunuz tebrikler...

Kızlar merhabaa ben de katılmak istiyorum aranıza herhangi bir grup kuralınız var mıı? Katılabilir miyim

kızlar ya ben bu öğle krizine çare bulmam lazım ramazandan sonra çünkü resmen açlık krizine düşüyorum gibi bu kez akşam daha çok yemek yiyesim geliyor yarın itibari ile oruca başlayacağım ama ramazandan sonra güzel bir liste yapalım :) :) :)

Tabikide hosgeldiniz oncelikle kendinizden biraz daha bahsedebilirsminiz uyguladiginiz hergangi bir besin programi varmi eyer yoksa burdaki paylasimlardan esinlenebilirsiniz
Baslangic kilonuz ve hedefinizide paylasmak isterseniz
Ben kendim gunde 2 ogun yiyorum protein sebze agirlikli suanda ramazan oldugu icin kolay oluyor busekilde karatay diyeti agirlikli yani
Cuma gunleri tarti gunu olarak ilan ettik canim SnowBallK

Canim ben suanki yeme duzenini ramazandan sonrada surdurmeye calisicam
Yani 2 ogun olarak devam edicek araya sadece kucuk bir porsiyon meyve ilave edebilirim cok canim isterse yada ceviz badem kuru kayisi gibide olabilir

Canim ben suanki yeme duzenini ramazandan sonrada surdurmeye calisicam
Yani 2 ogun olarak devam edicek araya sadece kucuk bir porsiyon meyve ilave edebilirim cok canim isterse yada ceviz badem kuru kayisi gibide olabilir

anladım canım senin listen güzel tabi ki ama öğlen kötü oluyorum birşey yemeyince öğlen ilave yapmam gerek benim

SnowBallK hoşgeldiniiz aramıza :):)

anladım canım senin listen güzel tabi ki ama öğlen kötü oluyorum birşey yemeyince öğlen ilave yapmam gerek benim

SnowBallK hoşgeldiniiz aramıza :):)
Sana kahvalti sonrasi yani 4 saat sonraya bisey ilave edelim ozaman canm eyer tek sorun ara ogunse basit aslinda sutlu incir tatlisi ye bagiragada tatli istahinada super geliyor

Merhaba teşekkür ederim kabul ettiğiniz içinn
Ben 12 martta 100 kilo ile başladım
12 mayısta 91,3ü gördüm
Daha sonra 10günkük bi tatile çıktım diyetim alt üst oldu aklınıza gelemeyecek kadar çok kaçamak yaptım ve bu sabah 94.4 çıktım
Evet moralim bozuldu ama ben bunu kendim yaptım toparlamasını da kendim yapacağım
Bugün tekrar başladımm
Cuma günleri tartılmanıza çok sevindim ben de cıma tartılıyordumm
Ben 3 ana 3 ara öğün şeklinde besleniyorum diyetisyen kontrolünde bi örnek listem vardı ona uyuyorum genelde
Sık sık kürlerden yapıyorum birçok kür deneyimim var burada sizle de paylaşırım yeri gelir hepbirlikte yaparız
Spor olarak 30 günlük uygulama indirdim telefona onu uyguluyorum şu an 21.gündeyim
Ayrıca her gün en az 10.000 adım olacak şekikde yürüyüş yapıyorum
Bu arada kpss ye hazırlanıyorum çok stresli bi sınav düzenindeyim bu yüzden bazen yürüyüşüm aksayabilyor çok sıkı bi çalışma programım var çünküü
Şimdilik bu kadar bana sormak istediğiniz bir şey var mıı:))

Sana kahvalti sonrasi yani 4 saat sonraya bisey ilave edelim ozaman canm eyer tek sorun ara ogunse basit aslinda sutlu incir tatlisi ye bagiragada tatli istahinada super geliyor
evet canım haklısın ara öğün yeterli olur herhalde diye düşünüyorum

SnowBallK listenizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz

evet canım haklısın ara öğün yeterli olur herhalde diye düşünüyorum

SnowBallK listenizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz
Tabii paylaşırımm ama benim kilom fazla olduğu için günlük almam gereken kalori miktarı da daha fazla oluyor o yüzden birebir uygulamanızı önermem
Aslında klişe bi liste sadece diyetisyenim bana sabah ve öğle öğünüme 2şer dilim akiam yemeğime de 1 dilim ekmek ekledi
Sebze yemeklerini ortalama 8 kaşık kadar yememi söyledi yanında yoğurt ve salata mutlaka olacak
Makarna yediysem ya da bulgur yediysem ekmek yemiyorum bu tarz değişimler yapıyorum
Çok kısıtlamam yok aslında sadece saatlerim düzenli
8.30 kahvaltı
10.30 ara
13.00 kahvaltı
16.00 ara
19.00 akşam
21.00 ara

öğlen demi kahvaltı yapıyorsun canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…