Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Bugünkü öğünlerimi yazayım

Kahvaltı:
Yarım poğaça (aceleye geldi)

1.ara öğün:
1 parça limonlu form bisküvi
Şekersiz sütlü kahve

Öğle:
2 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
4 çeri domates
1 dilim çavdar ekmeği
3 siyah zeytin
1 hurma
Maydonoz

2.ara öğün:
5 adet erik
1 kayısı
1 orta boy çavdar unundan yapılmış galeta

Akşam:
1 kase şehriye çorbası
2 yk pilav
Biraz tavada yağsız pişmiş et
Bol salata
(Pilav olduğu için ekmek yemedim)

Son ara öğün:
2 dilim karpuz

Toplam alınan kalori: 1500
Su: şimdilik 2buçuk litre. Uyuyana kadar 3,5 yapacağım
Spor: 10.400 adım + 10dakika bisiklet

Iyi akşamlar kızlar kimseler yok mu ne
Bugün ki menü
Sabah
3 yılaflı kurabiye
1 sade Türk Kahvesi ile

Ara 3 yeşil erik
4 çilek
1 kayısı
Biraz karpuz
Akşam
Tavuk sote
1 kaşık pilav
1 kase tarhana
1 kase cacık
Salata
1.5 saat eliptik
Su 3 lt olmuştur
Menün jarika diyetisyeninin verdiği listeye çok güzel uygılamışsın

Teşekkür ederim canım senin de menün çok sağlıklı afiyet olsun

Kizlar geciktim kusura bakmayin benim menum dunkiyle assagi yukari ayniydi
Esmer bulgur pilav
Tavuk sote
Corba
Salata
Su icmem biraz azaldi ramazanda susamiyorumda ama icmem lazim biliyorum zorda olsa 2 litreyi tamamlamaya calisiyorum aksam yemeginden sonra bise yemedim zaten vakit dar e malum dunki baklavanin acisini atamadim uzerimden toparlim diyorum sahurda budefa yulaf kepekli meyve karisimi yogurt yiycem muesli niyetine ve koca bir bardakta su
hepinize allah rahatlik versin kizlar yarin gorusmek uzere

01ebruli canım eliptik bisikletin faydasını görüyo musun. biraz bahseder misin bende almayı düşünüyorum ama alıpta kullanmamaktan da korkuyorum

günaydın kızlar ben geciktim menü ' de :)

İFTAR
1 kase çorba
4 kaşık pilav
2 adet köfte
1 dilim beyaz ekmek

SAHUR
4 küçük dilim peynirli börek
1 bardak şekersiz çay

dün akşam sporu atladım kızlar ben yoruluyorum motive olamıyorum galiba diyeti bırakmak üzereyiiiim

Hayirr bak soyle dusun birakmassan bundan 2 ay sonra simdikinden daha zayif olacakasin
Birakirsan belkide dahada kilolu birakma lutfen sen nefsinden daha guclusun yenilme

Hayirr bak soyle dusun birakmassan bundan 2 ay sonra simdikinden daha zayif olacakasin
Birakirsan belkide dahada kilolu birakma lutfen sen nefsinden daha guclusun yenilme

elimden geleni yapıyorum ama zor geliyor canım kalabalık bi aile olduğumuz için yemekler bana uygun olmuyor yani o ortamı yapamıyorum ne olursa onu yemek durumunda kalıyorum azar azar bu yüzden biraz zorladı beni

elimden geleni yapıyorum ama zor geliyor canım kalabalık bi aile olduğumuz için yemekler bana uygun olmuyor yani o ortamı yapamıyorum ne olursa onu yemek durumunda kalıyorum azar azar bu yüzden biraz zorladı beni
Anladim canm zor bir surec zaten kilo vermek ama dozunu asmadiginiz surece normal yemeklerden yiyerekte olabilir aslinda degistirebildiklerinizi degistirin salata bol olsun tabaginizda mesela diyerlerine az yer birakin

01ebruli canım eliptik bisikletin faydasını görüyo musun. biraz bahseder misin bende almayı düşünüyorum ama alıpta kullanmamaktan da korkuyorum
Canım öncelikle aldığım için hiç pişman değil im
Kullanıp kullanmamak biraz sana kalmış herşeyden çabuk sıkılan yapın varsa alma derim
Ben çok memnunum bütün kaslari çalıştırıyor yüzme ,ip atlama gibg
Daha hızlı sonuç aldım tartida yediklerimede dikkat edince
çok yavaş çalışan bir metabolizmam var İnsilün direnci nde olunca çok zor veriyorum yoksa

Bemim 10 yıl önce kayışlı olan eliptik bisiklet vardı çok ses yapıyor hiç tavsiye etmem alt komşumuz şakayla karışık hep şikayet ediyor du geri aldığım yere iade ettim
Şimdi ki manyetik hiç ses yapmıyor çok rahat hiç bi sıkıntı yok alırsan manyetik olsun

cevabın için çok teşekkür ederim canım

haklısın canım kendim için yapmalıyım bunu
Evet canim kesinlikle ve biraz zaman sonra geriye baktiginda iyiki diyeceksin pes etme ama edersen bilki kilo alicaksin amacimiz almak deyil vermek motivasyonn dusersede yaz buraya dok icini ben zamanim oldukca giriyorum hep burdayim yani calisma saatleri disinda bide iftata yakin biraz yogunluk oldugu icin diyer arkadaslarda var zaten
kendine sevdigin bir kiyafetin kucuk bedenini al karsina as odanizin bir yerinde mutlaka olacak tir yani

Bide etrafiniza nekadar ciddi oldugunu inandir diyetteyim ve kesin kararliyim mesela annem bana gore yemek yapiyor artik beni cagirdigina benim Icin yaprak sarmaya pirinc yerine bulgur koyuyor mesela
Bunun gibi ufak tefek seyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…